Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Kurvoazie]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.09.07 12:14



А кой е МЪЖКИЯТ начин? Има ли го някъде поне веднъж реализирал се?

О, да, неведнъж - Исус, Леонардо Да Винчи и т.н. - мъже, които са дали на света много повече от 2-3 парчета месо...



Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: mizrahi]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано12.09.07 18:02



смисълът на възпроизвеждането е да създадеш хора със сходни на твоите гени
(максимално сходни на теб биологично).., да им предадеш вижданията си за света и живота...ревоюционни идеи, които ще променят света...всичко, което си постигнал или прозрял..

..ако въпросните бяха направили това децата им сигурно щяха да ги надминат...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Kurvoazie]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано16.09.07 21:32



Аз съм истинска хетеросексуална жена, колкото и да е скандално това за вас и мисля, че няма нищо по-достойно за един мъж да посвети себе си и живота си на една жена и на децата си все едно дали прави секс с мъже или не


Пък и какъв ли секс може да получи един мъж от мъж........уау



Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Илиaнa29]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано16.09.07 21:56



axqxq......ми няма как да разбереш...

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE


Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Илиaнa29]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано16.09.07 22:00



Илианче, повярвай ми сексът мъж с мъж може да е божествен и върховен. както и всеки друг вид секс в който обичаш и желаеш партьора си.
Ти като истинска хетеросексуална жена мисля си наясно какво е да правиш секс с мъж, тъй че наистина ли е нужно да ти го обясняваме



За децата и семейството донякъде съм съгласен с теб. Но само донякъде. Да аз бих се радвал да се грижа за децата си, но в никакъв случай не бих искал да имам жена до себе си. И да трябва да се грижа и за нея. Извинявай много ама идята за жена домакиня и мъж изкарващ парите за прехрана, някак не ми се връзва в представите за живота.



Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Dregnot]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано16.09.07 23:16



Ах, недей


Геят е гей докато не срещне точната жена, останалото са елементаризми.



Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Илиaнa29]  
Автор hauntedsoul (mmm)
Публикувано16.09.07 23:25



d'oh....*headbang*

това е 100% доказано...d'oh

btw...била ли си гей?

___

Bitter Suites to Succubi *evil grin*

LIVE AND LET OTHERS DIE<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от hauntedsoul на 16.09.07 23:26.</EM></FONT></P>

Редактирано от hauntedsoul на 16.09.07 23:27.



Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Илиaнa29]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано17.09.07 01:02



И като си истинска хетеросексуална,и какво?

Че то има хиляди неща в живота на които можем да се посветим.Защо ти ,ще ми налагаш на кого трябва да се посвещавам.
Защо ти,ще ми ровиш в сексуалният живот,
това е толкова лично.
Колко си интересна,че от каде на каде ти,ти която си нямаш понятие от анален секс,си даваш мнение?
Така ли?
Хайде да ни кажеш,
ако мъжът ти си го слага,колко време би живяла с него?



Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Илиaнa29]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано17.09.07 01:18



клише след клише...
ти до сега колко гея си обърнала в хетеро, че аз пък да ти кажа колко стрейт мъже са ми искали повторно?!





Тема Re: Искате ли да имате дете/деца ?нови [re: Илиaнa29]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.09.07 13:10



няма нищо по-достойно за един мъж да посвети себе си и живота си на една жена и на децата си

По голяма глупост от това е само другото ти изказване, че геят бил гей, щото не бил срещнал подходяща жена... За такива като тебе един приятел имаше много готин лаф, ще ме извиняваш, ама не мога да ти го спестя. Той казваше, че жените са "Двугъзи чудовища"... и определението му не е далеч от истината...поне според повечето гей мъже, които познавам.

Сега сериозно... Не виждам никакъв смисъл един мъж да се принизи до обслужващ персонал на вечно врещящата си жена и някакви парчета месо, които тъкмо ще почнат да стават адекватни и ще влязат в пубертета и ще почнат да мразят родителите си повече от всичко на света, след това ще се отделят и евентуално на старини може да минават да ти казват по едно здрасти...

А това, че децата надминавали родителите си - това не е вярно. Айнщайн е имал доста хлапета, ама нито едно от тях не е било гениално...

Както и да е - революционната идея си се предава достатъчно успешно и без прякото продължение на рода... а аз се интересувам от деца, само ако са навършили 14 :РРР




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.