Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Телесно окосмяване - начини за подсилване?  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 17:08



Интересувам се от методи, лечения, медикаменти и всичко друго - дори бабини рецепти - свързани с подсилване на окосмяването на тялото и лицето. Не зная доколкото това е възможно, особено за 29-годишен мъж, но ако е, интересувам се живо.

Моля без бъзици - не съм гей, просто питам мъже, сред които сигурно има и такива които имат разбирания за красота като моите - и питам сериозно.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 18:44



ако проблема е сериозен, наистина/често хората преувеличават/, можеш да посетиш специалист, най-прилаганото е хормоналното лечение.
ако ли не - всички известни други методи влизат в употреба.
друг въпрос е и психологическата нагласа. мен ме кефят косматковци. наскоро си бъбрихме и с мои приятелки за това какви мъже харесват - космати или кьосета. резултата беше фифти-фифти



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: [bbourgas]]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 18:52



Проблемът не е сериозен - имам някакво телесно окосмяване, но искам да е повече. Колко повече - питай Мечо Пух, той знае. Колкото до специалист, към какъв да се обърна - дерматолог или?!

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано06.05.07 21:36



За гърдите и корема пробвай няколко пъти да си махнеш космите с депилатоарен крем и ще видиш после как ще растат като наторени





Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Пaвчyko]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 21:39



Благодаря. Хмм, някой друг ще потвърди ли това?

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Linjack ((не)бесен)
Публикувано06.05.07 22:30



Ако нямаш много космени фоликули това няма да помогне. Най-виден ефект би имало през пубиритета, но ти вече си го минал. Тогава на мястото на оскубаните косъмчета щеше бързо да порастне ново телесно окосмянване - вероятно по-дълго и на вид по-гъсто, но това е по-скоро заблуда.
На гладка кожа или на кожа с малко косъмчета това няма да даде "желания" ефект: ще порастнат точно толкова колкото са отскубнати.
Аз съм против хормонална терапия и още по-лошо - зобенето. Може и да даде бърз ефкет, но ще ти разбазикат хормоналния баланс, с който твоето тяло е свикнало. Ако няма медицински причини да вземаш хормони - не го прави.
Чист фитнес, с правилен хранителен режим и качествени хранителни добавки би ти се отразил по-добре - и на външния вид и на самочувстивето, но вероятно не и на окосмяването - на тази възраст.
Успех.

ПП: Сега остана сам да изпълня съветите, които давам така свободно

. От утре, обещавам!

-----
0.999...=1=-e^(i *pi)
donc je ne pense pas?

Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Linjack]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 22:48



Храненето, фитнесът и добавките вече са факт и явно ще трябва да си остана с тях. Колкото до окосмяването, има го. Не съм доволен от него обаче. Гърдите ми са окосмени средна работа, коремът също, както и подмишниците (макар лявата подмишница е с много слаб косъм в сравнение с другата). Не е много обаче, това беше и идеята ми - да подсиля, сгъстя косъма по тялото ми, доколкото е възможно, без крайности.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 23:10



офф не беше много ясен по горе и аз съм ти писал за обратното-как да ги махнеш. доста нестандартен въпрос.


иначе пак с хормони, ако имаш някой приятел фитнес маняк се направи на ударен и го питай за страничните ефекти на някои бианаболни продукти от хормонален характер, ако не ти се ходи на дерматолог.
първо пробвай да си удариш един бръснач, там където имаш. ако не се увеличът, поне ще станат по-тъмни и по-дълги.
... и после можеш да ми пишеш да мина да проверя дали е имало ефект



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 23:12



ок, само един въпрос обаче, че не разбрах - ЗАЩО искаш?



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: [bbourgas]]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 23:14



По-скоро май ще отида на дерматолог. Стероидите са нещо, до което бих прибягнал единствено като крайно решение в случай, че не ми пука за здравето и продължителността на живота ми. Това няма да е скоро.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: [bbourgas]]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 23:15



Най-простото обяснение е, че не се харесвам с леко окосмение. Имам определени разбирания как трябва да изглежда един мъж - както сигурно мнозина тук имат подобни, но за другите до тях - и ми се иска да вляза поне отчасти в тази рамка.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано07.05.07 16:34



Потвърждавам.

Опитай, най-малкото няма да загубиш, каквото имаш.



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: jaytee]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано13.05.07 19:18



И аз бих ти препоръчал бръсненето - по принцип аз не съм от косматите, даже никак нямам излишни косми, но там където съм ги бръснал - започват да растат повече и по-дебели. Имам един познат, дето имаше само една вежда - имаше толкова косми между веждите, че се бяха слели. Реши да ги обръсне - обръсна 1/3 от едната вежда и половината от другата



Имам и един друг познат, дето като сложи тениска - тя стои поне на един-два сантиметра над рамото...

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор martian_girl (сладка)
Публикувано27.05.07 09:43



Боже, божееее, какъв проблем само! Не съм гей, момиче съм, но винаги съм предпочитала мъже със слабо окосмяване. Особено ако са мъжествени и със здрави тела. Не вдявам какъв ти е проблема, честно!



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: martian_girl]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано27.05.07 10:05



Трудно ми е да ти опиша проблема - вероятно е психологически.
Истината е, че не понасям външността си без "мечешко" окосмяване.
Била тя физически развита или не. Въпрос на самомнение, не на ориентация.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Бях 90 кг, тежа 83.5 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано27.05.07 10:07



Явно Трибестана си казва своето, понеже вчера останах приятно изненадан да намеря окосмяването си поне леко по-силно от преди. Започнах с бръсненето, първо на ръцете, да видя какъв ще е резултатът. Ако косъмът стане по-дебел и повечко - какво по-хубаво!

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Бях 90 кг, тежа 83.5 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: stupendo]  
Автор Linjack (не/бесен)
Публикувано20.06.07 04:07



Виж, мойто момче...
Ама, г-н докторе, моля ви - то не е към мен обръщението, но и аз съм във възрастовата група и се чувствам малко... неловко, ако някой непознат да ме нарича "мойто момче". Вие си имате вашия опит и възраст, предполагам, но точно затова трябва да знаете, че объщението "мойто момче", колкото и добронамерено да е, може да доведе до леко отрицателни емоции.

... не трябва да се стремиш към постигане на идеала си за това как да изглежда тялото ти, а да се научиш да се харесваш такъв какъвто си.
Кеффф!
Горе-долу това ми каза и моята докторица когато я питах по същия върпос преди време. Обаче, това да се научиш да се харесваш, не значи, че не трябва да се стремиш към подобряване на външния и (вътрешния) си вид, нали така?

Малкото окосмяване е и синоним на биологично съвършенство, това е нещо което с течение на биологичната еволюция на човека трябва да се губи.
Не знам - вярно ли мислите така?
Аз пък мисля, че от еволюционна гледна точка, окосмяването има малко значение за биологичното съвършенство на даден индивид и по-голямо отношение към нуждите на популацията - двете трябва да достигнат някакво равновесие, което само в краен случай е пълно обезкосмяване. Доколкото еволюцията на човека е повлияна от социалните норми или модата за красота, от огромно значение е и преобладаващият идеал за красота в дадената епоха... Но и тук - за всеки влак си има пътници, а и ние сме от тези, които обикноено не се размножават биологически



ако имаш други въпроси питай.
Може ли да се възползвам?
За да не се отклоняваме много от темата - мислите ли, че съществува някаква обществена настройка срещу кьосетата или хората, които имат по-слабо изразен мъжки фенотип - например са с тесни рамени, широк таз, слаби крака... (В собки да добавя, че това не е автопортрет, а съберател образ ...).

---
Але-хоп!

Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Linjack]  
Автор stupendo (непознат )
Публикувано20.06.07 15:00



Zdravei Linjack,
blagodarja za vnimatelnoto pro4itane. No ste zapo4na s edin vupros: zasto si taka prekaleno 4uvstvitelen kum izraza "moeto mom4e". Zasto go interpretira6 kato negativen, a ne re6i6 4e e edno milo, prijtaelsko obrustenie. Izраzut, kato frazeologi4na edinitza, sus sigurnost njama negativna konotazija i ako ti otkriva6 takiva tova ne e moja vina, a moje bi se dulji na tvojata izostrena 4uvstvitelnost kum "pokrovitelstvane" (koeto susto ne sum iskal da izrazja).
Temata za "biologi4noto suvur6enstvo" razbira se e v ramkite na 6egata. Njama nau4ni dokazatelstva 4e tova naistina e taka. Modata oba4e pokazva drugo: vse pove4e muje iskat da se oturvat ot okosmjavaneto si.
Trjabva da si mnogo vnimatelen po vuprosa sus "stremja se da podobrjavam vun6nija si vid". Az rabotja ot godini v edna klinika za hora s hranotelni raztroistva (bolemija i anoreksija). Njakoi ot tjah dori zagubvat jivota si v tozi "stremej". Spezialno po temata "okosmjavane" mislja 4e 4ovek trjbva da e zdravo stupil na zemjata, da izraboti edno zdravoslvno samo4uvstvie, da znae 4e struva mnogo imenno zastoto e razli4en ot masovija esteti4eski ideal. Znae6 li zasto? Prosto zastoto, kolkoto i da se stremi6 da stane6 kosmat - njama da go postigne6, medizinata vse oste ne e tam. Trjabva vinagi da zapazva6 predstavata si za realnostta, da nameri6 svoeto mjasto v neja i togava da ja promeni6 po svoja na4in. Mnogo kosmatite muje si me4tajat da njamat kosmi, tezi koito njamat me4tajat da imat. Tova ne ti li kazva dostatu4no za tova 4e vsi4ko e vupros na gledna to4ka. Mnogo e hubavo 4ovek da iska da izglejda dobre, da e zdravoslovno sueten, da se poddurja. Nо, pak povtarjam, vinagi da zapazva idejata za sebe si v realno vreme.
Vuprosut ti e mnogo obst i mi se struva 4e e ot oblastta na filosofijata, no ste se opitam da mu otgovorja po moi na4in. Kolektivnata psihika e nesto mnogo kovarno, no i nesto mnogo manipuliruemo - tja ste te vuzprima taka, kakto ti i se predstavja6. Ako se predstavja6 kato 4ovek, koito ima problemi s vun6nija si vid, ste te susipe, ako napravi6 obratnoto - ste si jivee6 4udesno. Ako stava vupros za "kjosetata" ima i nesto drugo, koeto trjabva dobre da zapmni6: Okosmjavaneto se s4ita za mujko ka4estvo samo v orientalskite strani. Na zapad po-skoro ste ti se smejat, ako si kosmat. Tova go kazvam ot li4ni nabljudenija. Tazi jalka kartinka, kojato opisva6 e razbira se njakakva extrema, no tova sa nesta koito mogat da se promenjat (strukturata imam pred vid). Malko sport, pravilno hranene - tova da. Okosmjavaneto e nesto drugo.
Posledno: Zabravi gi tija nesta za "vlakovete i putnitzite". Az susto iskam na moja vlak da ima nai-mnogo putnizi, vuprosut e oba4e ne da se pravja na razli4en vlak za vseki putnik, a da nakaram moja vlak da se haresa na mnogo putnizi. A tova zapo4va ot psihikata, minava kosveno pokrai vun6nija vid i izobsto ne stiga do okosmjavaneto. (izvini metaforata, no smjatam 4e e zabavna)



Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: stupendo]  
Автор Linjack (не/бесен)
Публикувано20.06.07 19:30



Мерси за хубавия отговор.

---
Але-хоп!


Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: stupendo]  
Автор WebMister (content)
Публикувано21.06.07 10:51



Дали ще те затрудни да пишеш на кирилица? Интересно пишеш, но е доста изморително да се чете така.
Добре дошъл!





Тема Re: Телесно окосмяване - начини за подсилване?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано23.06.07 08:35



Бе я по-добре заеби. Аз като видя силно космати мъже и ми се отщява. А косми по гърба като видя, направо ги слагам в графа "маймуни". Вярвай ми, 90% от жените мислят като мене(ти нали си хетер), така че кво те е'е, че си слабо окосмен.

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.