Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Венерическо заболяване ли е?  
Автор sterben (непознат )
Публикувано03.08.07 14:23



Здравейте, имам нужда от помощ... Имах връзка с едно момче. Вече не сме заедно от около месец. Днес ми каза, че от около 2 дни има необичаен сърбеж по главичката на члена. Няма слуз, нито парене при уриниране, само сърбеж. След мен не е бил с никой друг. Следователно ако е венерическо заболяване трябва да го е прихванал от мен. Да, ама аз нямам никакви оплаквания, не съм и имал. Може ли някой да помогне? Пратих го на уролог. Винаги съм бил сигурен в здравето си, защото се пазя, изследвам се редовно,а и дарявам кръв през няколко месеца. Изкажете някакво по-компетентно мнение?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от sterben на 03.08.07 14:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от sterben на 03.08.07 14:24.



Тема Re: Венерическо заболяване ли е?нови [re: sterben]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано03.08.07 17:21



Препоръчай му де се измие


Майтапа на страна, мисля, че е по-вероятно да е прихванал някаква екзема или нещо подобно от някой мръсен басейн.



Тема Re: Венерическо заболяване ли е?нови [re: Пaвчyko]  
Автор sterben (непознат )
Публикувано05.08.07 10:34



Благодаря ти, оказа се прав май. Някаква гъбична инфекция е. Побърках се за няколко часа. Отново благодаря:)
Доскоро и успех и активност във форума





Тема Re: Венерическо заболяване ли е?нови [re: sterben]  
Автор L.J.K. (не/бесен)
Публикувано06.08.07 01:05



Не знам, но си мисля, че гъбичната инфекция не е съвсем безобидно състояние. Не съм сигурен дали презервативите са много ефективни срещу гъбички, но със сигурност знам, че лесно се предава.
Затова, срам не срам, ако бях на твое място щях да отида на лекар...





Тема Re: Венерическо заболяване ли е?нови [re: sterben]  
Автор sterben (непознат )
Публикувано06.08.07 12:18



Работата е там, че той го получава това месец след като сме прекратили контактите си. Не зная, наистина, дали такива инфекции могат да са си там толкова време без да се проявят - съмнявам се. Разговарях с лекар (без преглед), той ми каза, че ако е такава, то той се е сдобил с нея доста след като сме били заедно. Ще се прегледам при първият ми възможен случай. Не се срамувам да отида на лекар

.
Благодаря ви отново.



Тема Re: Венерическо заболяване ли е?нови [re: sterben]  
Автор MEHTA (някоя си)
Публикувано06.08.07 17:50



О, жестоко се лъжеш. Има гъбички, които си стоят с години. Дори и когато ги подложиш на лечение, спират да сърбят и да правят кожата червена, спотайват се известно време и при първото запотяване или неизкъпване, при първото къпане в морето си излизат отново и се разпространяват. Така че може да си ги е имал и още, докато е бил с теб и определено няма да му е лесно да се отърве от тях.
Успех!



Малкият принц или Мечо Пух? Това е въпросът ...


Тема Re: Венерическо заболяване ли е?нови [re: sterben]  
Автор sterben (непознат )
Публикувано08.08.07 09:38



ясно, ще отида. Благодаря ви.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.