Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тройки  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано21.04.07 00:42



Кефят ли ви тройките, ако имате постоянен партньор, и развалят ли връзката? Ако имате опит, дайте идеи.

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.


Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.04.07 10:06



Тройките са тъпо нещо. Винаги двама се харесват повече от третия, който остава леко пренебрегнат.

Дали развалят връзки - нямам ни най-малка представа. Но по моята си логика би трябвало да се възприемат като нещо разнообразяващо, а не конфликтно. Друг е въпросът, че повечето сериозни двойки(б България) не са недорасли достатъчно да се справят един с друг, камо ли да намесят трети, пък било то и само за един път.

Та както казах тройките не ме кефят особено. Ако ще е с повече хора, то общата бройка трябва да е 4+ задължително.

И още нещо - тук в българия нагласите са други, хората са други. Мислиш ли, че тук у нас, българи могат да се съберат 15 непознати души и да правят луд секс? НЕ! И знаеш ли защо? Защото на част от тези 15 души няма да им харесат по-невпечатляващите/обикновени на вид, ще си позволят да са избират и да пренебрегват. Защото на част от тези 15 души просто цялото им същество повелява да намесят някакви чувства в цялата работа, да се изповлюбят, изпоревнуват и всякакви подобни дивотии. Защото част от тези 15 души ще изтръбят гордо, че са само активни, видиш ли, и че чужд хуй не могат да пипат дори. Смея да твърде, че вероятно 14 от тези 15 ще заявят именно това(нали сме големите мъже), а 15-тия ще каже, че е само пасивен, но досега никога не е пробвал(да е пасивен).

Същата работа и с тройките - не става въпрос тримата да си разменят удоволствия, а двамата да наебат третия.

Абе с две думи - недорасли сме дори за тройки, пък какво остава за други работи... Дето казваше един бегъл познат - "Те с конвенционалното изкуство не могат да се справят, пък са тръгнали с неконвенционално да се занимават!"



Тема Re: Тройкинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide (непознат )
Публикувано21.04.07 16:39



Според мен има много верни неща в твоя постинг, както и такива, с които не съм съвсем съгласен.

"Тройките са тъпо нещо" - това е доста категорично и общо изказване. Ако и тримата се харесват, имат истинско желание за хубав секс и знаят как да го правят, в тройките няма нищо лошо. Освен това, колкото по-малко са хората, толкова повече внимание могат да си обърнат, а мисля, че в секса взаимността е невероятно важен фактор. Но за това - по-долу.

Съвсем друг е въпросът какво се получава на практика и тук аз съм съгласен с теб, че обикновено двама се харесват повече от третия, който остава леко (или много) пренебрегнат или той се оказва наебаният (или онзи, който върши цялата работа). Също така съм съгласен, че има двойки, които хем искат тройки, хем са нерешителни и не знаят дали ги боли или ги сърби дет' се вика...

"Общата бройка трябва да е 4+ задължително" - това пък защо? Дори и при 4+ ги има абсолютно същите проблеми, както при тройките - не всички се харесват, пренебрегват се и т.н. Сещам се обаче едно предимство на четворките пред тройките - че ако са 2 двойки, то тогава са в по-равностойно положение. Колкото са повече хората, толкова по-трудно става да си обръщат внимание взаимно, т.е. се губи взаимността, а тогава какъв е смисълът? Така че, мисля си, и твърде много хора не е хубаво. За всеки "твърде много" е различно понятие.

За лудия секс м/у 15 непознати души те подкрепям с две ръце и два крака - за съжаление си е така и аз никога не съм си падал по това... Всъщност това го има и в тройките и четворките...

В крайна сметка май проблемите в груповия секс са еднакви, независимо от бройката - по-важно е на какви хора ще попаднеш, отколкото на колко. Повечето хора увеличават както добрите, така и лошите шансове (да правиш секс с момчета, които ти харесват, както и с такива, които НЕ ти харесват; да попаднеш на механични ебачи, многознайковци и т.н.)...

Тази тема ме навежда на едно нещо, което май е най-важното - хубавият секс. Може би е добре да си поговорим и за това, а?





Тема Re: Тройкинови [re: davide]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано21.04.07 18:54



Моето мнение напълно се препокрива с това на Guardian_Hearts!
Разказвали са ми как е в чужбина, за свободата, уважението, отхвърлянето на задръжките и т.н.





Тема Re: Тройкинови [re: davide]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано21.04.07 19:10



Ами мението ми все пак е лично мнение, тъй че ето защо пиша неща от типа "...тройките са тъпо нещо..." и "...бройката трябва да е 4+...".



Колкото до взаимността - подкрепям я с всички крайници. винаги съм се водил по приказката "Аз на тебе, ти на мене./Ти на мене, аз на тебе." Всъщност се налага да действам по втория вариант, тъй като всеки гледа да те прекара.

"За лудия секс м/у 15 непознати души те подкрепям с две ръце и два крака - за съжаление си е така и аз никога не съм си падал по това... Всъщност това го има и в тройките и четворките... "

А? Не разбрах.

Що се отнася до хубавия секс - какво за него?



Тема Re: Тройкинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор davide ()
Публикувано21.04.07 20:42



Мисълта ми беше, че и при тройките и четворките третият, респ. третият и четвъртият, също могат да се окажат смотани ебачи, многознайковци, които "чужд хуй не пипат", неадекватни и т.н. Не е задължително да са 15 човека...

Аз не поддържам нито тезата, че тройките са най-добрата комбинация, нито, че не са. Всеки сам си преценява какво му харесва. При повече хора има повече плът, повече материал за обсъждане (дай боже хубав ;-), разнообразие и т.н., но пък ако 95% от участващите са смотани или не знаят как да правят секс добре (според индивидуалните разбирания на всеки), то тогава не е ли по-добре тройка само с един от тях, който е готин?

Така че все си мисля, че е по-важно какви са хората, отколкото колко са на брой. Все пак едва ли някой би искал в една 4+ ситуация всички останали да го "прекарат", нали?

Иначе, ако говорим за секс с готини хора, то 4+ би могло да е много по-приятно изживяване, отколкото тройка. Но това е индивидуално, защото предполагам, че има и хора, на които им стигат само тройки или пък до четворки най-много, както има много хора, които не обичат групов секс изобщо.

Не ме търси, не ме търси...


Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано22.04.07 12:01



Кефят ли ви тройките, ако имате постоянен партньор, и развалят ли връзката? Ако имате опит...

Нямам опит в двойка да съм правил тройка. Не мога да съм полезен.
Има едно филмче Shortbus, в Арената го има, в което гейдвойка преживява тройка и това е успешно, няма разпад. Някакви идеи вземи от там.
Филма фокусира, колко е добре да правиш правилния секс, точният за човека.

За да съм полезен някак, Sunlight, дай си отговори на:

Ти поначало ли си падаш по тройки или
имаш нужда от тройка откакто си в двойка?

(Какъвто и отговор да се дадеш ще е ясно, че си го закъсал в секса.)



Кой в двойката има нужда от тройка?
Ако не си ти... или прави жертви, или късай.



Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано22.04.07 20:19



На мен лично ми допадат. Преди всичко, обаче, трябва да се направи добър подбор на партньорите, в противен случай ако някой не ти допада ще почнеш да отделяш повече време на другия в акта и... се получава кофти.
Пряк опит в случая (2)+1 нямам, но много мои познати са ентусиазирани и от техните отзиви разбирам, че не само не развалят връзките, но и засилват взаимоотношенията м/у постоянните партньори.
Има и още един вариант, например моя

, където тройката е нещо константно, в смисъл - трима сме си. В началото бях скептично настроен, но ето че нещата вече 2 години и кусур си разботят ок



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано22.04.07 20:21



не съм съгласен с теб. има хора, които се обичат и много държат един на друг, но им липсва разнообразие в секса и тогава се стига до тройката. не виждам нищо нередно в това.



Тема Re: Тройкинови [re: davide]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано23.04.07 00:43



аз съм имал около 50% успеваемост на удоволствието от тройки - харесали са ми примерно 2-3 от 5-6 в живота.. и двете, които ми харесаха, бяха с двойки, т.е. гаджета, които много добре ми обърнаха внимание, т.е. както каза някой - като за разнообразието, а не тип "двамата ебат третия" .. всъщност си бяхме приятели с едната двойка, от другата - само с единия.. това пак по темата, че с приятели можеш да правиш секс.. :)
та, разбира се, от хората зависи и от отношението им към секса - ако го приемат за нещо едва ли не свещено, само за тях си, ще е тъпо.. но пък, от друга страна, все пак има хора, които биха се радвали не 4+, а 15+ да ги "прекарат".. който квото си му харесва, нали така..
а и аз не мисля, че тук в Бг ще е лесно да се организира нещо тип "готина оргийка", макар че съм чувал, че си имало.. явно мен никой не ме кани. :(



Тема Тройките могат да доставят удоволствие и,нови [re: Sunlight]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано23.04.07 10:23



да са доста опасни за една по-лабилна връзка.

Имах такъв случай в близкото минало, когато с тогавашният ми партньор искахме да опитаме тройка.

2-3 седмици след това, връзката ни се разпадна, защото залюбих 3-тият.

Друг в въпросът, че ... Ставаше така, че индивидуално и с двамата се възбуждах и правехме приличен секс ... в 3-ката обаче, малкият martyr увяхваше, като кренвирш и нищо не можеше да го върне в права позиция. Много ме беше срам. Случвало се е преди с бисексуална двойка, да правим "сандвич", а това е доста трудна поза. Много странна работа.

В крайна сметка установих, че 3-ките не са за мен и вече не се натискам. Сигурно е от възрастта, но предпочитам да съм си моногамен.



Тема Re: Тройкинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано23.04.07 11:51



Уааауууууу,това да те би да е извадка от докторат по темата?! :-)) Почти научно е подходено към тройките като такива:-)
В най-общи линии съм съгласен с написаното, макари и да имам известни резерви...
що се отнася до личния ми опит - правил съм го 2-3 пъти - самата идея страшно ме е възбуждала винаги, но реализацията й не всякога ме е очаровала... къде заради мен самия, къде заради партньорите или обстоятелствата...
Естествено, че не всички хора ти харесват еднакво - то и няма как да е иначе... Например в един от пътите единият пич беше прилично надарен (което мнооого ценя) и след "посещението на вежливост"

, което направи на едното място, другият, който беше далеч по-скромно надарен, почти не го усетих, ама честно... Но мисля, че в крайна сметка нещата са на основата на психонастройките на човека... В крайна сметка, нека не забравяме, че сексът се случва преди всичко в главата, а останалото е само механика... :-)
Що се отнася до това дали тройката закрепва, укрепва, разклаща, разлюлява и др. една връзка, нямам идея, но ми се вижда като да няма връзка между двете работи...:-)

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано23.04.07 23:44



...има хора, които се обичат.... но им липсва разнообразие в секса и тогава се стига до тройката.

Възможно е да има вариант на обич, която поддтиква към.... тройка в секса.
Интересното в този вариант, където липсва 'разнообразие' е, че тройката дава решение.

А отношението ми за тройките, към които Sunlight поглежда по свои причини, `щото май никъде не го казах...

, не намирам повод и сега да го изтъквам...



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано23.04.07 23:53



не го интерпретира правилно:
Възможно е да има вариант на обич, която поддтиква към.... тройка в секса.
Интересното в този вариант, където липсва 'разнообразие' е, че тройката дава решение.

говоря за случаите, когато двамата партньори се обичат силно, но нещата в секса не вървят. колкото и странно да звучи има и такива случаи. тогава, когато двамата са привързани толкова силно един към друг, живеят заедно от дълго време, делят пари, общо жилище и т.н.
обикновено тройките влияят зле на лабилните, скорошни връзки. това са моите наблюдения.





Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 00:12



..говоря за случаите, ...., когато двамата са привързани толкова силно един към друг, живеят заедно от дълго време, делят пари, общо жилище и т.н.

Ти говориш за свой си случай. Няма лошо.
"Лошото" е, че аз се заинтересувах от случая със Sunlight.





Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 00:26



Не, не говоря за собествен случай, но ми стана интересно, коете накара да мислиш така?!



Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 00:59



Не, не говоря за собествен случай,...

А за кой?
Sunlight не даде причини или разяснения в дълбочина. Той е написал това:
Кефят ли ви тройките, ако имате постоянен партньор, и развалят ли връзката? Ако имате опит, дайте идеи.

Редактирано от Kurvoazie на 24.04.07 01:01.



Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.04.07 02:28



Бе кво да кажа - май всички хомосексуалисти съсредоточават една втора от мозъчния си потенциал в аналните окончания. И важи максимата колкото повече, толкоз по-голям кеф. Иначе за тройките, четворките, петиците, шестиците......................................................................осемнайстиците - с две ръце за!!!
След 18 ми се струва голям калабалък



"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Тройкинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор davide ()
Публикувано24.04.07 02:43



Не всички. Аз не.

Не ме търси, не ме търси...


Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 03:34



оставам с впечатление, че не си прочел всички мнения в темата:



там съм описал впечатленията ми от разказите на приятели и моя случай. какво точно не разбра?



Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 07:22



По

ти мнение трябва да си забелязъл, че не съм взимал отношение.

Отговарям в логиката на , макар да оставя впечатление, че е адресиран до мен попогрешка.



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.04.07 09:33



В отговор на:


Възможно е да има вариант на обич, която поддтиква към.... тройка в секса.




Има да: Бисексуалните, там 3-ките са много често явление, както и swinging. В много случаи, единият партньор си затваря очите за "похожденията" на другият, защото не може да удовлетвори и двете му потребности.



Тема Не съм съгласен,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.04.07 09:43



слагаш табелки на всички, че мислят с г*за си. Случвало се е повече от година да не допусна "нещо" до аналните си окончания без да ми липсва особено.

Стъкмистиката, че видиш ли, гей-lifestyle предполага непрекъснат анален секс и оргии е ... напълно погрешна.



Тема Re: Тройки всякакви :)нови [re: Sunlight]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.04.07 12:31



Както и за повечето неща и тука няма една формула, валидна за всички. Аз мога да споделя само личен опит. Имам гадже от 7 години, живеем заедно, всичко при нас е "мир и любов" с приемливите за 7 годишна връзка леки възходи и падения :) Аз си го обичам а и той мен.

Въпреки това, случвало се е да правим тройки и то в двата основни варианта : такива заради самия секс, в който третото момче е просто "подарък" за нас двамата и като такова е център на вниманието и другият вид - този в който са намесени чувства - преди време имахме в продължение на почти 2 години едно сладурче за "семейна надбавка" и беше много готино - просто си паснахме тримата и си живяхме супер, без това по някакъв начин да поражда ревност или нещо такова...може би пък да е било рядък късмет и тримата да се харесваме еднакво. Впрочем в една връзка /било между двама или повече хора /, нещата рядко опират само до секс.



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 13:09



офф - офф, мани!





Тема Re: Тройкинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 13:11



бе ти откъде имаш такива впечатления?





Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 18:53



Айде не ми се прави на пич... Може, нали?



Тема Re: Тройкинови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 19:45



Разбира се, че има... Бисексуалните отношения не са ми непозната територия.

Сигурно ще се съгласиш, че има разлика между тройка за секс, тройка от хора които искат и обичат такава комбинация и включването на трети човек в двойка. И тъй като темата е за втората комбинация, което не е традиционната тройка, ще трябва много специална 'обич' за да не се разпаднат.



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 21:25



хах,
аз съм си, какво да се правя?!
пък и да не съм, точно пред теб ли ще взема да се...





Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано25.04.07 00:00



Знае папата, знае - то цялото духльовенство знае





Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано25.04.07 03:01



Големи смехории редиш. Хубаво е, че си вярваш и ти е весело...

Добре се справяш..., нека купон да става.

Редактирано от Kurvoazie на 25.04.07 03:19.



Тема Момчета, ...нови [re: Kurvoazie]  
Автор davide ()
Публикувано25.04.07 16:38



... защо не продължите на лични бележки?

Не ме търси, не ме търси...


Тема Защото,нови [re: davide]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано25.04.07 16:42



всички ще се учудят.

Позабравил си го този форум май



Аз предлагам да се съберем всичките на срещата, да си праснем по един юмрук и да спрем да се караме за дреболии.

Или да си направим по една снимка и да я раздадем. Така в японски стил, който не го кефя, може да ми забива карфици в снимката

Може и да си направя гипсова отливка на дупето, който е по-kinky да си го изкарва на отливката.

"Ребята! Дайте жить дружно!" (кот Леополд)



Тема Re: Защото,нови [re: martyr]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано25.04.07 18:51



хахаха, един "Боен клуб" да спретнем, а? аз лично никога не съм се бил, просто нямам физическите данни, но теоретично би ми било интересно.. не си го прося де.. значи срещата трябва да е в гараж и да сме голи до кръста. и Rule number one: you do NOT talk about fight club



Тема OT: И накрая ...нови [re: kwiksilver]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано26.04.07 09:40



трябва да взривим няколко по-солидни сгради от центъра, за да е пълен stress relieving.

После вестник труд ще излезе със заглавие "Гей мафия спретва меле. Взривява НДК."



Тема Re: OT: И накрая ...нови [re: martyr]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано26.04.07 10:51



Това е в стил повече "24 часа", но с допълнението "май" - "Гей мафия спретва меле. Взривява НДК, май."

Vanitas vanitatum et omnia vanitas


Тема Re: Защото,нови [re: martyr]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано26.04.07 12:08



Не е честно, ще си праскате юмруци без мене!





Тема Re: Защото,нови [re: kwiksilver]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано26.04.07 13:54



Няма физически данни които да не стават за бой





Тема Re: OT: И накрая ...нови [re: martyr]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано26.04.07 13:58



Що НДК, дай да бутнем петохуйника, поне да свършим нещо полезно....



Тема Re: OT: И накрая ...нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано26.04.07 17:32



А вестник Уикенд ще лепне на първа страница: "Гейове виновни за глобалното затопляне!!!" А отдолу с по-малки букви ще пише нещо от рода на: "По потвърдена информация на близки техни приятели мелетата, които си спретват, са причина за интензивно отделяне на вредни за озоновия слой елементи, които спомагат за засилване на парниковия ефект и могат да доведат до глобална природна катастрофа. По информация на съответните институции движенията по време на мелето са сходни със сеизмичната дейност и може да причинят срутването на НДК!" И още някое подзаглавие "Бойко Борисов спешно свиква работна среща, за да се предприемат някакви мерки гейовете да бъдат задоволени по друг, невредящ на околната среда начин."





Тема Re: Защото,нови [re: WebMister]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано26.04.07 18:04



няма и гей, който да може да бъде задоволен...





Тема ОТ: Ще го реставрират,нови [re: WebMister]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.04.07 00:07



някой ден.


... ако гей мафията не го взриви преди това



Сериозно. Ела на срещата. По колко още комуникационни канала да те увещавам? Сурови TCP пакети с името си и поканата имплементирани в тях искаш ли?



Тема Ще се съглася,нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.04.07 00:10



със всичко, освен с обичта.

Аз прощавах на един човек, повече заради навика да сме заедно, от колкото заради някаква ... обич. След 5 години връзка, малко хора наистина "обичат", повечето са заедно, защото са свикнали или ... защото нямат особено голям избор.

Но това е ..., депресарско отклонение от темата. Contrary to "Всичко е любов" мога само да кажа: "Любовта не е всичко". Понякога има нужда от добре изпечен "кекс".





Тема Re: Ще се съглася,нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано27.04.07 02:02



Не ми хареса, че имаш такова отношение към обичта... И факта, че можеш да го наречеш 'депресарско', на мен ми говори, че имаш нужда от обич..., от любов.
"Всичко е любов" май означава "Всеки има нужда от любов". Не мога да си представя, че нямаш нужда от обич, от любов. А последиците от липсата... всеки ги преживява различно.

Имал съм две връзки по 5 години. "Кекса" беше точен, добре изпечен. Живеехме заедно, финансово обезпечени. Нямаше пречки от битов характер. Разделите ставаха, защото не им стигаше един ебач. Явно, курвенското е било по-силно, т.е. желанието за повече пишки. Та това е моята изходна позиция.

Вероятно разбираш, че секса не е бил причина. (Моя секс е точен[izchervqvamse]) Това обаче не ме отказва. Разбрах съм, че съм моногамен, работохолик, прецизен до безобразие и... пълен с желание за компромис и разбиране. Е, виждаш нещо обратното на твой случай.
Ще кажеш, какво стана с... обичта!
Е, за мен секса компонента в живота, не основен фактор (и при теб е така), но никога не забравям, че съм гей по секс. Колкото и съзнанието да ми е хетеросексуално и традиционно, колкото и щури изпълнения съм имал, та и в тройки, е обичта, любовта като липсват... трудно.

Пишейки горното не се показвам, а давам основание да кажа следното.
Всеки изхожда от себе си (известно е). Всеки в нещо има уникална съдба, но от четене, гледане на филми, много разговори с приятели за живота им, личните ми наблюдения, стигам аз до извода, че брънката на всичко е... има или няма обич - точният човек до нас. Живота ни е път, търсене на тази брънка. Дали ще е мъж за гея или обратният пол при хетерото... все е ход към брънката... Та тази брънка прави потомството, създава поносимост, обуславя компромисите.

И сега ще мина към следващото (хремата и температурата стихнаха).
Какво дава сила да чакаш, да търсиш, да се надяваш! Според мен това е познаването на себе си. Това познаване като че е ключа към достигането на целите. Т.е. "опознай себе си" е силата, а всичко след това се подрежда с лекота.
И между другото въпросите които подадох на Sunlight, са точно това. Мисля, че с тях ще разбере каква е причината за да стигне до неговата си ситуация.

Твоите и моите петгодишни преживявания са пътя към обичта. Какво ни е разписано Горе, ще се разбере накрая.

След приключване на връзките си, да допълня, моите депресии траеха по шест месеца. Е вече няма такива моменти. Опората си е някъде в мен.

Май се опитвам да ти променя мнението за обичта, с един вариант който живее в мен. Не знам дали и малко успях....

пп
Тежък ми е стилът, извинявам се!



Тема Re: ОТ: Ще го реставрират,нови [re: martyr]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано27.04.07 10:46



Ще дойда бе, споко ;-)
само HMAC-a на пакетите докарай, друго не се иска ;-)



Тема Re: Защото,нови [re: kwiksilver]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано27.04.07 10:49



"It's mid-day and you're still sleeping
Like you always do
By midnight you start creeping
It's the same old you

You bleed me high and dry
Oh my
Insatiable you"



Тема Няма да се съгласянови [re: martyr]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано27.04.07 11:02



с репликата "След 5 години връзка, малко хора наистина "обичат"".

Вярно, че любовта не е всичко, но всичко е толкова хубаво когато я има





Тема Courvoisier, твърде дълго писа,нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.04.07 21:01



не разбра ли отношението ми? Аз съм влюбен в момента, нямам нужда от повече. Имам нужда единствено от много свободно време.

Това не е някакво платонично преживяване от детските приказки, а нещо нормално между зрели хора.

Пак ме четеш избирателно.



Целуни гаджето си от мен и се опитай един ден да не говориш изобщо!

{offtopic} Ти "Риби" ли си?



Тема Re: Тройки всякакви :)нови [re: mizrahi]  
Автор Цykшпицe (връх или бездна)
Публикувано10.05.07 16:32



Съгласен! За съжаление няма формула! Най-добре е обаче, ако имате сериозна връзка, да помислите дали е достатъчно устойчива на едно такова предизвикателство! От друга страна пък нека да помислим дали си струва да се поддържа такава връзка, ако не е в състояние да преглътне трети елемент! Наистина, нещата не опират толкова до секса, а до интелекта, чувсвителността, зрелостта и опита. Лично аз съм щастливо омъжен (сватбата предстои) от началото на миналата година. В началото бях категорично против тройките, защото не бях сигурен първо в мен, а после в любимия. Сега тези съмнения са преодолени...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.