Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 13.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Съгласни ли сте с тези:  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.10.07 15:08





Някои побързаха да закрият кампанията.
Не става ли въпрос пак за пуритани с гей хормон?



Тема Re: Съгласни ли сте с тези:нови [re: martyr]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано12.10.07 08:28



Явно си от пуританите.

Други като теб бързо решиха да потушат акцията, която казва нелицеприятни, но верни неща.


Обърни внимание на собствената си душа! Не живей само за лигата!



Тема Ой! Matte yo kudasai!нови [re: enarees]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано12.10.07 11:09



(Отговарям ти, като човек, а не като модератор ...)

Не ми говори за душата ми. Съвсем на място си е.

Кое е вярно? Че хомосексуалността е болест а СПИН е лекарството. Че 3/4 от гей и бисексуалните носят ХИВ? Едва ли не, гейовете се раждаме с него 'зб'и'и'ш'и? И трябва да се обърнем към бог, 'щото видиш ли туй е грешно? И трябва да се отречем от грешната си същност, да се оженим и да си направим деца? Иначе извършваме гнусота и трябва да бъдем умъртвени с камъни?

Ще си позволя малко по-груб израз:

Абе enarees, АРЕ БЕГАЙ У ЛЕВО!!! Нямаш ли си друга работа освен да ровиш в интернет и да пускаш безсмислици. Иди направи секс с някой. Помага за душата. Много. И си смени дилъра.





Тема Re: Съгласни ли сте с тези:нови [re: enarees]  
Автор nik ()
Публикувано13.10.07 09:15



А съгласни ли сте с това:

Редактирано от nik на 13.10.07 09:15.



Тема Re: Ой! Matte yo kudasai!нови [re: martyr]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано13.10.07 20:19



На мен ми е забавен мистицизмът, обгръщащ изказванията на enarees





Тема Re: Съгласни ли сте с тези:нови [re: Пaвчyko]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано13.10.07 20:19



И хетери, които са се засмукали демонстративно пред много хора не са приемани добре.
А много често хетери се обиждат с думата "гей".

Ако жените знаеха същността на гей индивидите, би могло да износват синовете им и да им ги предоставят за възпитание, без да драматизират нещата и да предявяват прекомерни претенции за гей рожбите си.



Тема Re: Ой! Matte yo kudasai!нови [re: martyr]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано13.10.07 20:49



Не се казва, че 3/4 от гей и бисексуалните имат ХИВ!!!

Твърди се, че 3/4 от серопозитивните са такива. Отначало СПИН е наричан "гей-рак". Болестта е наблюдавана при няколко хомосексуалиста.

Пуританите с гей хормон умишлено целят прехвърляне на проблема от болната глава на здравата. Не ставайте техни съучастници!



Тема Re: Съгласни ли сте с тези:нови [re: Пaвчyko]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано14.10.07 14:43



Напълно съм съгласен с теб. Смятат, че се опитваме да изглеждаме различни или нещо повече, просто защото те ни виждат в подобна светлина, поне за първото.... А че има плиткоумни и парадиращи- това не е патент на педалите-колко простаци се хвалят на всеослушание за поредната "к..ва", на която са го сложили, как точно, колко пъти и т.н.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.