Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 07.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обезкосмяваненови  
Автор Depp (attractive)
Публикувано04.04.07 12:16



Здравейте,

бих искал да ви попитам какви кремове за обезкосмяване сте ползвали, доволни ли сте и какво бихте препоръчали.

По принцип аз имам намерението да ползвам епилатор, но доста зор ще видя докато свикна на болката.

The more you take, the better you feel!


Тема Re: Обезкосмяваненови [re: Depp]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано04.04.07 13:07



"Strep". Има и "версия" специално за интимната област


Лично аз съм много доволен.

Поздрави!



Тема Имам няколко практики,нови [re: Depp]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано04.04.07 14:51



едната е бръснач, но е кофти и не я препоръчвам на никой. Излизат по 2-3 косъмчета от фоликул после ... направо си е рецепта за bear

[offtopic], да не говорим, че и килцата ги наближавам.

Епилатор, от тези, които изскубват косъма под 120 лева - недей изобщо да си даваш парите. В повечето случаи само къса косъма и то болезнено.

От кремчетата най-доволен съм от Veet, но се получава и с българската Дева. Само не прекалявай с престоя върху кожата - след 15 минути ще ти направи такива ранички по по-меките места, че ще се мъчиш цяла седмица. Пробвал съм и по скротума да се обезкосмявам с него ... после не правихме секс близо 2 седмици.

Най-често ползваме машинка за подстригване. Остава 1 мм косъмче, но е (почти) безопасно и води до приемлив резултат.

Това за домашни условия. Иначе винаги е добре да отидеш на козметик (козметичка), но повечето се дърпат, като споменеш "срамният триъгълник" или дават още по-високи цени.



Тема Re: Имам няколко практики,нови [re: martyr]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано04.04.07 21:18



и аз съм доволен от вийт. не съм фен на обезкосмяването, но го използвах преди време, защото имах фобия, че космите на брадата и гърдите ще ми се слеят

след като я преодолях престанах да го ползвам
преди това си бях купил дева, но нямаше резултат никакъв. тоест имаше-когато я пооставих малко повече, кожата ми се беше позачервила, но космите си бяха още там...
може би девата не е толкова силна, незнам.

Редактирано от [bbourgas] на 04.04.07 21:19.



Тема Re: Обезкосмяваненови [re: Depp]  
Автор davide ()
Публикувано04.04.07 21:37



Досега съм ползвал само един български, на който пише MILD и съм сравнително доволен - става бързо (15-20 мин.), в домашни условия, не боли, нямам кожни реакции. Единственото нещо, което не му харесвам, е сравнително краткотрайния ефект, но пък аз се понасям с някакво (от малко до средно) окосмяване.

Един-единствен път си взех и някакъв друг български крем (не се сещам какъв), но не знам защо с него космите почти не паднаха и се наложи да се мина отново с моя си. А уж винаги стоя достатъчно дълго време (дори повече отколкото пише в упътването) и се мажа доста добре...

Ще взема да пробвам Veet. Може и да има по-дълготраен ефект и въобще да е по-добър.

Не ме търси, не ме търси...


Тема Re: Обезкосмяваненови [re: Depp]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано09.04.07 14:00



Я не се занимавайте с тези химии. И така сте си много хубави.

Е, ако сте малко множко окосмени поподстрижете се малко и готово. Крайностите не са хубаво нещо.



Тема Re: Обезкосмяваненови [re: Wizard_]  
Автор Depp (attractive)
Публикувано16.05.07 10:11



Чудих се и накрая взех, че отидох на кола-маска.

Такива пъпки ме избиха, че просто не ми се мисли. Не очаквах реакцията на кожата ми да бъде толкова бурна. Донякъде и аз съм виновен, защото не предприех каквито и да са мерки: кремчета, пудри и пр. Козметичката ме намаза с нещо, но очевидно не е било достатъчно.

Вие имате ли идея за някакви медикаменти, които мога да ползвам, за да си успокоя кожата? Казаха ми за някакаква пудра, на която забравих името. Ще съм благодарен.

Иначе преди няколко дни пробвах да си "взема" няколко от наболите косъмчета с епилатор и не ме болеше толкова. Опитах около пъпа. После опитах и в зоната около гърдите, защото е по-чувствително мястото - там също се търпеше. Останах с впечатление, че епилаторът не къса космите, а ги изкоренява. Предполагам, че като са по-мънички е по-добре да се прави това.
Разказаха ми, че и от епилаторът има вероятност да се изпъпча, въпреки че на мен ми се струва далеч по-"приятна" процедура за кожата в сравнение с кола-маската. Накрая ще взема да си купя един по-скъп и да не се занимавам с мъчението, наречено "кола-маска"...



The more you take, the better you feel!

Тема Re: Обезкосмяване [re: Depp]  
Автор Karavadjo (непознат)
Публикувано16.05.07 16:08



момчета защо си губите времето с епилации.самобръсначката е най-доброто средства





Тема Re: Обезкосмяваненови [re: Karavadjo]  
Автор Depp (attractive)
Публикувано16.05.07 22:39



Абе...пробвал съм и с бръснач...

The more you take, the better you feel!


Тема Re: Обезкосмяваненови [re: Depp]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано17.05.07 12:45



За обезкосмяване съм ползвал лентичките на Strep. Като кола-маска са и не пропускат косъмче. 5 броя лентички се разделят на две и струват около 7 лв. Но за цяло тяло трябва да се вземе цялата опаковка от мисля 10 броя лентички на цена около 15 лв. От тях съм най-доволен. От депилаторите използвам само българските с марка ЕЛЕЯ. Кремчето мирише хубаво, обезкосмява добре и съдържа и пликче с крем за след епилиране. Кремчето е и за бавен растеж на космите. Цената на тубичката е около 2.50 лв.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.