Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема айде да ви разбия с поредната питанканови  
Автор kikoboy (непознат )
Публикувано18.09.07 11:14



От доста време се влизам в сайтове за запознанства , но не това е важното !!! Когато стане дума за терен обикновенно нямаме дори и аз,но когато задам въпроса за автомобил отговора също е отрицателен , та мислта ми е мразят ли хората от нашето общество автомобилите ??? За мен колата е начин на живот или неразделна част от ежедневието , а за ВАС ???



Редактирано от kikoboy на 18.09.07 11:15.



Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: kikoboy]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано18.09.07 12:07



Хм, "мразят" е силно казано, но както и да го погледнеш в кола не е удобно. Става, но само за по свирка. Иначе не мога да си го представя...



Ако терен липсва е по-добре да се отиде някъде на спокойно с колата и да се прави на открито, иначе е малко като задочни курсове по йога... Пък поне на мен ми е някак си по-спокойно. Иначе все се притеснявам, че някой може да ни обезпокои или пък, че някой ще наблюдава.



Тема Мнееееее ;-)нови [re: kikoboy]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано18.09.07 12:43



С мъжа на морето го правихме в тясна палатка, в кола не сме, защото нямаме (байкъри сме по призвание). НЕ Е СИ РАБОТА my friend.

По-добре си е у дома. Иначе всеки вид "терен" трябва да се пробва поне по веднъж, заради тръпката.



Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: kikoboy]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано18.09.07 18:00



Ами аз не бих казал че мразят колите. Лично аз не бих могъл да си представя живота без кола. Тя отдавна е абсолютна необходимост и в работата и в живота. Интересно обаче че доста оп хората с които съм се запознавал са ми казвали че не могат да карат!!! И то хора прехвърлили 24-25 години!
А сексът в кола си е тръпка и има своите хубави страни, особено като си по дребничък





Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: kikoboy]  
Автор davide ()
Публикувано19.09.07 03:20



Направо ме разби с поредната питанка!

Не става много ясно кое общество имаш предвид - гей или БГ обществото, както и дали мразят автомобилите по принцип или за секс (като терен)...

Във всеки случай не може така да се обобщава за всички. Много пъти е ставало дума за генералните обобщения - "мразят", "обичат", "искат", страх ги е" (ВСИЧКИ) и т.н. Има всякакви хора, включително и гей момчета, маниаци на тема коли.

Според мен няма нищо чудно в това, че доста хора нямат автомобили. Просто на такива попадаш. Освен това е възможно момчетата, с които се запознаваш, да имат автомобили, но поради някакви съображения да казват, че нямат. Примерно заради сигурност, да не вземете да я изцапате, просто не им се прави секс в кола и др.

Съгласен съм с мненията на останалите - не е най-удобното място за секс, но си струва да се пробва. А и при липса на друг терен...

Наистина тръгвам да търся морето и тебе.
С огромното мое безумие тръгвам.


Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: kikoboy]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано19.09.07 07:31



Ами аз кола нямам, не мога да шофирам, а и никога не съм имал и някакво изрично желание в тази посока. Животът си е, както си го организираш. Аз, например, не изпитвам никаква липса от това, че нямам кола... Е, признавам, че когато се натоваря с чанти след пазар, тогава си казвам "а колко хубаво би било да имах са кола", ама нямам и така... А като си помисля, и на семейството ми не е липсвала кола - нито майка ми, нито баща ми са имали книжки, а сме три парчета техни деца...:-) Как са се оправяли без кола не знам, ама ни изгледаха (татко ме водеше на детска с колело, примерно :-) )
Иначи искам да мога да карам като цяло. Все се каня да изкарам курсовете, ама все се подпичкосвам - виком си, аре след като мине това и това или онова и онова, се записвам на курс и край...:-) И така от края на гимназията, та до днес :-) (вече съм на 31 :-)
Иначе сексът в кола е тръпка, но кат се сетя как тряа се разкикерчиш в опита си да застанеш няква адекватна поза, мани... не си е работа... Виж сексът "сред природата" ми е любим!!! Особено обичам "високопланинския" секс :-)))

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанка [re: kikoboy]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано19.09.07 08:10



Чак пък неизменна част от живота... Аз колата я карам като имам да пренасям някои по-големи неща или като отивам извън града. В града се движа пеш или с градски транспорт - по-енергоефективно и замърсяването е по-малко. А иначе забелязали ли сте в големите градове в задръстванията в повечето коли по колко души има? - По ЕДИН!

За секса също съм на мнение, че в кола не е удобно - постоянно трябва да се наместваш, а и любимата ми поза е почти невъзможна - пробвал съм. Сексът в палатка, или високо в планината наистина е незаменим






Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: kikoboy]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.09.07 09:28



Разбирам какво искаш да кажеш. За хетерото е по характерно да чакат с нетърпение да навършат 18, за да се метнат на колата и да почнат да хвърчат по улиците с мръсна газ и да впечатляват мадамите...

Има някаква неясна за мен връзка между "мъжкарския имидж" и готината кола... В това отношение гейчетата са пощадени от подобен комплекс. Не познавам много гейове на които колите да са кой знае каква страст, но който иска - кара кола :) Аз например имам.



Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: mizrahi]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано19.09.07 14:18



хм, пощадени?
аз поне знам за една дузина швестерланковци дето търчат покрай разни чичковци само заради автомобилният им парк.

м/у другото похвали ми се на лична какво си взе!





Тема Re: айде да ви разбия с поредната питанканови [re: [bbourgas]]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.09.07 17:52



Абе те тва е друго - тука няма страст към автомобила а към мангизите и другите екстри към него...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.