Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Делото на Кузов- Решениетонови  
Автор BlindHunter (?!)
Публикувано10.10.07 14:55



САС ще гледа делото срещу Кузов
10.10.2007 08:50

Софийският апелативен съд ще заседава по делото срещу депутата Владимир Кузов.

На 9 май Софийският градски съд осъди независимия депутат на три години лишаване от свобода и обществено порицание. СГС призна депутата за виновен по делото за хомосексуални действия с малолетния Николай Кирилов в периода 15 юни - 15 септември 2001 г.

Като основание за присъдата, съдът посочи, че когато е било извършено деянието, момчето е било на 13 г. Присъдата ще бъде при първоначален общ режим на изпълнение на наказанието, посочи съдът. Тогава съдията по делото допълни, че решението за присъдата е било взето при пълно единодушие от съдийския състав.


Източник: Дарик радио



Тема Re: Делото на Кузов- Решениетонови [re: BlindHunter]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.10.07 15:12



Може би Кузов е искал да открие някакви заложби у момчето?



Тема А може да е искал само секс.нови [re: enarees]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано10.10.07 15:40



Не защитавам педофилите, нито тези, които изкарват политически дивиденти от общественото мнение срещу тях.



Тема Re: А може да е искал само секс.нови [re: martyr]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.10.07 15:51



Е, явно Кузов е подходил малко грубичко при откриването на заложбите у детето.

И Карбовски не можа да му помогне напълно, но поне разхлаби примката.



Тема Re: Делото на Кузов- Решениетонови [re: BlindHunter]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.10.07 18:20



Без изобщо да защитавам педофилите или педофилията, със съжаление трябва да кажа, че това съдебно решение е ярък пример за това, как Правосъдието слугува на общественото мнение...

Като се има предвид наказанието предвидено в Закона, както и конкретното провинение /Не става дума за изнасилване или нещо такова - просто Кузов е направил свирка на цигането, което така или иначе си проституирало...За негов "късмет" то се оказало под 14.../, определено един безпристрастен съд би постановил условна присъда, но не - осъден е да ги изтърпи ефективно тези 3 години...

На фона на тази ефективна присъда за въпросната свирка, много престъпници, осъдени за грабеж /за непосветените да кажем - кражба, придружена с насилие или заплаха/, се отървават условни, а вярвам ще се съгласите, да ви причака някой в тъмна улица, да ви пребие от бой и да ви обере до шушка, едва ли е по леко престъпление от това, че Кузов е направил свирка на въпросното цигане...



Тема Re: Делото на Кузов- Решениетонови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.10.07 19:39



Не правя паралел, цигането това е търсило там- някой гаден да отиде, да правят, каквото правят, и да си получи 5- те лв. или колкото се плаща за това.... Те и без това практикуват секс в махалата от най- ранна възраст.

Въпросът е друг, подобни типове не подбират "материала", няма значение иска или не, с уговорки, манипулации и т.н. постигат своето. Не става дума за насилие, там нещата са ясни....

Бях 5- ти или 6- ти клас, когато в едно кино един ме опипва известно време, накрая ме стисна така, че свитки ми излязоха от очите.... Бях толкова шокиран, че даже не посмях да го погледна.

Вече бях наясно с ориентацията си, но не бях имал подобни контакти- и през ум не ми беше минавало, натисках се да харесвам момичета, както всички останали мои съученици..... След случката близо два часа не посмях да се прибера в къщи, смятах, че вече всички знаят за това. Месеци наред преживявах епизода....

Мисля си за някого в това положение, който въобще пък не си пада по тази страна на "удоволствията", това остава травма за цял живот..... И не се знае в каква насока ще избие преживяното.



Тема Re: Делото на Кузов- Решениетонови [re: enarees]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано10.10.07 20:28



ewwwwwwwwwwwww

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Делото на Кузов- Решението [re: mizrahi]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано10.10.07 20:36



така или иначе си проституирало

дори и да приемем, че цигането е било физчески и емоционално надрасло възрастта си (което едва ли е така), доколкото помня пълнолетието в тая страна е 18 години <защо иначе щяха да ме гонят от заведенията и да ми отказват алкохол, d'oh> ....хм законите са да се спазват се пак....

секс с малолетни------> педофилия (акоте хванат, независимо от общото съгласие)

то и проституцията е незаконна, но тфа е др тема

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Делото на Кузов- Решениетонови [re: hauntedsoul]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.10.07 22:13



Проституцията в БГ не е незаконна.

Малолетни в БГ са всички лица под 14. Над тази възраст, при взаимно съгласие, сексът е легален.

Това, което казах е, че присъдата е излишно строга, за да се угоди на общественото мнение... а разни грабители, крадци и изнасилвачи минават с условни присъди...



Тема Re: Делото на Кузов- Решениетонови [re: mizrahi]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано10.10.07 23:24



тфа за малолетните не го вярвам....мма сиг си го проучил и си прав



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.