Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 27.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Голяма врява се вдигна :)нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.10.07 21:25



Аз май, в плен на скуката, неочаквано и за мен пуснах бома в клуб Говорим си за секс, подвигайки темата за "Аналните ексцесии". Скучаех тогава, нямаше какво да правя и си драсках... Това отприщи интересни реакции. Бях обвинен в педофилия /напълно неоснователно/, а така нареченият администратор на Дир-а повдигна темата, трябвало ли на гейове и на такива като мене да се позволява да пишат, видите ли...

За моя изненада, реакцията на повечето пишещи беше принципна - ЗА толерантността, особено, когато никой не е нарушавал неписаните клубни правила... Това повишава вярата ми в доброто у хората и че този свят върви на добре :)

За тези, които искат повече инфо - ето :





Тема Re: Голяма врява се вдигна :)нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.10.07 21:27



Конкретния повод беше, че с едно девойче си говорихме за 2 в 1. Искала да гледа. Аз й споделих единствения си опит в тази насока с едно абитуриентче, което беше на цифром и словом 19 години. Това, че за мен е "хлапе" е разбираемо, щото съм минал тази възраст отдавна... Киро обаче извади думата от контекста, както добре го контрираха "Все едно като чуеш фразата "Шибана кучка" да решиш, че става въпрос за секс с животни :)"



Тема Re: Голяма врява се вдигна :)нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.10.07 21:28



С този си постинг тука, не бих искал да разпалвам някаква война между двата клуба. Убедил съм се, че с аргументи не можеш да убедиш войнстващите "педаломразци", "антисемити" и всякакви други "анти"... По скоро да погледнете, че повечето хора наистина мислят толерантно.



Тема ГЗС не можем да го бием по постинги.нови [re: mizrahi]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.10.07 21:48



Никога. Period. Там има купища хора със купища мнения. Даже не можеш да ги изчетеш всичките за един ден.

Киро ли ти е тълкувал думите? Не е много типично за него да взема отношение. Повече се "изпуска" в клуб "Попържни".



Тема Re: ГЗС не можем да го бием по постинги.нови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.10.07 22:12



Да. Интересно от къде се взе тази войнстваща хомофобия у него... Може би просто си има проблеми. Сигурно някой колега го е изпреварил в службата и сега го е яд, щото мисли че е гей и се е уредил по скоростната лента...



Тема Re: ГЗС не можем да го бием по постинги.нови [re: mizrahi]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.10.07 23:36



Тоя Киро е чисто и просто комплексар с власт. Много ти се кефя, че вбесяваш оганичените хомофоби. Само така!!!





Тема Re: ГЗС не можем да го бием по постинги.нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор L.J.K. (не/бесен)
Публикувано25.10.07 03:39



Всъщност вече не се вижда нито едно мнение на Киро в темата. Сигурно ги е изтрил.

Каквото и да е било, явно е решил, че не е бил прав и го е махнал, което все пак е нещо. И наистина е много нетипично за него да се включва в такъв тип спорове с администраторския си ник...
Досега съм останал с впечатлението, че не е (явен) хомофоб.


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: ГЗС не можем да го бием по постинги.нови [re: L.J.K.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.10.07 09:40



НЕ знам какъв му е проблемът. Досега и аз не съм го засичал... А това, че изтри мненията си има просто обяснение. Той призова клубарите да ме линчуват, ама вместо това, всички с 2 изключения му скочиха на врата, че бил комплексар, тоталитарен тип, който злоупотребява с властта си и т.н. Като не можа да намери аргументи и видя, че не се ползва с всенародната любов и подкрепа, просто затри резила, който сътвори...



Тема Темата е преместена ...нови [re: mizrahi]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано25.10.07 10:24



... в "попържни". (онази тема, в която Киро обяснява хомофобията си). Не мога да разбера смисъла на постъпката му, но знам какво става със всички теми там.

Изпростяват.

Не искам да вземам отношение, явно не е разбрал израза "хлапе", който аз използвам също често. Да не говорим, че на 27-годишното си гадже викам "момченце" или "младеж". Без да съм в някаква предпенсионна възраст.

Според мен си останал неразбран и са те налазили агресивните защитници на остарели морални норми. Ако питаш българският баща и българската майка, сигурно "децата" до 21 години не трябва да докосват пи(ш/ч)ката си, да не пушат и да не пият.

BTW: Може да ми трябва професионалната ти помощ скоро, ако имаш време.





Тема Re: Голяма врява се вдигна :)нови [re: mizrahi]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано25.10.07 10:35



неочакваното за самия теб се повтаря няколко пъти вече, ти периодично ни навестяваш
интересните реакции бяха, че около 20-тина души помолиха администратора да те банне, включително и аз
защото си нелицеприятен

пишеш, че ти било скучно, на лов ли беше тръгнал или ти омръзна познатия до втръсване *** на постоянния ти партньор, ммм

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

martyr: Прочети правилата на клуба!

Редактирано от martyr на 25.10.07 11:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.