Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Октомврийска среща, но без революция...нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.10.07 17:27



И така уважаеми съклубници, дойде време за поредната среща на клуба, която ще се проведе някъде към средата на месеца. За момента тази тема ще служи като място за обсъждане, идеи и предложения, както и избирането на дата. Ако не сте запознати с досегашното провеждане на срещите - има стари теми по този въпрос, ако ли не - скоро сигурно ще повторя всичко.



За първи път достъп ще бъде отказван и на други, освен на напълно непознатите никове. Това се налага в следствие несериозността на някои хора, и моя чепат характер, който си има определена степен на толерантност, след преминаването на която влизате в черния списък.

Остава в сила положението, че щом аз организирам срещата, ще става по начин, избран от мен. Това ще рече, че тук няма да бъде обявен часът и мястото на срещата, нито списък със заявилите желание да дойдат. Записването отново ще бъде чрез методи, различни от отговор по темата за клубна среща, като такива просто не се зачитат.

Таз итема ще просъществува около седмица, за да видим дали има някакви идеи, мнения, предложения или забележки, които (евентуално) да бъдат взети под внимание при пускането на официалната тема за срещата.

Аз казах. Вие сте наред. Споделете.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано07.10.07 17:14



Защо няма никакви реакции и повече инфо (ориентировъчна дата поне)? Сигурно щото никой не иска без революция...



Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: davide]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.10.07 23:14



Според мен малко е стряскащо това единоначалие, с привкус на сбирка на тайна масонска ложа само за посветени..... Обикновено избягвам да се чувствам щастлив от оказаното ми доверие.





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 02:11



Според мен не искаш да кажеш в прав текст това, което искаш да кажеш.





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.10.07 09:22



Не е за вярване, ако смяташ, че е скрита самопокана или пък зле прикрита форма на огорчение......

Не ми липсва гадже или компания, с която купонясваме...... Но тук явно има интелигентни хора, с които би било приятно да се комуникира.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.07 10:50



Аз май съм си казвал мнението и преди и тъй като май не съм бил достатъчно категоричен, ще го кажа отново, като предварително се извинявам за малко по-грубия тон, ама промяната почва от нас самите и тогава ще се променя и обществото...

Та ето и моето мнение : Аз на тайни срещи на скрити педерасти не ходя. Нямам какво да крия, нито мисля, че правя нещо незаконно, неморално и тн., че да взимам мерки все едно съм наркопласьор...

Когато имате смелост поне в този форум, който така или иначе се посещава предимно от гей, да си определите среща, ще дойда... Дотогава - без мен.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 11:51



Знаеш ли, не казваш нищо лошо, но начина по който го казваш, и факта че го казваш безброй пъти вече, те прави да звучиш ужасно нахален, досаден и груб.

Лично аз не виждам с какво мнението ти е по-категорично от последните 6-7-8 пъти, в които си изказвал същото становище. Дето има една приказка "За тебе знаем....".

Колкото до педерастите, такива не са поканени на срещите, пък било то и открити педерасти като теб. Е, случвало се е да направя грешката и да има присъствие на един-двама такива, но този път грешки няма да има. No pederasts at all.

Срещите не са скрити, нито тайни. Просто съм избрал удобен за мен и за другите вариант, при който се пресяват, един вид, идващите. Открити, прикрити и всякакви педерасти, любопитни и неориентирани, неосъзнати и всякакви други подобни са чисто и просто досадни, а срещите са с идеята за приятно прекарване на времето в приятна компания. Не шоу вариететна програма за чекиджии, примерно. Ние имаме "смелост" да си определим среща в този форум, правим го вече за 7-8 път май. Просто не го правим показно, все едно доказваме нещо на нас самите и на някой друг.

Съжалявам ако съм прозвучал прекалено груб, просто казах каквото исках да кажа. А ако трябва да угодя на един човек, за да дойде той на среща... Ще пропусна. Доказало се е, че има достатъчно хора, които не виждат смисъл, нужда или причина да се вторачват в някаква "подробност", а просто идват за веселото, което надявам се правим.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано08.10.07 11:56



А щом си толкова за принципите - кажи дата и час и виж колко от нас ще дойдат.

Макар, че това лична аудиенция с теб ли ще се яви или клубна среща? Май зависи ти как решиш да го направиш. Пък и остава въпросът дали ще дойдем, заради принципите си(или да докажем нещо на някого) или за да прекараме час в приятна компания за хапване, пийване и приказки?

Лично на мен две срещи не биха ми дошли в ммного, тъй че - дерзай.



Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.10.07 12:54



Аууу, оказва се, че дамата от съседния клуб не е напълно права. И тук явно прехвърчат искри, все още неразбираемо за мен на каква основа. Може би от чувство за величие или малоценност- не е ясно. Но всеки се изявява, както намери за добре- има пълното право. Честит ви ..... октомври от ..... часа!





Тема Re: Октомврийска среща, но без революция...нови [re: mizrahi]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано08.10.07 13:43



Уф, да ти кажа това с тази тайнственост и мен малко ме притеснява - досега не съм ходил на срещи на клуба, макар че преди доста пишех. Спомням си преди време ходех на срещи на един спортен (гей) клуб, където всичко беше открито, знаеше се мястото на срещата, часа и така всяка седмица, като тук не броя ходенето на боулинг, зимни кънки или фитнес...абе беше гот

.

Подкрепям те напълно за откритостта. Това тук не е някаква тайна лаборатория за химически вируси - тук сме най-обикновени хора - майка ми наскоро беше ходила на среща на клуба "Гоблени" или там както се казва. Не виждам защо тук да е по-различно?.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.