Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Първио път  
Автор Marsislav (непознат)
Публикувано12.10.07 03:01



Всички ли ви е боляло много първият път? Питам, защото този вичир си направих сефтето отзад и направо си умрях от болка. И още нещо - докато ме лашкаха се идпуснах и взех че изцапах парчето на момчето с кафяво...... Нормално ли е докато те ебат да се насереш? В смисъл, случвало ли се е на някого от вас?



Тема Re: Първио пътнови [re: Marsislav]  
Автор davide ()
Публикувано12.10.07 07:26



Когато се използва достатъчно количество лубрикант и проникването се прави бавно и контролирано, болката бързо изчезва. Зависи и от ануса на пасивния и размера на пениса на активния. Понякога пасивният е неразположен и може да го боли повече. Правете го с лубрикант и бавно!

Що се отнася до изпускането по време на секс - не е никак нормално, даже си е гадничко. За да не се получава, пасивният партньор преди това си прави клизма, т.е. прочистване на ануса. Прочети в интернет какво е клизма и как се прави.

Тъжно е. И боли. И е тъжно.


Тема Re: Първи път...нови [re: Marsislav]  
Автор Marsislav (непознат)
Публикувано12.10.07 09:21



Първо искам да се извиня за неграмотния начин по които съм писал в горното си мнение!
Благодаря за бързия и компетентен отговор, davide.
Честно казано незнам дали ще го направя втори път с мъж, в смисъл, ме снощи имаше и приятни мигове на плажа, но дупето все още ме боли доста, нахпаво немога да седна.....
Предполагах, че ще понаболява, но чак пък толкова...



Тема Както каза RedJeep:нови [re: Marsislav]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано12.10.07 11:02



Толкова много "боли", че никой не иска да е активен вече



Това на майтап.

Иначе моят първи опит си беше болезнен. Ама това само докато посвикнах в първите 1-2 минути. После, като се отпуснах всичко си дойде на мястото. После цяла седмица, като ме посмъди дупето се сещах какво се е случило и се подсмихвах загадъчно.

Това са лични неща, нали се сещаш Ама недей така "няма повече да го правя с мъж"..., дори и да си тясен като брачна халка, пак можеш да опиташ.



Тема Re: Както каза RedJeep:нови [re: martyr]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано12.10.07 14:47



Ех... тоя Ред Джийп бе!
Тоя лаф съм го изтървал



Наистина няма такова положение "няма повече да го правя с мъж", след като веднъж си опитал. Рано или късно пак ще се пробва - личен опит


В този ред на мисли, наскоро подслушвах разговора на двама готини пича на 28 год в автобуса, които коментираха нещо за Азис. Седяха на седалките точно зад мен. Едни такива здравички, късо подстргани, с анцузи, явно с някакъв спорт се занимват и май отиваха на тренировка. Та нещо коментираха Китаеца къв смешен бил, хич нямал никакво тяло. Единият вика на другия: "- Няма релеф и е мазен ама кой знае колко пари изсмука покрай тоя палячо Азисчо. Никак не е прост. След някое време като се налапа ще го за*бе и ще си намери пичка". Другия му вика "-Абе аре стига ве, само като си помисля, че ще ми се налага да го помпя..." и другия му вика "- Абе затваряш очите 2-3 пъти и толкова. Нали пари ше падат!" и първия му отговаря "-Да ама ти нали си чувал, че веднъж като почнеш - няма спиране! После забрави за п*тки. Все ще искаш да ти го слагат" и взеха нещо да си шушукат ама пелингаторите ми уловиха, че обсъждаха някакъв техен познат Милен дето си уж почнал за пари при някакъв апък после се превърнал в "шибано педерастче" и даже си поискал от единия веднъж в събекалнята. После разговора се завъртя около това, какво се случвало в затворите и аз трябваше да слизам...
Даже го имам записано на телефона ама е много шумно и почти нищо не им се разбира



Тема Re: Както каза RedJeep:нови [re: martyr]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано12.10.07 17:00



Какво съм казал,не си спомням?
Или е игра на думи!?
А що се отнася за първият път,
всичко се случва,
като не си влязъл в болницата от пръсната халка,всичко друго се приживява.
Успокой се,поеми си дъх,все едно,
ще го помниш за цял живот.
Да ти завижда човек,слатка болка.(мнението ми е за оплакващият)



Тема Re: Първио пътнови [re: Marsislav]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано12.10.07 20:32



На мен ми се е случвало няколко пъти- и винаги ме е боляло доста, а и кой знае какво удоволствие не си спомням да изпитах. Реших да не продължавам с опитите в тази посока.

Но друго ми е интересно- чувал съм, че след многократно "влизане", мускулите на ануса се отпускат и човек зопочва да се изпуска, без да иска. Ако е вярно, би било доста кофти.





Тема Re: Първио пътнови [re: Marsislav]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано12.10.07 20:49



Аре стига сте давали на хетерастите хомофоби повод да ни се подиграват за тези глупости. Заболяло те малко - голяма работа, ще ти мине - мъж си все пак, стискай зъби! Но споменът за откъснатата черешка ще остане завинаги. Много умно е постъпвал Мартир като се е подсмихвал палаво. Това е болка, но от удоволствие



П.С. запознай се с бъдещата си най-добра приятелка - клизмата

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Първио пътнови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.10.07 00:14



мускулите на ануса се отпускат и човек зопочва да се изпуска, без да иска

Това е гадно хетеросексистко клише, за да имат още една причина да не опитат това, което знаят, че ще им хареса...

Естествено, че не е вярно. Може след 60-70 години някои от нас да се изпускат, ама тва няма да е от чукането а от ЕГН-то, както впрочем и повечето старци на пенсионна възраст...



Тема Re: Първио пътнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано13.10.07 14:00



ии ходиш до поликлиниката за клизма преди всеки акт?!

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.