Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Мъжете, които...нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано19.11.06 16:35



Еми тук смятам да пусна моите писания по адрес на различните видове мъже, с които съм се сблъсквам, сблъсквам се и ми предстои да се сблъскам(от тия има много малко).
Не претендирам нито за оригиналност, нито за 100% истинност - все пак това са си моите мнения и впечатления. Все пак бих се радвал ако се посмеете на нещо от написаното.

Пък било то и на мен.

А ако някой реши да се обижда от това което казвам - Не съм ти виновен аз, иди си изяж гащите от яд, пък виж дали ще ми запука, че нещо недоволстваш.



Тема ... са олицетворение на мултифункциалността.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано19.11.06 16:37



Те са мъже. И дотук бяхме с изненадите.

Обикновено са на възраст около 40-те, в почти всички случаи над 30 годишна възраст. Представляват сбор от индивиди, които сами по себе си могат да бъдат причислени и към други формации, но натрупвайки определен брой необходими признаци автоматично се преквалифицират в тази, малко по-специфична група.

Това са мултифункционалните мъже, no не като онзи от рекламата на пастата за зъби, а просто мъже носещи много дини под една мишница.

Като за начало - те са бисексуални. И женени. И с деца. И със сериозна връзка(не говоря за тази със съпругите им). Но не се ограничават - "ходят" си по мъже и жени. В някои(редки) случаи брак няма - просто някои хора отглеждат децата си и живеят заедно и без брак. Ако ги попитате, ще ви кажат, че обичат жена си/майката на детето/децата си, че обичат децата си, че обичат любовницата и/или любовника си, че обичат и другия или другата с които наскоро са скъсали или все още ходят(две сериозни връзки, освен основната - нещо чудно?), и че обичат да правят секс. С кой ли не.

С тези мъже имате два сценария - или ще се чукате или ще си говорите.
Те много обичат да говорят(обичат да ги слушат как говорят), и понеже май никой не иска да ги слуша много ще ви се зарадват ако се прежалите вие. Не е нужно да обръщаш кой знае какво внимание - кимаш, аха-каш, охо-каш - предполагам знаете как се симулира заинтересованост? Той ще ви говори за себе си, ще спомене жена си, децата си, гаджето или гаджетата си, секса който прави и с кого го прави. Общо взето - глупости, и то много. Но все пак този "разговор" ще ви подскаже, че вие всъщност слушате мултифункционален мъж. И ако случайно след всички приказки стане въпрос за секс с вас - кажете НЕ и бягайте надалеч колкото ви държат краката. Не си давайте телефонния номер или и-мейла на подобни субекти - слушат ли в исе пак същите глупости? А защо трябва да кажете НЕ ако се стигне до секс между вас ли? Защото, сериозно, искате ли да правите каквото и да било с такава личност??? Вж, ако се окаже(след секс), че току що сте се изчукали(или нещо друго) с подобна особа - връщане назад няма. Кажете си, че следващия път ще сте по-внимателни и си тръгнете, пред да е почнал да ви говори - не стига, че не случихте на секс/човек пък и да ви надуят главата...
Иначе за секса - предвид факта, че знаете характеристиките им, познайте какво получавате? Един "активен", който може да предложи само бездействения си пенис, а вие трябва да свършите цялата работа. Как ли пък не!

Следва продължение...



Тема ... са латентни.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано20.11.06 13:55



Ще ги познаете по добрият вкус или пълното му отсъствие. Често ще ги чувате да се изказват негативно за откритите гейове или ще са открито враждебни (Пример: Панайот от Биг Бордей III). Може да приказват нелепости от сорта, че биха пробвали, ама само като активни. Във всички случаи ще са гарнирани със незадоволена съпруга или поредица от неудачни връзки, в които все не успяват да задържат жената до себе си. Като заговорите пред тях на четири очи ще ви гледат с възхищение и ще си умират от кеф, че им обръщате внимани, но когато се съберете пред хетеро приятелите си рязко ще се разграничат от вас.

Ако случайно се влюбите в такова недоразумение има 2 пътя :-) хващате пътя или го напивате и изнасилвате.





Тема Re: ... са олицетворение на мултифункциалността.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано21.11.06 10:50



Сега си задавам въпроса с кой мъже е по лошо да имаш нещо по между си - с бисексуалните или с чисто гей. Бисексуалните са ми лъхали на мъжественост, но от разказа ти си ги представих в друга светлина - жена, деца, любовници... Абе май е по добре да съм с гей, поне само може по други мъже да кръшка, не да мисля за детето му че когато е с мен, то може да има в този момент нужда от него и да го деля непрекъснато с жена му. От този сценарий настръхвам направо....



Тема ... работят.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.11.06 14:29



Излизат по едно определено време сутрин и се прибират по "някое време" вечер. Нямат време за нищо. Отговарят официално или машинално на всичко, за което ги питаш. Облечени са добре, но акцентират на удобството. Хранят се с боклуци. Вечер се прибират прегладнели и омитат всичко което сте приготвили с такова желание, почти без да усещат вкуса. Прекалено уморени са за секс. Чаша вино пред телевизора и сън.

Ако партньора ви е такава порода препоръчвам секс сутрин, още докато не си е разтъркал очите. А събота и неделя - няколко пъти. Форсирайте го по-често сред природата, за да не загуби блясък и да се възстанови ...


п.п. Прочетох се три пъти и си казах: "'баси колко надуто менторски звуча. Сигурно съм работещо момче

"



Тема ... губят ориентация по време на секс.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (храбрия свирач)
Публикувано21.11.06 15:21



Аналният секс - върховна форма на чукането(според едни) или безкрайно отегчителна дейност(според други). Нищо сложно, ще си кажете. Нужни са ви само един задник(обект Б) и един достатъчно готов за дейността пенис(обект А). Виж, това второто се оказва трудно постижимо в някои случаи, но за това - друг път.

И така, след като сме спазили необходимите за акта условия(задника и пениса) се предполага, че е време да пристъпим към действия. Същността на цялата работа се състои в това да вкарате обект А в обект Б. Оставяйки настрана факта, че размерът и на двата обекта има значение, всъщност проблемът е невъзможността на мъжете да открият обект Б със своя обект А... или въобще. Иначе казано - как да наръцаш оная си работа в нечий задник, при положение, че не знаеш къде се намира той?

Оправдание за създалата се ситуация би бил факта, че ебачите(така им се вика, не съм го измислил аз тоя лаф) са само "активни"(ужасно глупав термин, който смятам да обсъдя в скоро време), но не са само такива мъжете, които искат да ебат. Липсата на опит също не е оправдание - все пак искаш да изчукаш някого, не те ли е срам да не знаеш как се прави??? И то при положение, че си "активен" и че обичаш да ръцаш... Възмутително!

Чудил съм се, дали връзката между долната и горната глава не е някаква супер силна. И когато долната бъде лишена от "сетивата" си(допир... зрение, обоняние, слух....) като и се нахлупи качулката, по този начин и горната глава остава без всякаква информация относно местоположението на дупката. Но ситуацията без качулка е същата, значи не е (само) това. Остава да предположим, че 98-99% от мъжете са неспособни да открият една дупка, че чисто и просто губят всякаква ориентация по време на секс(анален). Иначе как да си обясним факта, че той ръца ли ръца... на около 5 сантиметра(примерно) по-долу или по-горе от мястото Х(обект Б)... Чшш, алоу - не там бе!!!

Истината е, че освен да кажете на мъжа, че ръга охкайки и пъшкайки, викайки "Йес бейби!" и все в този дух(докато вие се чудите толкова ли е тъп, та не разбира, че нищо не правите), не там където трябва - друго не ви остава.



Следва продължение...



Тема Re: ... губят ориентация по време на секс.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jism (39/би)
Публикувано22.11.06 16:39



Я стига!
Такова животно нема!!!



Тема Re: ... губят ориентация по време на секс.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jism (39/би)
Публикувано22.11.06 16:55



Припознавам доста черти от това което си писал.
За чувството на един бисексуален на обич към жена си и децата си. За това , че мога да имам връзка и с мъж - но за разлика от това там дето е писано - държа на човека до мене. С почти всички познати подържам връзка. Не съм се нито карал, нито забравил.
В никакъв случай не искам да се каже, че създавам удобни временни, или безразборни връзки.
Относно твърдението, че да си "праведен" гей е по-добре, отколкото бисексуален с дете - де да знам. При мен нещата са паралелни и добре.
Връзките които съм имал са били много добри, ако нещата са прекъсвали, не са били от това "че много се приказва, а малко се прави", а заради това, че познатите са искали да остана САМО техен... Да оставя детето си на съпругата и да бъда МОНОГАМЕН ГЕЙ...
Аз май не познавам пък такова животно!!!



Тема Re: Мъжете, които...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jism (39/би)
Публикувано22.11.06 16:59



Сетих се и за понятието "само активен".
И пак се хиля.
Рядко са онези, на които след няколко пъти само активна роля, не им се е приисквало да опитат.
Който веднъж е опитал, все е повторил.
Освен ако някой не му е направил лошата услуга, да не си свърши както трябва работата. Горко на тия уплашени душици!



Тема Re: ... правят секс за една нощ.нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано20.02.07 11:43



Първо - нощ е редно да бъде в кавички.

Все пак има разлика в асортимента на база различните части от денонощието.

Второ - не е задължително да имат профили където и да било. Секса в храстите си има съвсем друг механизъм на случване. Но никой не ме пита.

Трето - това, че "бягат от думата обвързване, като дявол от тамян" и "сигурно не я разбират" са меко казано ограничени изказвания. Показват доста повърхностно и бегло познаване на нещата. Ама сме в България все пак, тъй че - no surprise...

Четвърто - за да има въпрос "Ти кой беше?" трябва да има повторение на действието, което не винаги е практика, а и да е - все тая. Да не би ако ходиш по "сериозни" срещи този въпрос да не се задава при евентуална повтаряемост?

Пето - това за загащването е погрешно интерпретирано. Причини - посочени в точка три.

Шесто - влюбили сте се в такъв мъж? Сами сте си виновни. Господ надали е слязъл специално заради вас, за да ви тласне в обятията на олицетворението и земната реинкарнация на Сатаната.

Седмо - кой на какво се "навива" е въпрос на личен избор. Да се мрънка по този повод е повече от детинско - глупаво е.

Осмо - Resolution-а е верен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.