Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема гей круиз  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано23.06.07 15:57



Абе, пичове, отдавна съм намислил едно гей круизче да сформя... Нали се сещате - на ония презокеански лайнери, плаващи хотели с басейни, коктейли, слънце, тюркоазени морски води и всичките му там екстри... На Карибите ми се е приходило (от дете ми е мечта да ида на пустите му Кариби - за тва много пиратски книжки четях, хихихи). та, са, понеже пътувам много по служба из чужбиния, съм натрупал едни "милички" с Ер Франс, та ми се полага един безплатен двупосочен билет до където си искам по света... така, че самолетният билет ми е безплатен. Въпросът ми към някой, който знае, е: към коя туроператорска агенция у нас (едва ли има у нас, ама кой знае...) или в чужбина да се обърна за да резервирам такъв род пътуване... Гледам тука из нет-а, ама все с тръгване от Маями ги предлагат, а за да стигна до там ми требе виза, а за виза няма да се редя, пък ако ще и камани да валят...
Благодаря предварително на който може да ми помогне с инфо!:-))



Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Тема Re: гей круизнови [re: Ambrosius]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.06.07 01:16



За Карибите е трудно, ако не и невъзможно, да не се мине през Щатите. Все пак ще поровя и проверя някои неща и ще ти пусна бележка. Так или иначе това ми се очертава като част от единия вариант за дипломната работа догодина.

Аз лично бих ти препоръчал да почнеш да мисли за алтернативи - Южна Америка(Рио), Европа(Средиземноморието), може би Канарските острови(Тенерифе/Гранд Канариа). Или Madrid Pride, ама той е нещо съвсем различно и за него май е късно вече.

Утре/днес ще ти пусна каквото знам, може и да ти е от полза.



Тема Re: гей круизнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано24.06.07 13:48



О, много ти благодаря! Много мило, че ще си изгубиш от времето за да ми дадеш едно рамо!
:-))))) Само не разбрах на каква тема ще пишеш дипломна работа - "Карибите през призмата на гей-перцепцията за света" или "Социализиращия ефект на масовите форми на туризъм върху гей-индивида" :-)))))))))
шегувам се! Да не се обидиш!

Иначе, Карибите са ми наистина фикс идея! Круизът ми се вижда доста привлекателна перспектива, но може и на някой остров да ида - например френските колонии - Гваделупа или Мартиника или Нидерландските Антили, но ми се вижда някак статично... Верно аз не съм тип - клубове, денс и адска музика, която ти дъни в черепа или тълпи пищящи царици, които ти скачат по главата, но все пак не ми се лежи 10 дена на шезлонг пред луксозна вила на морския бряг, пък бил той и наистина райски кът като от картичка...

За Канарските острови видях офертите, но не ме вълнуват, честно казано - някакси не изпитвам никаква тръпка към това място... За Южна Америка мисля също, но мислех Бразилия да я оставя за по-нататък... По прайдове не ми се ходи - просто не съм такъв тип човек - шумът ме изнервя ужасно (въпреки, че съм на 31, все едно, че съм на 61 - май така звуча, като ги говоря тези работи: -))) )

Средизимноморието е другият вариант, на който съм склонен, но там пък няма още оферти за периода, който ме интересува - забравих да кажа, че мисля за самия край на годината или първите месеци на 2008 г. ...

Благодаря ти още веднъж, че ще си загубиш малко време с мен и очаквам да ми пишеш бележка, за да не занимаваме почтените граждани в клуба с глупости! Мерси пак !



Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.