Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема запознанства???  
Автор kikoboy (непознат )
Публикувано21.05.07 16:39



искам да ви питам има ли смисъл от сайтовете за запознанства?отдавна влизам в тях но до момента не съм открил нито един стойностен човек!!! все принцеси!!!свършиха ли вече истинските мъже???знам какво искам но с всеки изминал ден губя все повече надежда ,че ще открия нещо стоиностно!!!





Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.05.07 17:42



Естествено, че няма смисъл.



Все пак всеки съди по собствените си критерии - твоите, например за "стойностен" човек, може просто да са по-трудни за удовлетворяване от масата хора. Може и да се поспори какво е "истински мъж", помеждувпрочем.

Истината е, че ако човек иска да е с друг човек трябват компромиси. Обикновено - големи. Ощче по-често - само единият ги прави.

Ето аз отказвам категорично да направя какъвто и да било компромис с каквото и да било свързано с мен. В резултат на което си нямам за гадже някое 18 годишно лигаво и свръх-емоционално пишлеме, което след две изречения в чат/сайт за запознанства вече изпитва "истински чувства" спрямо мен, или пък залумпен и застаряващ чичка, с който нямам нищо общо на каквото и да било ниво и е по-скоро синоним на дърво отколкото на човек. Е, аз си нямам никакъв късмет, пък има и други фактори, но стига толкоз споделяне.

Щом знаеш какво искаш, се предполага че си емоционално зрял. (или нещо подобно) Тогава какви са тия пораженчески приказки за загуба на надежда и тем подобни? Спри да се надяваш, спри да чакаш. Стегни се, научи се да си щастлив като единица, па после се фани и си намери това, дето знаеш че го искаш. Или цял живот ще чакаш някой стойностен по твоите критерии да ти прати бележка в сайта за запознанства и ще мрънкаш нещастно, че това не се случва?

Ей, толкоз векове еволюция и накрая хората пак не са емоционално узрели за сайтовете за запознанства. По една или друга причина.



Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор davide ()
Публикувано21.05.07 18:45



Има и свестни от време на време. Гардиън е прав за компромисите. Тези сайтове не са върха на сладоледа, но са някакъв шанс... Просто не имай твърде големи очаквания за хората в тях - очакванията наистина водят до разочарования... Това е от мен.

... и възвърни ми любовта... и песента... и песента ми...


Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано21.05.07 21:53



обикновено посетителите на тези сайтове се препокриват на 90 % - тоест регистрират се във всеки сайт, че някои и по няколко пъти... някои дори са забравили за какво висят вътре нон-стоп, а други намират място за изява, като се правят на такива каквито не са.
от дългогодишния опит, който съм натрупал, ще ти кажа, че има и доста изключения, така че не унивай!





Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано22.05.07 06:59



все принцеси!!!свършиха ли вече истинските мъже???

Под 'принцеса' се разбира феминизиран, пасивен, лигав, претенциозен и... далеч от реалността. 'Истински мъж' не е обратното. Има активни, които са претенциозни, лигави, нереалисти, а и някой са феминизирани някак.
'Стойностни' има и между принцесите.

Ако търсиш мъжествен, активен, с характер който ти пасва, както и всичко да ви е точно.... "еее", много искаш



Ти ако срещнеш човека на мечтите си - истински мъж, смяташ ли, че той ще си педне по теб?

пп
Горното приеми като отрезвителен душ.



Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор kikoboy (непознат )
Публикувано22.05.07 09:36



Аз одавна спрях да вярвам в чудеса

,вярно е че от време на време се срещат и стоиностни хора но това са единици!Влизам от време на време но не с мисълта че ще намеря "принца на бял кон" ,а просто да загубя малко време но ми беше интересно да разбера какво мислят и останалите по този въпрос



Тема Всички приятни запознанстванови [re: kikoboy]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.05.07 10:11



съм открил във форумите, докато чета.

Ей така, зачета се в някой, хареса ми гледната му точка, разменим координати, видим се на кафе, разменим някоя книга/клюка/филм/музика и вземем, че станем приятели.

Стойностни хора, за мен са тези, с които можем да общуваме на един език. Даже може и изобщо да не ме привличат сексуално.

Но явно е, че стойностите на различните хора са различни

, ако за мен стойностен човек може да бъде програмист с 20-годишен опит и всестранно развита личност, то същият за тебе може да бъде "дърво", лицемер, путьо, нерешителен комплексар и прочее. А това, което за някой е върха на сладоледа, за мен може да се окаже курве, швестерче, елмазче, недоклатен пикльо и т.н.

Съвета ми е да си изтриеш профила от сайтовете за запознанства и да се заседиш в някой интересен форум (какъвто беше този). Винаги се намират интересни хора, с които да поговориш.



Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор kikoboy (непознат )
Публикувано22.05.07 11:34



никога досега не се бях замислял за това,но ще послушам съвета ти и ще опитам





Тема Re: запознанства???нови [re: kikoboy]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано22.05.07 11:39



Късмет му е майката
Липсата или наличието на свестни хора не е функция на сайтовете за запознанства, по баровете и на улицата можеш да срещнещ горе-долу същите типове хора. Ей например аз си срещнах човека за първи път на живо, ама после го видях и в сайт за запознанства - което значи че начина не е съществен, а резултата



Силно подкрепям martyr за форумите.



Тема Re: запознанства???нови [re: davide]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано22.05.07 11:42



Това което Гардиън е казал за компромисите, а ти за очакванията важи не само за сайтовете, а за всяко боже запознанство - независимо по какъв начин и с каква цел.
Blessed is he who expects nothing, for he shall not be disappointed.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.