Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мисия невъзможна...нови [re: mizrahi]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано16.10.07 20:52



ами тя цената си е леко страскаща-5,50лв. днес ми се обадиха да ми съобщят, че вече се е появило в Русе.
погледнах в страницата им и що да видя - тарифите им за реклама са почти като тези на вече наложили се списания:

списание едно:



менерджи




Тема "MENERGY"?!нови [re: davide]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано16.10.07 21:06



само не ми стана ясно кaк разбрахте, че това е гей списание? това било списание за разкрепостения мъж... една реклама в гей.БГ нищо не означава.



Тема Re: Мисия невъзможна...нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано16.10.07 21:09



Ако го нащракам и го изтипосам тук ще ме съдят ли?



Има го и този момент с "изчерпаните" количества... Бая се зачудих, понеже е меко казано странно. Аз си купих моето от вестникаря срещу Света Неделя - никъде около НДК го нямаше. Или не бяха чували за него, или било изчерпано. А, да, и не питайте за списанието със запушен нос и дъвчейки дъвка, щотото няма да ви разберат и ще ви връчат Мениджър.

На бас, че маркетингово проучване на пазара дори не е правено, или някой е прибрал парите просто ей така. При положение, че в България има над 400 списания, е направо безумно отвратителното качество и огромните претенции на Менерджи. Ако по една случайност четете 1 - сравнете последния брой и статиите за стила със същитре от Менерджи. И адски странно как имат претенции за същите тарифи-реклама, които ббургас показа.



Тема Re: "MENERGY"?!нови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано16.10.07 21:22



"Искрено се надяваме в това списание да откриеш нещо повече за теб. За нещата, които ти се иска да притежаваш, за ежедневието, което желаеш да имаш. Надяваме се чрез това списание да успееш и да се приемеш такъв, какъвто си, без предрасъдаците, които са отдавна остарели и неприемливи
MENERGY magazine може би няма да отговори на всички твои очаквания, н оза нас най-важното е чрез това списание да можеш по-лесно да откриеш себе си и това, което те кара да се чувстваш свободен.
Евтина голота, ред преекспонирани "звезди"?
Ние ти дължим едно различно списание!
Да, това MENERGY magazine и ти можеш да бъдеш неговата звезда!

MENERGY magazine има амбицията, да се наложи на българския пазар, като едно от най-тиражираните и луксозни списания.
В тази връзка желаем да засягаме теми, които истински вълнуват нашите читатели
Изпращайте Вашите предложения за теми на електронните адреси на списанието.
Ние ценим Вашето мнение и идеи!
Мартин Ленгечев
със специалното съдействие на:
г-н Петър Киприлов"

Всички стилистични и граматически грешки запазени като в оригинала.

Съжалявам, че не мога да напечатам всички написани простотии за мъжа. Жертвайте 5.55, поне да се отвратите лично. И като си помисли човек, че бая пари са отишли в това начинание. Направо... думи нямам вече, рискувам да се повторя. Евтина голота и преекспонирани звезди - това има в списанието, поне да не се бяха заканвали, че нямало да го има точно това.





Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: davide]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано16.10.07 22:17



Просто нямам думи. До сега не ми се беше случвало да попадам на толкова безнадежно и безсмислено списание. Нито една, ама нито една от няколкото статии не притежава необходимите качества за списание, имащо каквито и да е претенции. Фотографията - от зле по-зле. Неприятен размер, аматьорско оформление, празнота. Не вярвам да се намери дори и един, който ще е запален почитател на списанието. А като за първи път трябваше да е нещо грандиозно, нещо което те размазва и окуражава, нечовешко, безумно, тотален фрийк - нали се целят в хомо групата. Но не. Точно обратното.


И така, за тези които все още не са се излъгали да си го купят - препоръчвам ви вместо него, вестник Телеграф за 30 стотинки - там има повече за четене, съвсем сериозно.



Тема Re: Мисия невъзможна...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.10.07 20:17



Ако решиш да ни проведеш обучение на тема "гей списания" няма да могат да те съдят за нарушаване на авторското право :) Освен това, ако исакш, качи го на някой сървър анонимно :) Пък ние ще се правим, че не знаем кой го е качил :))



Тема Re: Твърде ласкъво.нови [re: martyr]  
Автор WebMister (content)
Публикувано17.10.07 21:40



Нищо невиждано

Миналата година Тайм сложи огледало на корицата си за портрет на човека на годината.






Тема Re: Мисия невъзможна...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано17.10.07 21:58



Прати ги на мен, а аз ще ги кача ;) Все пак съм в чужбина, а те едва ли продават извън България... Искам да видя що за тъпотия е...

Редактирано от Пaвчyko на 17.10.07 21:58.



Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ocbd-boy ()
Публикувано18.10.07 10:15



Естествено, както е в стила на всички българи и по-специално пенделките в България, всичко се оплюва до дупка, вследствие разбира се на собствените комплекси и неуспялост.

Някой някога случайно тук да е казал нещо хубаво за нещо някъде??
Не мисля...

АЗ мисля, че списанието е РЕВОЛЮЦИЯ за БЪЛГАРИЯ и БЪЛГАРСКОТО гей общество. Трябва само да се радваме, че въобще са се сетили да направят такова списание, а това че няма курове и не виждаме гъза на Азис вътре трябва ОЩЕ повече да ни радва! А откога 5 лв станаха много??


естествено излишно е да казвам, че очаквам сега всички "мъже" тук да ме оборят и поплюят :) няма как, нали сме българки...



Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: Ocbd-boy]  
Автор mezzo_ ((на пост))
Публикувано18.10.07 10:38



Революция , казвате.


Истински ме расмяхте! Благодаря.

Veritatem dies aperit


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.