Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Остpовът" по НТВнови  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано18.06.07 15:19



Скоро почва шоуто и до края на месеца се набират участници, обаче...

...едно от задължителните условия е да сТе хетеросексуален?!




И така:

1. навяват ме дискриминативни помисли
2. шоуто ще се гледа както от хетеросексуални така и от хора с гей ориентация. мисля , че е несправедливо и гаранция за по-голямо шоу е записването на "наши индивиди"
3. в същото време се чудя, ако пък беше разрешено, дали пък щеше да има желаещи, че в нащ'та така либерална държавица...
... пък и той хомосексуализмът ни - толкова псведо открит, че с лупа да ни търсиш
4. как ще проверяват сексуалността на изявилите желания за участие?!

как мислите?

Редактирано от [bbourgas] на 18.06.07 18:43.



Тема Re: "Островът" по НТВнови [re: [bbourgas]]  
Автор jism (44)
Публикувано18.06.07 15:29



Това ще е поредното шоу, в което ще има хомосексуален.
Знаеш как ще се зашушука, кой какъв е...


По въпроса как ще проверяват кой какъв е...
1. Ще бъркат в гащите.
2. Ще си казват мръсни вицове и ще се дебнат към цепките.
3. Като им се падне награда - например както в "Сървайвър", на ония дето се понапиха и се чудеха дали да не си легнат заедно на спалнята, в това шоу просто да си легнат и да се изперкат яката...
Оправи си надписа на заглавието...Абе, защо няма емотикон тук за "целувки"?!
Искам да ти лепна една целувка.



Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано18.06.07 19:46



Сега, че като го казват звучи тъпо - така си е. Но. Концепцията на играта изключва хомосексуалността като вариант. Ето защо:

Имаме 4 двойки. Тоест четирима мъже и четири жени. При пристигането им на острова те биват разделени - едните отиват на единия край, другите - на другия. Четиримата мъже ще живеят заедно с 13(или 12 бяха) жени, докато техните четири приятелки ще съжителстват със същия брой мъже.

Гаранция за по-голямо шоу ще е записването на наши индивиди... Които ще се впишат как? Гей мъже се опитват да прелъстят хетеросексуални жени? Или лесбийки се опитват да прикоткат хетеросексуални мъже? Или хомо мъж/жена получават нечестно предимство поради факта, че противоположния пол не ги влече, т.е. са имунизирани срещу набезите на ордата прелъстители/прелъстителки. Или гей момчета/момичета получават "ваканция" на аванта, където ще си клатят краката и ще отчитат дейност - че правят опити да свалят половинките, ама видите ли не се получава, незнайно защо. И така нататък все в тоя дух.

Честно казано като казаха, че ще пускат Love Island веднага настръхнах - Вип Брадър на тропически остров в БГ версия? О. Боже. Мой. Но, о, изненада - няма да е селебрити, а ще си е нормално. Което не ми говори нищо. Гледал съм оригинала - пълна скука беше. Е, имаше какво да се зяпа(все пак острож, жега - поразголени тела), но нищо повече. А този формат, който правят сега в България нямам представа откъде са го изкопали/измислили.

Така мислим.





Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано19.06.07 01:26



не съм на същото мнение. защо да не участват и хомо двойки-мъже или жени /ако имат желание/? защо да не участват и сингъл хомо участници/мъже или жени/?

примерни сценарии:

1.отиваш ти с гаджето си на острова. разделят ви, но ти попадаш при жените, а той при мъжете. ти си с приятна компания - лаф и моабет нон-стоп, ставате си "приятелки", като ти им даваш съвети и показваш трикове как да прелъстят останалите мъже. той се влюбва наведнъж във всички пичове и започва да им се подмазва. после продуцентите ти показват записите - следва грандиозен скандал и крокодилски сълзи, а зриителите са доволни.

2. елия, оцеляла след участието си в сървайвъер две, някак си се озовава на вашия остров, захвърлена от палавите продуценти от БиТиВи. На следващият ден всички мъже са роби, цари матриархат, а митът за амазонките е възкресен.
зриителите са доволни.

3.някой си Х, се отзовава на острова с дългогодишната си приятелка У, но разбира че времето, прекарано с нея е било мъки изпълнени с капризи. също така, разбира, че с мъж е доста по-лесно, особено ако е след 5-6 бири, които да служат за един вид извинение пред драгите зриители, нищо не подозирали до този миг, за алтернативната сексуалност на Х. след третият път, Х се нае*ава с някоя слугиня и гордо заявява, че се преоткрил - бисексуален е. продуцентите показват кадрите на У, която се самоубива. зриителите отново са доволни.

айде да не продължавам, че с моя извратен мозък...





Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: [bbourgas]]  
Автор Linjack (не/бесен)
Публикувано19.06.07 03:53



айде да не продължавам, че с моя извратен мозък... -> Трябва да се обадиш на Ши Ши ЛаРю да те вземе за сценарист

.

А вариант 2 ме хвръли в тъча - ако кака ти Елия е на Сървайвавъра, ще бъде мноого интересно

---
Але-хоп!

Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано19.06.07 10:37



Гей мъже се опитват да прелъстят хетеросексуални жени?

Прекалено много асоциации ми образува това изречение, прекалено..., "незнайно защо"!

Какъв тип гей мъж имаш предвид - Гаро, Азис или нещо, пак от тази редица, ама по-"неясно" - Пеньо или общ типаж - меки китки, меко гласче провлачващо на гласните и говорещо с патос, и кралски маниер...!!!!? Мила картинка

ще е това, нали?
Та, ето един прекрасен пример, защо смятам, че гей мъж не може да е прекалено събирателно понятие като хомосексуален. Да, всичкото хомо са мъже, но... не може гей мъж и кралица мъж(гей) да е все едно и също.

Стигам до извода, че трябва да си задаваме въпроса:
'Ти кралица ли си или... гей?'

Гледам, че се възприе идеята 'гея е мъж', но чуствам доста обидени от другата ми идеята, че кралиците са нещо... особено, т.е. различно от гей.
Същото важи и с писането на постове/текстове! Кой как звучи, какви думички се използва, възглицателни..., 'орнаментики', стилистики... си е лесна задачка. Защо ли 'офф', често звучи като 'охх...'! Защо ли една лисичка ми звучи/изглежда съвместяване на характер с форма! В такива моменти си представям и чупка в тялото, счупени китки потропващи из клавишите и самодоволство от дистанцията - бариерата на монитора.

Аз също отчитам нюанси и в твърдите, и в меките текстове... Кой "пич", кой готин...., смятам да са важни и тези разлики. Да се хлърляме... с прах, да се къпем в плюнки, след като не сме "на една ръка разстояние" - лесна рабо`та...

Някъде между редовете усетили се раликата между форма и съдържние,
разликата по съдаржание във формата,
разликата в съдаржанието на формата!!!!!!!!!!
Ако не се е схванало, то форума е наместване на гъзовете, а не 'Клуб'.



Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: Linjack]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано19.06.07 10:59



да, там ще е. една приятелка от съседния клуб ме осведоми.





Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано19.06.07 14:13



2. Подигравки с мъже заради сексуалната им ориентация и изказвания с хомофобска насоченост са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

4. Вулгарни постинги, мнения, в които се съдържат обиди и обидни квалификации по адрес на посетителите на клуба, са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!


Приеми това като първото си предупреждение. Остават ти още две. Следващия път ще бъдеш предупреден и за "Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), ...".

Посуепис: Не те трия, за да е ясно на някой неразбрал, защо получаваш предупреждение. Твърде много квалификации и обиди си позволяваш в мненията и се натрупаха достатъчно, за да ми писне окончателно от теб и свръх-мега-ултра компетентното ти мнение.
Приемай го както искаш.



Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Lady.Di (непознат)
Публикувано22.06.07 17:46



Изкопан е от френското 'L'ile de la tentation' - гледала съм един сезон - първият - голяяяяяяяма тъпня, ама много голяма!



Тема Re: "Остpовът" по НТВнови [re: [bbourgas]]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано23.06.07 17:35



Вероятно както я проверяваха за армията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.