Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: enarees]  
Автор ambrosii (непознат )
Публикувано04.04.08 22:02



Папството е една антирелигия.То е по-скоро човешка,политическа организация.



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: ambrosii]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.04.08 11:24



Хехе, щото нашите не са?! Интересуват ги само кой ще държи свещоливниците, имотите и тн :)



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: mizrahi]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано05.04.08 11:29



Прав си,но поне основни положения...



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: mizrahi]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано09.04.08 18:31



Християнската църква, като цяло има доста погрешно отношение към сексуалността на хората. Помня как преди години Папата се обяви против използването на презервативи, което е един пълен абсурд и поставя в риск милиони вярващи.

Save the original.


Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано09.04.08 19:47



Не знам защо толкова се впрягате на папата,при положение че това не е религия.Опитвах се да кача една снимка,да видите любовницата му/на предишния/ама не успях.Като цяло католичеството противоречи на раннохристиянското учение/и в догми и в етика/.Да за сексуалността всички се допират,но поне едните няма да те линчуват.Мисля си че папата го прави за да "озъпти"хомосексуализма сред свещениците си/там всичко е безбрачно/,и понеже няма кой знае каква духовност сред тях...Гледал съм някои от тях по телевизията-ми то отвсякъде им личи.



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.08 21:36



Само ще кажа, че онемях, когато преди време срещнах мое бившо гадже, облечено в монашески одежди /провославни/... Впоследствие се засякахме и в гей заведение, като отново носеше всички гореспоменати артрибути.

Това още веднъж доказва, че сексуалната ориентация надали е в противоречие с верската....

Р.S. Не става дума за Дим Дуков....

Редактирано от ljove на 09.04.08 21:42.



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: ljove]  
Автор ambrosii (непознат)
Публикувано09.04.08 21:52



ама наистина ли се е замонашил,или само аматьорски?Как мислиш,защо Дим Дуков го направи?Аз пък виждам много свещеници,който такъв разврат хвърлят/макар и хетеро/,което е едно към едно,т.е.нещата са еднакво осъдителни според религията.Слухове иначе се носят много в църковните среди,за тоя за оня,ама като лично не съм видял...Само знам със сигурност за покойния владика на Гърция/мисля и цяла Гърция знае/,някъде навремето го бяха спипали,но всяко чудо за три дни,изпратиха го с почести,плакаха-виждаше се че го обичат гърците.



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: ambrosii]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.04.08 22:13



Честно казано не зная кое е аматьорско и кое- професионално, замонашване...


Не разговаряхме много, аз бях с новия си приятел, той с малка компания, така че не зная подробности, пък и това не влизаше в кръга на интересите ми и тогава, и сега.....
А за Дим Дуков и идея нямам- пародия, любопитство, клоунада, неосъществена борба с духа? Негова си работа, а и на тези, които допуснаха това....



Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: ambrosii]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано10.04.08 21:51



Защото граничи с геноцид да обричаш милиони хора на риск от полово предавани болести, и то точно тези прослойки, които са бедни, необразовани и са изключително рискови. Човек с толкова висок пост и толкова силно влияние е недопустимо да се държи по този гаменски начин за толкова сериозни въпроси.

Save the original.


Тема Re: Църквата на лицемерието...нови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано10.04.08 21:55



Православната църква дори е по-рестриктивна, примерно за черното братство, те дори жени не могат да имат. И това не е до вярата или до религията, това е просто имотите на църквата да си остават в нея. Самият Христос може да е бил гей, но просто това да не е документирано.

Save the original.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.