Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Странно желание ;)нови  
Автор BlindHunter (?!)
Публикувано20.09.07 15:30



От месец насам имам силно желание, което само по себе си ме притеснява. Не знам към кой род странности е, ама... някак си... баш си е странно. Пък и пораждащият това желание фактор е в рамките на обществено-приетото, а на мен ми действа... странно

Шегата настрана- от както се появи тази реклама на Мтел за Прима с раничка си мисля, че е яко да си ... раничка.

Обърнете внимание на моментите от въпросния спот- раничката е навсякъде: когато е весело, когато е еротично (по душа със стичаща се тялото на сретнат младежжжж), а финалът- да спинкаш гушнат до такова яко русичко създание...

Ух! То лятото свърши, пък аз така да ...

Редактирано от BlindHunter на 20.09.07 15:32.



Тема Re: Странно желание ;)нови [re: BlindHunter]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.09.07 14:11



Е то имаше една строфа от Трендафил Акациев "Ах как искам да съм потник, на гърба на млад работник..."



Тема Re: Странно желание ;)нови [re: mizrahi]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано21.09.07 23:29



Муахахахах, от къде го извади това - много гейско



(нещо не те виждам много по кортовете - дай да си спретнем едно мачле - са края на месеца има любителски турнир сингъл - събота и неделя - аз ходих на двойки през август и беше забавно?)



Тема Re: Странно желание ;) [re: mauer]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.09.07 08:36



Може, може... АЗ и през седмицата съм свободен, така че ако искаш, може да ходим да играем...



Тема Re: Странно желание ;)нови [re: mizrahi]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано24.09.07 11:44



Бре! Ма то имало тенесисти тука, бе... Малеее, ми що не се обаждате...
Не, че аз съм добър, ама то с тренинг се задобрява :-) И къде играете, на кои кортове, ако не е тайна?

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: Странно желание ;)нови [re: Ambrosius]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано25.09.07 09:24



Ам, не е тайна разбира се - ние сме цяла гейска тенис орда



Играем на корответе в семинарията. Обикновено събота и неделя. Понякога и през седмицата, когато работата го позволява.

От колко време играеш? Сега има един любителски турнир събота и неделя - . Ще е забавно - а както се очертава май предимно ще е тематичен





Тема Re: Странно желание ;)нови [re: mauer]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано25.09.07 14:43



Ооо, далече съм още аз от турнири, пък били те и любителски. :-) Играя от година време, така че още не мога да си го позволя:-)
На кортовете в Семинарията е добре, да, но като е топло предполагам, а зимъска, когато сняг забръска, къде ходите да играете? Или има пауза, зимен тенис-сън?:-)

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: Странно желание ;)нови [re: Ambrosius]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано28.09.07 12:26



А никакви почивки - намираме зали - по-скъпичко е зимата и по-рядко играем, но не прекъсваме:)) трябва да се поддържа форма.



Тема Re: Странно желание ;)нови [re: mauer]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано28.09.07 19:29



Ок, значи след Ивановден, т.е. към 10-ти януари ме считай за партньор за един измъчен сет! :-) Аз ще платя корта:-), а ти ще се правиш, че нищо не забелязваш, става ли?! :-)

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: Странно желание ;)нови [re: Ambrosius]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано29.09.07 22:32



Ти пък, чак до Ивановден да чакаме



Ние се записахме на този турнир и искам да ти кажа, че много излусна - беше пълно със сладки момчета - чак свят ни се изви.....освен това и малко поиграхме.

Можеш да дойдеш поне да ни погледаш утре след 11




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.