Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.10.07 14:47



И така. Отново за физическото, отново личното ви мнение, отново без да спорите.



Има ли нещо във физическия си изглед, което бихте променили чрез оперативан намеса? Повтарям "оперативна", а не "отслабване, спорт, фитнес, диети...". Ако смятате, че сте перфектни - бихте ли прибягнали все пак до операции за в бъдеще? А ако въобще сте против цялата тази работа - защо? И без "Господ ни е създал такива"... Защото Господ е създал и пластичната/козметична хирургия...

И освен това - какво най-много харесвате във физиката си?

За разнообразие ще се изкажа пръв.



Тема Е-е-е-е-е-х,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано01.10.07 14:55



това ми е любимата тема.

Ако имам неприлично много пари и свободно време: Ще си направя липосукция на корема. Не знам лицева липосукция дали има, но бузите ми не ме кефят, колко ми разширяват лицето (заради тях нося goatee ... ме-е-е-е-е-е!). И си мисля, да си откача пишока от основата, че размерите ми са скромни. Азис вече го направи, не знам Китаеца, дали е доволен ;-)

Обичам си краката. Бил съм спринтьор.



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.10.07 14:57



Определено бих се възползвал от услугите на пластичната и козметична хирургия. Навремето мислех, че доста неща не са ми наред, но с много зор и мъки(само аз си знам какво е) все пак се преборих с някои от проблемите и без оперативна намеса. За момента проблемите, които бих "пипнал" са малко:
- единият ми клепач, който е по-увиснал от другия и се налага по снимки да се ококорвам, за да не изляза полузадрямал или все-едно-дрогиран.


- коремна пластика, заради наказанието от Майката Природа.
- малко липосукция на бедрата, но не и на дупето, щото там си е сичко супер!
- лазер, за няколко лицеви малки несъвършенства.

От физическите си данни най-много харесвам ръцете си, но могат да са и по-добре. Обичам си и дупето, щото е голямо като на гърците, ама готино като на... мен си! Ноктите, косата и зъбите. И ходилата, но без краката - имам дебели прасци, поне на снимки.



Тема Re: Е-е-е-е-е-х,нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано01.10.07 15:03



Операцията на пениса, ама без протези, май сега върви по около 2 000 евро?

Някой ми спомена, ама аз забравих щото не ми е нужно да го помня.

Колкото до бузите - махат оперативно едни мастни торбички, които се натрупват при по-бузестите от нас, от което се откриват скулите и лицето заслабва. Трябва да проверя това как точно му викаха и колко струваше, щото си мисля, че евентуално и това бих си направил. Обаче ако след това изглеждам много изпит и ми изчезне асиметричната тръпчинка? Мне, по-добре бузест... А и по-пълните хора стареят мнооого по-бавно. Да му мислят всички, дето ни заклеймяват. Събирайте пари, качествената козметика е скъпа... лифтингът - ще повече... (къде е емотикона за злорадо подхилкване???)



Тема Re: Никакви промени!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано01.10.07 15:49



Всичко ми е наред,с това,че годините ми са доста.Искам
да съм по млад , поне 20 години.Не би било лошо,да съм роден примерно 1971.
Какво да се прави,срещу това нищо не може,пък и стареенето не прощава на никого.Така че ,на опашката моля!



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано01.10.07 16:46



Абсолютно съм против тия неща....всичко естествено rullz

иначе сичко си харесвам...кфот не ми харесва или го променям (по естествен начин) или не ми и пука че е кофти

...единствено чрез пластична хирургия бих си барнал носа, ма тфа не се брои щот е чупен....

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 01.10.07 16:48.



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано01.10.07 19:37



Не бих се правил на Тина Търнър

До пластична хирургия бих прибягнал ако имах вродени малформации или ако не дай Боже ми се случи някакъв инцидент, който да ме обезобрази.

Харесвам се такъв, какъвто съм и предпочитам естествените хора около мен... Ако пък става вапрос за това другите да ме харесват, предпочитам да ме харесват естествен, а не изфабрикуван на операционната маса. Аз самият намирам чар в определени несъвършенства на лицето и тялото... Преди време мислех с лазер да си махам една бенка под долната устна, но се отказах защото първо е леко рисковано и второ всички ми казваха, че в нея ми е чарът. Иначе си харесвам физиономията, корема и ... патичорката Грам мазнина нямам - всичко е мускули. Ако добавя още 7кг ще стана идеален
Днес между другото (малко извън темата, ама да си кажа) на човека по който съм хлътнал от 3 седмици му беше излязла някаква огромна мастна пъпка на брадата, точно под устната - седеше му толкова сладурско...приличаше на пуберче




Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано01.10.07 19:51



Най-после наистина интересна тема


А сега по конкретно, ами бих пипнал някои неща, не много. Първо бих си дооформил коремчето имам към 1-2кг излишни тлъстини
И малко кожата по еластична да стане. Същото е и за бедрата съвсем малко да се постегнат. За сваляне на килограми предпочитам естествения метод, спорт съчетан с правилно хранене.
По дупето искам да пипна леко, просто да е още по малко, колкото две шепи
Отпред нямам комплекси, в лице не искам да се променям. Може би малко лазерна епилация по гърдите и корема, че много дразнят тия косъмчета.
Винаги съм мичтал за гъста черна коса, обаче имам рядка черна коса, може би малко допълнителна ще ми дойде добре.
Последното , но не на последно място е корекция на зрението.
Ми общо взето това е, изглежда много но са дребни нещица, като цяло си се харесвам.

Редактирано от Dregnot на 01.10.07 19:53.



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.10.07 20:31



Знам, че ще звучи нескромно, но като се погледна в огледалото не намирам с какво би могъл скалпелът да подобри образът на съвършенството, който ме гледа оттам :)

Сега сериозно - не се сещам наистина за нищо, което да искам да променя по себе си. Харесвам си се.



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано02.10.07 00:59



Следващия път мисли и пиши по-бързо, че гледай сега как martyr те е изпреварил и ти е откраднал звездния миг!



Иначе и при мен я има тази разлика в очите - винаги едното ми изглежда малко по-затворено, но колкото и да се кокоря, не мога да ги изравня, само правя изродски физиономии...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.