Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Първи брой на "MENERGY"  
Автор davide ()
Публикувано12.10.07 23:01



Днес е излязъл първият брой на списание "MENERGY". Ето малко повече инфо за него:

. Аз ще си го купя утре; днес не успях. Май не се очертава да е каквото ми се иска - мъжкият вариант на PLAYBOY, т.е. с голи известни български мъже, но ще видя за какво става дума.

бтв, вие какво списание си мечтаете да видите в БГ?

Тъжно е. И боли. И е тъжно.

Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: davide]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано13.10.07 00:44



Искам да бидя барбадосчетата(е, не всики) изтипосани в това списание. Много хубавци има в този отбор.



"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: davide]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано13.10.07 13:27



Еми мечтая си VOGUE(амриканския, френски, италиански, индийски и прочие) да се появява навреме(или въобще) и на по-поносими цени. Да не говорим за GQ.

Мечтая си за американските Cosmopolitan и Мари Клер, и немското ELLE. Отделно си мечтая за всички месечни и седмични издания за анимета и игри, които се появяват в различни точки на земното кълбо. Адски непретенциозен съм, нали?



Колкото до Menergy - ще видя дали може да бъде открито още днес, и ако да - ще пусна още един коментар след като го разлистя.



Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: davide]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано13.10.07 13:37



Би било хубаво ако се появи в България нещо като френското Тетю:






Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: davide]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано13.10.07 15:55



аз няма да си го купя, защото първо го пускат в софия, а после в провинцията.



Тема Твърде ласкъво.нови [re: davide]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.10.07 22:45



Но иначе корицата е "нещо невиждано". Чак можеш да се огледаш в нея.

Има няколко много приятни статии и приличен постер. Но ако ме питате "дали си заслужава парите" ще ви пратя да пиете по една студена вода.

Може и по-добре.



Тема Re: Първи брой на "MENERGY"нови [re: davide]  
Автор mezzo_ ((на пост))
Публикувано16.10.07 10:41



Съгласна съм.
Нещо повече - смятам, че ако Мизрахи редактира поне един брой ще качат нивото до толкова, че дълго време летвата ще остане високо, високо…

Въпреки че това по принцип е мъжко списание и би следвало да съм по-пестелива в оценките си считам,че първият брой е много постен. Жалко за рекламната кампания.

Veritatem dies aperit


Тема Мисия невъзможна...нови [re: mezzo_]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.10.07 19:11



Хех, мерси за високото мнение...но наистина не знам дали бих се справил са такава задача :) Всяка жаба трябва да си знае гьола...

Аз да ви питам, къде го намерихте това списание. Аз се убих да го търся, но без резултат. Започвам да си мисля, че или са много зле с разпространението, или се е изчерпало за секунди...ама нещо не ми се вярва да е второто...



Тема Re: Мисия невъзможна...нови [re: mizrahi]  
Автор mezzo_ ((на пост))
Публикувано16.10.07 19:44



До колкото знам да са започнали с не малък тираж. (?)
Все пак не си струва да си даваш парите. Нещо от вътре ми подсказва,че зад списанието стоят една – две „гранд дами” или просто няколко „принцеси” .

Veritatem dies aperit


Тема Re: Мисия невъзможна...нови [re: mezzo_]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.10.07 20:41



Това разбира се е лоша новина, не мисля, че имам нерви за още едно аматьорско гей списание... Нагледахме се през годините на подобни опити и все неуспешни...

Естествено, като добро еврейче, ако намеря някой да ми го даде на аванта да го разгледам, не бих дал и стотинка :) особено при тази "реклама".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.