Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 18.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Риск от венерически болести в обществена баня  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 16:14



Дано тази тема не е много оф-топик в тоя форум, но не получи отговор в Медицинския и мисля че тук народа е е по-запознат.

Един от доводите против редовни посещения до Панчаревската минерална баня, които роднините постоянно ми натякват до изнемога, е рискът според тях да се прихванат венерически болести в басейн на обществена/минерална баня - с едното топване вътре, даже ;) нищо че температурите варират от 37 до 45 градуса на водата. Ще се радвам ако някой може да ме успокои или наплаши достатъчно с това какви венерически (и защо не въобще) болести е възможно да се предават в публична баня, за да реша да продължавам ли да ходя там.

П.С.: Към това включвам предимно факта, че сума ти народ мастурбира по басейните и дори да не си активно заинтересуван от това което става под водата на съседа. Изключвам митовете за секс в басейна и прочие глупости.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Риск от венерически болести в обществена банянови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 16:24



хм, най-много да хванеш гъбички. споко!



Редактирано от [bbourgas] на 06.05.07 16:24.



Тема Re: Риск от венерически болести в обществена банянови [re: [bbourgas]]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 16:28



...и това е? Бос съм във венерическите болести, някакъв линк (википедия, етц)?

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Риск от венерически болести в обществена банянови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.05.07 18:37



е потърси де, не може така, всичко на готово...





Тема Я виж?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано06.05.07 23:50



Ти знаеш ли си сексуалната ориентация,па макар и на 29 години да си?
От небето ли си паднал?
За окосмяването си ни занимаваш,сега за баните,
да те питам аз тебе,
топките ти имат ли косми,и колко често ходиш на бани,и ако ми отговориш
по достойнство ще ти дам отговор на двете ти теми.
И добре ни дошъл в клубчето,мисля,че си на точното място,добре дошъл!



Тема Re: Я виж?нови [re: redjeep]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано06.05.07 23:55



Имат. Малко обаче. Около тях- джунгла. На баня от скоро ходя веднъж седмично. Заради горещата вода в басейна - вдига телесната температура и ускорява обмяната на веществата. След това си смачкан и се потиш поне час. Гори калории по-добре от някои леки аеробни упражнения.
Ха сега да те видя какви ще ги напишеш по двете ми теми.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема Re: Я виж?нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано07.05.07 01:26



Знаеш ли,като бях на твоите години,абсолютно бях като теб,,просто не знаех кой съм и какво искам,
а бе ти стрелец ли си?
Просто си мое копие,невероятно но е истина.
Сега да те светна.
Не се тревожи за окосмяването си,не си търси комплекси,достатъчно си секси,но ти препоръчвам да си обръснеш топките,стават като коприна,
това се харесва много,и да си пострижеш космите нат кура нещо като триъгълник,страшно е интересно.



Тема Re: Я виж?нови [re: redjeep]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано07.05.07 01:29



Телец съм. Есенцията на еталона ми перфектен мъж можеш да прочетеш до превдонима ми по-горе, в курсив. Започна прилично, ама тези съвети в края хайде да ги забравим, а?

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 89 кг, гоня 70 кг!


Тема (G-) Ходил съм много години в минерална баня,нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано07.05.07 13:33



ако знаеш на какви неща съм ставал свидетел, ще се втрещиш. Урина, фекалии, късчета семенна течност ... секс между циганета. Мастурбацията е най-малкия проблем.

Но по темата.

Басейн с минерална вода, по принцип не би трябвало да държи никакви инфекции. Повечето минерални води имат много силен процент сяра, която е естествен антисептик и клетъчна отрова. Не е логично да остане жива батерия или вирус в температури от 70 градуса и без да е сярата вътре. Доколото си спомням и ХИВ умира при по-ниска температура.

Та дерзай смело. Така, като те прочетох и се замислих. "Бе ма'аму стара, аз бях мно'о кльощав, като ходех всяка седмица някога на баня". Та може да се засечем горе. Няма да те свалям, спокойно. Сигурно ще съм си с мъжа и без друго



Редактирано от martyr на 07.05.07 13:34.



Тема Re: (G-) Ходил съм много години в минерална баня,нови [re: martyr]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано07.05.07 13:39



Не съм ставал свидетел на подобни крайности. Цигани има, да, но пенсионерите ги надвишават в пъти, а мнозина от тях са още по-кофти гледка. Направо ме уби с "секс между циганета", по моя преценка тези, които ходят да се свалят, си търсят някое българче за пари ;)

Благодаря за съветите иначе - възнамерявам да ходя доста често, адски помага за обмяната и е в пъти по-евтино от сауната.

Колкото до свалянето - и да ти се иска, като ме видиш ще ти се отще :)

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 88 кг, гоня 70 кг!

Редактирано от Tъп Блъckaч на 07.05.07 13:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.