Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да удавим емоциите....:Pнови  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано14.09.07 11:07



ммм-да..алкохол..



какво обичате да пиете, какфо обожавате да пиете, изобщо - пиете ли?

като за начало нещо леко от мен...

Havana Sunrise TM (авторски е)

30 мл бял кубински ром
70 мл водка
портокалов сок за разреждане
1-3 капки битер/ малко сок от грейпфрут
малко гренадин(по желание)

смесват се ромът и водката в шейкър...на дъното на чашата се слага лед...изсипва се шейкърът вътре...после чашата се допълва с портокалов сок (+малко сок от грейпфрут)...слага се гренадин по желание...ии се капват 1-3 капки биттер(ако не сте слагали сока от грейпфрут)...готово

на вид прилича на Арабска Свирка или на Текила Сънрайз, обаче на вкус......... ..УААААУ!!!, whoa,

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Не обичам коктейли,нови [re: hauntedsoul]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.09.07 14:04



обичам всичко, което гори. Вечерям винаги с бутилка бяло вино. Понякога пия бира.



Тема Re: Да удавим емоциите....:Pнови [re: hauntedsoul]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано14.09.07 14:21



аз съм почти трезвеник...
преди три години си патих лошо от алкохол и от тогава си имам обеца на ухото.
водки, джинове, уискита и ракии не мога да пия - още при миризмата ми се повдига.

радко и по случай сръбвам малко винце. иначе биричка, но ако ударя 5 на гладно и съм мат





Тема Re: Да удавим емоциите....:Pнови [re: [bbourgas]]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано14.09.07 16:16



мхх...аз пък обичам да пия всичко което изброи без ракия и бира :)...ии коктейли...те са най-интересни кат се замислиш, но с тях шега не бива...иначе една добра водка е нещо много добро



а за ракията (националното ни благо)..нз...има прекалено доминиращ аромат а и ми е малко висок градусът

а btw как точно си патил :(..разкажи повече

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Тема Re: Не обичам коктейли,нови [re: martyr]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано14.09.07 16:18



мм виното е супер романтично и абе нз...не е толкова casual..също и ромът...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: вина,коктейли и по някой път бира.нови [re: hauntedsoul]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано14.09.07 17:03



Събота и неделя вечер,след красива вечеря вино,бяло или червено,зависи от
приготвената вечеря.
Червено вино е подходящо за свинско,телешко и агнешко.
Бяло вино е подходящо за ,риба,пиле.
Два пъти в годината си правим домашно вино.
Обичам коктейли,и бира.
Обичам да пия,но никога не съм се напивал,и никога не съм шофирал почерпен,да не казвам пиян.
Една две чаши вино по време на вечеря са полезни за здравето.
Коктейлите са приятни преди секс.
А ако имаме повод за парти,по някога е приятно да се завъртят между гостите
няколко цигари марихуана,но това е почти на края на партито и не много често.
Марихуаната е много ароматична,създава се приятно взаимноотношение .
Ще припомня,да не се прикалява,не само с алкохола но и с всичко останало.
А какво готвите? Кой ви готви?Кой е шеф в кухнята?



Тема Re: Да удавим емоциите....:Pнови [re: hauntedsoul]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано14.09.07 17:23



карах пил и катастрофирах

, от което много ме е срам!

Редактирано от [bbourgas] на 14.09.07 21:04.



Тема Re: вина,коктейли и по някой път бира. [re: redjeep]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано14.09.07 17:52



абсолютно подкрепям мнението ти за коктейли + секс...по принцип не се препоръчва, защото асимилирането на алкохола пречи на достигане на пълна ерекция <'Бог е снабдил мъжа с мозък, пенис и черен дроб, но не и с достатъчно кръв за трите едновременно'>

...но според мен и в това да не ти става на 100% си има тръпка...

не понасям джоинт...и цялата работа с цикленето е доста неестествена (а алкоххола е естествен хаха)...мне същност алкохолът просто те забавя ...а марухуаната доказано си влияе на мозъка...с др думи- не знаеш на кой свят се намираш...

PS. пилешко месо си върви с червено вино ('Cock in Wine' --упс , малко е амбивалентно..:P)

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE

Редактирано от hauntedsoul на 14.09.07 22:41.



Тема Re: вина,коктейли и по някой път бира.нови [re: hauntedsoul]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано14.09.07 18:49



Да аз също те поткрепям,но искам да се дооточня.
С нищо да не се прикалява,а това да си дръпнеш няколко пъти от цигарена марихуана,е абсолютно нищо,просто миризмата ти създава настроение.
О,
не съм съгласен ;белите вина се пият с пилешко или рибени порции.
Въпрос на вкус разбира се.



Тема Re: Да удавим емоциите....:Pнови [re: hauntedsoul]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.09.07 19:11



Олееееее... Ако ме видят моите приятели, че пиша по темите за пиенето съвсем ще ме заклеймят.

Официално аз съм срамът на моите фамилии - от всички аз пия най-малко, да не е въобще никак. Принципно не пия въобще, само 2-3 пъти в годината се пие като за световно. Моя рожден ден и рождения ден на една моя приятелка са двата случая, третия е случайно произволно избран. И се пие... Мента, водка, домашна ракия, купешка ракия, червено вино, бира, бяло вино с ябълки, и други - от всичко, по моного едно след друго, смесено или накуп, няма значение. Имам бая тяло и казвам, че докато стигне до краката главата вече е трезва, което ми позволява да пия сравнително много, без да съм никакъв пияч - както казах, семейството ми се срамува от мен. Никога не съм се напивал, че да си обърна коремчето или да не помня кое-как-защо.

Напоследък нещо ми става и съм се разпил. Пия джин(Beefeater мммм) със спрайт и малко лимон. Или джин с водка. Или водка с нещо(Търговишка - имам роднини там...). Или чиста водка -абсолютите ме кефят. Ама аз не мога като разбирачите да седя и да отпивам. Освен джина със спрайт всичко останало се пие половин или пълна водна чаша на екс. Ох, а с бира как се напивам, и то при положение че я мразя и хич не я пия - след 4 литра трябва да си правите тест за бременност. Сериозно.

Абе да обобщим. Принципно не пия. Ама ако пия - пия много и не както трябва по обичай, смесвам и обръщам на екс. Но не се напивам. Go figure. Иначе като пия ставам още по-забавен отколкото съм, много обичлив и не мога да вървя в права линия, завалям думи и въобще - голям образ съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.