Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пролетна среща на клуба.нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.04.07 15:21



Пролет пукна.

Измиха улиците(кой се вредил - вредил се). Всичко се разцъфтя и нещастните душици с алергиите(съчувствайте ми!) почнаха да се мъчат и страдат.

И е време да си спретнем поредната среща на клуба. Предлагам като ден от седмицата това да се случи в четвъртък или петък. Като дати най-подходящи са 3/4 май и 10/11 май.

Този път почвам по-отрано, че да може за две-три седмици повечко хора да видят темата и да решат, че им се идва. Пък и по-спокойно ще бъде самото организиране, вместо да се тормозя(и да тормозя други хора) със среща от понеделник за петък.

Предполагам, че събитието ще е привечер, след 19 часа. Ще се направи резервация някъде(въз основа на предполагаемо точна бройка). Ще може да дойдете директно там или на сборно организарана среща/срещи за по-лесно. Детайлите подлежат на дискусия и дообсъждане.

Водейки се от идеята за “дискретност”, мястото на срещата ще бъде известно само на заявилите участие. Това е нещо, което бе достатъчно предъвквано при организацията на предишните срещи и категорично НЕ подлежи на обсъждане и промяна.

На срещата са поканени само "познати" никове. Какво ще рече това? Че трябва да сте(били) пишещи в клуба. Това, че някой само чете, но никога не е писал, мен просто не ме интересува.
В допълнение проблемни и конфликтни личности нямат място на тази среща.

Ако държите да сте с придружител/ка това не е проблем. Но само един/една! Все пак това е среща на клуб Адам и Адам. Пък и никой няма да ви изяде, освен ако не помолите учтиво за това.

ПОДЧЕРТАВАМ: Мнение в тази тема "Аз ще дойда!" не се брои за валидно. За да заявите присъствието си трябва да се свържете с мен. Има достатъчно варианти за това(справка - профилът ми).

В тази тема ще се обсъжда деня и датата на срещата. Вашите мнения, предложения и коментари, въобще по темата, са добре дошли, но е малко вероятно да им се обърне голямо внимание. За добро или лошо този път ще съм непреклонен диктатор от началото до края. Пък ако щете ми вярвайте.



Тема Аз ще помогна с каквото мога,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано23.04.07 15:24



добре е да се виждаме от време на време. Иначе ако и предишният път ми поискат по 10 лева капаро за резервация в заведение, ще отидем вкупом и ще изнасилим салонният управител.





Тема Re: Аз ще помогна с каквото мога,нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.04.07 15:31



Ама ще пообиколим да намерим най-симпатичния "прегрешил"(с това, че ни е поискал пари) салонен управител...

И като сме тръгнали, най-добре да "накажем" всички провинили се... Наказателен отряд А&А style.



Тема Re: Пролетна среща на клуба.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано23.04.07 15:52



А сега, де! А за рядко пишещите, но все пак пишещи в клуба, поканата важи ли?:-)

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: Пролетна среща на клуба.нови [re: Ambrosius]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.04.07 16:07



Аха.





Тема Re: Аз ще помогна с каквото мога,нови [re: martyr]  
Автор davide ()
Публикувано23.04.07 17:12



"ако и предишният път ми поискат"... - чудесен пример за обратно бъдеще условно време...



Не ме търси, не ме търси...

Тема Re: Аз ще помогна с каквото мога,нови [re: davide]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано23.04.07 17:29



даам, обратно бъдеще условно време... и маже да се добави "в миналото".

[namigam

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Тема Re: Пролетна среща на клуба.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано23.04.07 18:26



тогава ще се чувствам като че ли и за мен важи, но все пак, ще се допитам до guardian на лична, да не излезе, че съм конфликтен без да го осъзнавам...
иначе - си абсолютно прав за диктатурата - трябва твърдост във всичко! размекнеш ли се - работата не става или става трудна... :) за срещите на един друг форум, в който ходя, дори просто се обявява: "среща в петък 19ч. на Одеон. който иска да дойде", или нещо от сорта.. щото като се почне обсъждане - един иска на пица, друг на бар, трети на виенска сладкарница, на боянската църква и т.н. и няма оправия... :)



Тема Re: Пролетна среща на клуба.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано23.04.07 23:26



За пролетната не мога да дойда, ама ако има лятна - с удоволствие





Тема Re: Пролетна среща на клуба.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.04.07 02:22



Предполагам, после и оргии ше си спретнете


Жалко, че съм папа и не мога да дойда. Пък така ми се ще!!!

"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.