Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано09.10.07 00:02



Може. Щеше да е интересно на срещата да се явим и тримата с нови коси. Боя се обаче, че скоро се боядисах черен, затова няма как сега да си направя сини кичури. Също така вече нямам желание да дойда на срещата, нито да пиша тук.

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Though (непознат )
Публикувано31.01.08 03:46



Здравейте, нов съм в клубчето ви. Явно ми е интересно - осъмнях , четейки темите. За пластичните корекции, не се сдържах. Привържаник съм. Както казва Кортни Лов : "Защо да не можем да бъдем по-красиви, ако можем да си го позволим?"


Съгласен съм, че красотата е условна, по-скоро разтеглива. Намирам излъчването, поведението, стилът и интелекта за част от нея. Друг може да замени интелекта с космати гърди, нищо лошо.
Аз никога не съм се влюбвал в красиви мъже. Хубави - да, но не и красиви. Не че не познавам принцове и аполоновци!
Та да операциите - смятам , че човек има право да се чувства красив и да може да се промени. Аз бих пипнал НОСА! Голямо пипане ще да е.... Може би брадичката - мразя трапчинката си!... Бих се радвал на по-изължено лице, но не виждам как главата ми може да се превърне от раховец във ваза.
Мисля , че лифтингът и ботоксът могат да почакат още 2 петилетки. Дотогава Q10.
Като се замисля бих си сменил цялата глава. Така и не свикнах с нея 25 години , с друга може да ми отнеме по-малко време, знам ли.



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Though]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано31.01.08 19:11



Може би брадичката - мразя трапчинката си!

...а толкова много хора искат да си направят 'брадичка на силния характер'...(=with an asshole in the middle)



___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано31.01.08 20:13



Бих си сменил цялата усмивка. Природата ме е 'надарила' с пълната противоположност на холвудския стереотип и от малък това ми е коствало бая подигравки и неприятности. С удоволствие бих ги сменил всичките 32а...

Момчето с тръпчинката - на мене ми се подкосяват коленете от мъже с волеви брадички и тръпчинки по средата, пък ти ще я махаш... ех...




Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор though (непознат)
Публикувано01.02.08 16:54



едно е да е волева, друго да е с трапчинка


и силвето от антибиотика имаше трапчинка на липсващата со брадичка.

And in my thinking
Steal you away
Though you never wanted me
Anyway

Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: though]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано02.02.08 20:11



Сладка е трапчинката, не се превземай ;)




Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано09.03.08 14:04



Абе да ти кажа честно, не съм съвършен, разбира се, но чак да легна под ножа, за да ставам "по-хубав", едва ли... Е, ако някои виртуоз със скалпела ме направи да приличам на Брад Пит, може и да помисля, хехехе
Майтапът на страна - не се кефя от идеята за опративна намеса!

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Пaвчyko]  
Автор jism (44)
Публикувано24.03.08 15:44



Имам и на двата клепача прораснали твърди, вроговени брадавици.
Исках да ги махна, но приятели онко-професори с усмивка ме "убеждават", че това е моя доброкачествен рак...
За спадналия клепач...
Спрях моя клепач да се затваря, с прием на лекарствотMilgamma N - 3 х 1 капсула в продължение на 3 месеца.



Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор danube. ()
Публикувано11.04.08 15:05



Аз бих променил следното:
- лазерна епилация
- порцеланови фасети
- лифтинг след 40 г.
- малко по-плътни устни





Тема Re: Пълна промяна? Или хайде да се харесваме...нови [re: danube.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.04.08 12:35



Хех, може да звучи клиширано, но си мисля, че никой скалпел не може да компенсира това, което ни прави истински красиви...а то май е невидимо за очите, както беше казал някой :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.