Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема места за почивка?!нови  
Автор mezzo_ ()
Публикувано16.05.07 12:16



Момчета, щеше ми се да отворя една съвсем „лятна”, така да се каже, тема.
Въпросът ми е как избирате къде да почивате или просто се насочвате към добре познати и изпитани през минали годни места когато дойде време за лятната отпуска.

За мен лично фаворит си остава Гърция, дори и за сметка на далеч по-високите цени класата все пак си остава класа. Четох в едно списание за летните курорти на Хърватска, изглеждат добре на снимките и цените са съвсем приемливи.



Тема Re: места за почивка?!нови [re: mezzo_]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано16.05.07 17:23



Моля, изтрийте това съобщение!

Редактирано от Secret_boy на 16.05.07 17:25.



Тема Re: места за почивка?!нови [re: mezzo_]  
Автор desired (послушко)
Публикувано16.05.07 17:26



Здравей,
По принцип винаги досега съм почивал на Варна и Златните... Последните години, особено второто, по разбираеми причини!!! Иначе, сега след като "паднаха" границите, се замислям тази година да е Гърция. За съжаление, не знам нито къде, нито нищо... Радвам се, че пускаш тази тема, за да излезнат интересни предложения на вече изпитани места. Ако нищо интересно не намеря, си остават отново Златните и тази година:)

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: места за почивка?!нови [re: desired]  
Автор Цykшпицe (връх или бездна)
Публикувано16.05.07 17:35



Здравейте и от мен момчета!
До сега винаги съм бил на нашето мило Черно море - с всичките му курорти, градове и градчета. Притесняват ме все повече надутите цени и кошмарното застрояване /особено южното Черноморие и най-вече на Слънчев бряг/.
Преди 2 години бях на Албена - чисто, свежо, зелено, сенчесто, спокойно, но е пълно със семейства и немски бабички и не знам до колко ще е подходящо за нас...
Моето момче ходи всяка година в Гърция - най-вече е в Солун. Квартирите там са на по-ниски цени от тук, а и може да се пазариш. Храната е на цената на българската, но ресторантите излизат солено. Няма да ви разказвам колко интересна държава е Гърция, то вие си го знаете, но бих ви я препоръчал, особено сега - нали паднаха и границите!
Ние сме си решили - това лято Гърция! Нека ни е зле !



Редактирано от Цykшпицe на 16.05.07 17:36.



Тема Re: места за почивка?!нови [re: desired]  
Автор Димитpия (непозната)
Публикувано16.05.07 19:04



Пробвайте как е в Гърция!
Аз обаче ще ви кажа на минусите там. Първо адски горещо е през лято. Особено юли, август. Температурите достигат 40 градуса. Растителността е малко. Там ги няма ония дебели сянка по алеите на курортите около Варна.
Водата в морето доста по-солена от нашата. Така се изгаря, че не може да бъде.
Веднъж съм ходила и крак ми повече няма да стъпи там. Това там не беше почивка а някаква огнен ад!





Тема Re: места за почивка?!нови [re: jism]  
Автор mezzo_ ()
Публикувано16.05.07 22:27



Потвърждавам....
Виж Истанбул си е задължителна дестинация от където и да погледне човек:)



Тема Re: места за почивка?!нови [re: mezzo_]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано17.05.07 00:31



Ами аз за средата на август си търсих хотел в Загреб за една седмица, защото исках да отида да се видя с приятели - е, нормален хотел под 90-100€ на вечер не намерих...
В крайна сметка се намери кой да ме приюти без пари





Тема Re: места за почивка?!нови [re: Пaвчyko]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано17.05.07 12:47



На мен ми харесват тихите плажове край Варна, а вечер в самия град ми е много приятно

И тази година ще съм там.



Тема Re: места за почивка?!нови [re: mezzo_]  
Автор jism (44)
Публикувано17.05.07 14:10



Ако търсите почивка на планина, заповядайте в Банско.
Хтели - много, цени - всякакви.
Освен очарованието на Пирин-планина, маршрутите, езерата ( над 200 ), има и прекрасни възможности за пикник, съвсем в края на града.
Събития : 17 - 28 май
Откриване на летния сезон;
Празници на Банската традиция - възрожденска вечер, ревю на стари носии, кулинарна вечер, клавирен концерт на проф.Йовчо Крушев, театър - "Службогонци", концерт на сестри Филатови, изложби, празнична вечер на "Гечковата разкръстница"в старинния квартар с хора и скара-бира...
Фолк-фестивал "Между три планини"
1-10 юни
Винена завера - дегустации
Футболен турнир за юноши
Кулинарни вечери на изкушенията в парк-хотел "Гардения"
"Планета" клуб - Райна, Константин, Дали, С.Немска
11-24 юни
Отворени врати на Читалищната самодейност
Надсвирване на оркестрите от банските механи
28 юни - 8 юли
Летен Медицински Университет
8-13 август
Х - ти Джаз фестивал
Международният джаз фестивал в Банско е едно от най-големите и престижни музикални събития в България. Той е най-дългогодишният джаз фестивал в нашата страна, чиято световна популярност с всяка изминала година расте.
Фестивалът се провежда по традиция всяка година от 8 до 13 август. В продължение на шест вечери престижният курорт се превръща в столица на джаза. Хиляди хора изпълват централния площад в града, където се построява откритата фестивална сцена. Освен тази главна сцена, джаз музиканти свирят в няколко от елитните нощни заведения в Банско, правят се афтър партита, обедни джаз барбекюта и джаз кафета. Всяка вечер се провеждат джем сешъни, в които се включват изпълнители от няколко страни.
През 2007 година фестивалът ще празнува своята 10 годишнина. За юбилея са поканени изключително атрактивни и екзотични изпълнители от цял свят. Юбилейното издание през 2007 година ще се превърне в едно незабравимо музикално събитие за всички ценители на качествената музика!




Тема Re: места за почивка?!нови [re: _RedBull_]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано18.05.07 03:32



Аз ще си ходя във Варна от 2.06 до средата на август. Може да се засечем на по биричка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.