Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 18.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 17:08



Интересувам се от методи, лечения, медикаменти и всичко друго - дори бабини рецепти - свързани с подсилване на окосмяването на тялото и лицето. Не зная доколкото това е възможно, особено за 29-годишен мъж, но ако е, интересувам се живо.

Моля без бъзици - не съм гей, просто питам мъже, сред които сигурно има и такива които имат разбирания за красота като моите - и питам сериозно.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване? [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 18:44



ако проблема е сериозен, наистина/често хората преувеличават/, можеш да посетиш специалист, най-прилаганото е хормоналното лечение.
ако ли не - всички известни други методи влизат в употреба.
друг въпрос е и психологическата нагласа. мен ме кефят косматковци. наскоро си бъбрихме и с мои приятелки за това какви мъже харесват - космати или кьосета. резултата беше фифти-фифти



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: [bbourgas]]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 18:52



Проблемът не е сериозен - имам някакво телесно окосмяване, но искам да е повече. Колко повече - питай Мечо Пух, той знае. Колкото до специалист, към какъв да се обърна - дерматолог или?!

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано06.05.07 21:36



За гърдите и корема пробвай няколко пъти да си махнеш космите с депилатоарен крем и ще видиш после как ще растат като наторени





Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Пaвчyko]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 21:39



Благодаря. Хмм, някой друг ще потвърди ли това?

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Linjack ((не)бесен)
Публикувано06.05.07 22:30



Ако нямаш много космени фоликули това няма да помогне. Най-виден ефект би имало през пубиритета, но ти вече си го минал. Тогава на мястото на оскубаните косъмчета щеше бързо да порастне ново телесно окосмянване - вероятно по-дълго и на вид по-гъсто, но това е по-скоро заблуда.
На гладка кожа или на кожа с малко косъмчета това няма да даде "желания" ефект: ще порастнат точно толкова колкото са отскубнати.
Аз съм против хормонална терапия и още по-лошо - зобенето. Може и да даде бърз ефкет, но ще ти разбазикат хормоналния баланс, с който твоето тяло е свикнало. Ако няма медицински причини да вземаш хормони - не го прави.
Чист фитнес, с правилен хранителен режим и качествени хранителни добавки би ти се отразил по-добре - и на външния вид и на самочувстивето, но вероятно не и на окосмяването - на тази възраст.
Успех.

ПП: Сега остана сам да изпълня съветите, които давам така свободно

. От утре, обещавам!

-----
0.999...=1=-e^(i *pi)
donc je ne pense pas?

Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Linjack]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 22:48



Храненето, фитнесът и добавките вече са факт и явно ще трябва да си остана с тях. Колкото до окосмяването, има го. Не съм доволен от него обаче. Гърдите ми са окосмени средна работа, коремът също, както и подмишниците (макар лявата подмишница е с много слаб косъм в сравнение с другата). Не е много обаче, това беше и идеята ми - да подсиля, сгъстя косъма по тялото ми, доколкото е възможно, без крайности.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 23:10



офф не беше много ясен по горе и аз съм ти писал за обратното-как да ги махнеш. доста нестандартен въпрос.


иначе пак с хормони, ако имаш някой приятел фитнес маняк се направи на ударен и го питай за страничните ефекти на някои бианаболни продукти от хормонален характер, ако не ти се ходи на дерматолог.
първо пробвай да си удариш един бръснач, там където имаш. ако не се увеличът, поне ще станат по-тъмни и по-дълги.
... и после можеш да ми пишеш да мина да проверя дали е имало ефект



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 23:12



ок, само един въпрос обаче, че не разбрах - ЗАЩО искаш?



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: [bbourgas]]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 23:14



По-скоро май ще отида на дерматолог. Стероидите са нещо, до което бих прибягнал единствено като крайно решение в случай, че не ми пука за здравето и продължителността на живота ми. Това няма да е скоро.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.