Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тройкинови  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано21.04.07 00:42



Кефят ли ви тройките, ако имате постоянен партньор, и развалят ли връзката? Ако имате опит, дайте идеи.

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.


Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.04.07 10:06



Тройките са тъпо нещо. Винаги двама се харесват повече от третия, който остава леко пренебрегнат.

Дали развалят връзки - нямам ни най-малка представа. Но по моята си логика би трябвало да се възприемат като нещо разнообразяващо, а не конфликтно. Друг е въпросът, че повечето сериозни двойки(б България) не са недорасли достатъчно да се справят един с друг, камо ли да намесят трети, пък било то и само за един път.

Та както казах тройките не ме кефят особено. Ако ще е с повече хора, то общата бройка трябва да е 4+ задължително.

И още нещо - тук в българия нагласите са други, хората са други. Мислиш ли, че тук у нас, българи могат да се съберат 15 непознати души и да правят луд секс? НЕ! И знаеш ли защо? Защото на част от тези 15 души няма да им харесат по-невпечатляващите/обикновени на вид, ще си позволят да са избират и да пренебрегват. Защото на част от тези 15 души просто цялото им същество повелява да намесят някакви чувства в цялата работа, да се изповлюбят, изпоревнуват и всякакви подобни дивотии. Защото част от тези 15 души ще изтръбят гордо, че са само активни, видиш ли, и че чужд хуй не могат да пипат дори. Смея да твърде, че вероятно 14 от тези 15 ще заявят именно това(нали сме големите мъже), а 15-тия ще каже, че е само пасивен, но досега никога не е пробвал(да е пасивен).

Същата работа и с тройките - не става въпрос тримата да си разменят удоволствия, а двамата да наебат третия.

Абе с две думи - недорасли сме дори за тройки, пък какво остава за други работи... Дето казваше един бегъл познат - "Те с конвенционалното изкуство не могат да се справят, пък са тръгнали с неконвенционално да се занимават!"



Тема Re: Тройкинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide (непознат )
Публикувано21.04.07 16:39



Според мен има много верни неща в твоя постинг, както и такива, с които не съм съвсем съгласен.

"Тройките са тъпо нещо" - това е доста категорично и общо изказване. Ако и тримата се харесват, имат истинско желание за хубав секс и знаят как да го правят, в тройките няма нищо лошо. Освен това, колкото по-малко са хората, толкова повече внимание могат да си обърнат, а мисля, че в секса взаимността е невероятно важен фактор. Но за това - по-долу.

Съвсем друг е въпросът какво се получава на практика и тук аз съм съгласен с теб, че обикновено двама се харесват повече от третия, който остава леко (или много) пренебрегнат или той се оказва наебаният (или онзи, който върши цялата работа). Също така съм съгласен, че има двойки, които хем искат тройки, хем са нерешителни и не знаят дали ги боли или ги сърби дет' се вика...

"Общата бройка трябва да е 4+ задължително" - това пък защо? Дори и при 4+ ги има абсолютно същите проблеми, както при тройките - не всички се харесват, пренебрегват се и т.н. Сещам се обаче едно предимство на четворките пред тройките - че ако са 2 двойки, то тогава са в по-равностойно положение. Колкото са повече хората, толкова по-трудно става да си обръщат внимание взаимно, т.е. се губи взаимността, а тогава какъв е смисълът? Така че, мисля си, и твърде много хора не е хубаво. За всеки "твърде много" е различно понятие.

За лудия секс м/у 15 непознати души те подкрепям с две ръце и два крака - за съжаление си е така и аз никога не съм си падал по това... Всъщност това го има и в тройките и четворките...

В крайна сметка май проблемите в груповия секс са еднакви, независимо от бройката - по-важно е на какви хора ще попаднеш, отколкото на колко. Повечето хора увеличават както добрите, така и лошите шансове (да правиш секс с момчета, които ти харесват, както и с такива, които НЕ ти харесват; да попаднеш на механични ебачи, многознайковци и т.н.)...

Тази тема ме навежда на едно нещо, което май е най-важното - хубавият секс. Може би е добре да си поговорим и за това, а?





Тема Re: Тройкинови [re: davide]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано21.04.07 18:54



Моето мнение напълно се препокрива с това на Guardian_Hearts!
Разказвали са ми как е в чужбина, за свободата, уважението, отхвърлянето на задръжките и т.н.





Тема Re: Тройкинови [re: davide]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.04.07 19:10



Ами мението ми все пак е лично мнение, тъй че ето защо пиша неща от типа "...тройките са тъпо нещо..." и "...бройката трябва да е 4+...".



Колкото до взаимността - подкрепям я с всички крайници. винаги съм се водил по приказката "Аз на тебе, ти на мене./Ти на мене, аз на тебе." Всъщност се налага да действам по втория вариант, тъй като всеки гледа да те прекара.

"За лудия секс м/у 15 непознати души те подкрепям с две ръце и два крака - за съжаление си е така и аз никога не съм си падал по това... Всъщност това го има и в тройките и четворките... "

А? Не разбрах.

Що се отнася до хубавия секс - какво за него?



Тема Re: Тройкинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано21.04.07 20:42



Мисълта ми беше, че и при тройките и четворките третият, респ. третият и четвъртият, също могат да се окажат смотани ебачи, многознайковци, които "чужд хуй не пипат", неадекватни и т.н. Не е задължително да са 15 човека...

Аз не поддържам нито тезата, че тройките са най-добрата комбинация, нито, че не са. Всеки сам си преценява какво му харесва. При повече хора има повече плът, повече материал за обсъждане (дай боже хубав ;-), разнообразие и т.н., но пък ако 95% от участващите са смотани или не знаят как да правят секс добре (според индивидуалните разбирания на всеки), то тогава не е ли по-добре тройка само с един от тях, който е готин?

Така че все си мисля, че е по-важно какви са хората, отколкото колко са на брой. Все пак едва ли някой би искал в една 4+ ситуация всички останали да го "прекарат", нали?

Иначе, ако говорим за секс с готини хора, то 4+ би могло да е много по-приятно изживяване, отколкото тройка. Но това е индивидуално, защото предполагам, че има и хора, на които им стигат само тройки или пък до четворки най-много, както има много хора, които не обичат групов секс изобщо.

Не ме търси, не ме търси...


Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано22.04.07 12:01



Кефят ли ви тройките, ако имате постоянен партньор, и развалят ли връзката? Ако имате опит...

Нямам опит в двойка да съм правил тройка. Не мога да съм полезен.
Има едно филмче Shortbus, в Арената го има, в което гейдвойка преживява тройка и това е успешно, няма разпад. Някакви идеи вземи от там.
Филма фокусира, колко е добре да правиш правилния секс, точният за човека.

За да съм полезен някак, Sunlight, дай си отговори на:

Ти поначало ли си падаш по тройки или
имаш нужда от тройка откакто си в двойка?

(Какъвто и отговор да се дадеш ще е ясно, че си го закъсал в секса.)



Кой в двойката има нужда от тройка?
Ако не си ти... или прави жертви, или късай.



Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано22.04.07 20:19



На мен лично ми допадат. Преди всичко, обаче, трябва да се направи добър подбор на партньорите, в противен случай ако някой не ти допада ще почнеш да отделяш повече време на другия в акта и... се получава кофти.
Пряк опит в случая (2)+1 нямам, но много мои познати са ентусиазирани и от техните отзиви разбирам, че не само не развалят връзките, но и засилват взаимоотношенията м/у постоянните партньори.
Има и още един вариант, например моя

, където тройката е нещо константно, в смисъл - трима сме си. В началото бях скептично настроен, но ето че нещата вече 2 години и кусур си разботят ок



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано22.04.07 20:21



не съм съгласен с теб. има хора, които се обичат и много държат един на друг, но им липсва разнообразие в секса и тогава се стига до тройката. не виждам нищо нередно в това.



Тема Re: Тройкинови [re: davide]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано23.04.07 00:43



аз съм имал около 50% успеваемост на удоволствието от тройки - харесали са ми примерно 2-3 от 5-6 в живота.. и двете, които ми харесаха, бяха с двойки, т.е. гаджета, които много добре ми обърнаха внимание, т.е. както каза някой - като за разнообразието, а не тип "двамата ебат третия" .. всъщност си бяхме приятели с едната двойка, от другата - само с единия.. това пак по темата, че с приятели можеш да правиш секс.. :)
та, разбира се, от хората зависи и от отношението им към секса - ако го приемат за нещо едва ли не свещено, само за тях си, ще е тъпо.. но пък, от друга страна, все пак има хора, които биха се радвали не 4+, а 15+ да ги "прекарат".. който квото си му харесва, нали така..
а и аз не мисля, че тук в Бг ще е лесно да се организира нещо тип "готина оргийка", макар че съм чувал, че си имало.. явно мен никой не ме кани. :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.