Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Защото,нови [re: WebMister]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано26.04.07 18:04



няма и гей, който да може да бъде задоволен...





Тема ОТ: Ще го реставрират,нови [re: WebMister]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.04.07 00:07



някой ден.


... ако гей мафията не го взриви преди това



Сериозно. Ела на срещата. По колко още комуникационни канала да те увещавам? Сурови TCP пакети с името си и поканата имплементирани в тях искаш ли?



Тема Ще се съглася,нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.04.07 00:10



със всичко, освен с обичта.

Аз прощавах на един човек, повече заради навика да сме заедно, от колкото заради някаква ... обич. След 5 години връзка, малко хора наистина "обичат", повечето са заедно, защото са свикнали или ... защото нямат особено голям избор.

Но това е ..., депресарско отклонение от темата. Contrary to "Всичко е любов" мога само да кажа: "Любовта не е всичко". Понякога има нужда от добре изпечен "кекс".





Тема Re: Ще се съглася,нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано27.04.07 02:02



Не ми хареса, че имаш такова отношение към обичта... И факта, че можеш да го наречеш 'депресарско', на мен ми говори, че имаш нужда от обич..., от любов.
"Всичко е любов" май означава "Всеки има нужда от любов". Не мога да си представя, че нямаш нужда от обич, от любов. А последиците от липсата... всеки ги преживява различно.

Имал съм две връзки по 5 години. "Кекса" беше точен, добре изпечен. Живеехме заедно, финансово обезпечени. Нямаше пречки от битов характер. Разделите ставаха, защото не им стигаше един ебач. Явно, курвенското е било по-силно, т.е. желанието за повече пишки. Та това е моята изходна позиция.

Вероятно разбираш, че секса не е бил причина. (Моя секс е точен[izchervqvamse]) Това обаче не ме отказва. Разбрах съм, че съм моногамен, работохолик, прецизен до безобразие и... пълен с желание за компромис и разбиране. Е, виждаш нещо обратното на твой случай.
Ще кажеш, какво стана с... обичта!
Е, за мен секса компонента в живота, не основен фактор (и при теб е така), но никога не забравям, че съм гей по секс. Колкото и съзнанието да ми е хетеросексуално и традиционно, колкото и щури изпълнения съм имал, та и в тройки, е обичта, любовта като липсват... трудно.

Пишейки горното не се показвам, а давам основание да кажа следното.
Всеки изхожда от себе си (известно е). Всеки в нещо има уникална съдба, но от четене, гледане на филми, много разговори с приятели за живота им, личните ми наблюдения, стигам аз до извода, че брънката на всичко е... има или няма обич - точният човек до нас. Живота ни е път, търсене на тази брънка. Дали ще е мъж за гея или обратният пол при хетерото... все е ход към брънката... Та тази брънка прави потомството, създава поносимост, обуславя компромисите.

И сега ще мина към следващото (хремата и температурата стихнаха).
Какво дава сила да чакаш, да търсиш, да се надяваш! Според мен това е познаването на себе си. Това познаване като че е ключа към достигането на целите. Т.е. "опознай себе си" е силата, а всичко след това се подрежда с лекота.
И между другото въпросите които подадох на Sunlight, са точно това. Мисля, че с тях ще разбере каква е причината за да стигне до неговата си ситуация.

Твоите и моите петгодишни преживявания са пътя към обичта. Какво ни е разписано Горе, ще се разбере накрая.

След приключване на връзките си, да допълня, моите депресии траеха по шест месеца. Е вече няма такива моменти. Опората си е някъде в мен.

Май се опитвам да ти променя мнението за обичта, с един вариант който живее в мен. Не знам дали и малко успях....

пп
Тежък ми е стилът, извинявам се!



Тема Re: ОТ: Ще го реставрират,нови [re: martyr]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано27.04.07 10:46



Ще дойда бе, споко ;-)
само HMAC-a на пакетите докарай, друго не се иска ;-)



Тема Re: Защото,нови [re: kwiksilver]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано27.04.07 10:49



"It's mid-day and you're still sleeping
Like you always do
By midnight you start creeping
It's the same old you

You bleed me high and dry
Oh my
Insatiable you"



Тема Няма да се съгласянови [re: martyr]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано27.04.07 11:02



с репликата "След 5 години връзка, малко хора наистина "обичат"".

Вярно, че любовта не е всичко, но всичко е толкова хубаво когато я има





Тема Courvoisier, твърде дълго писа,нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано27.04.07 21:01



не разбра ли отношението ми? Аз съм влюбен в момента, нямам нужда от повече. Имам нужда единствено от много свободно време.

Това не е някакво платонично преживяване от детските приказки, а нещо нормално между зрели хора.

Пак ме четеш избирателно.



Целуни гаджето си от мен и се опитай един ден да не говориш изобщо!

{offtopic} Ти "Риби" ли си?



Тема Re: Тройки всякакви :)нови [re: mizrahi]  
Автор Цykшпицe (връх или бездна)
Публикувано10.05.07 16:32



Съгласен! За съжаление няма формула! Най-добре е обаче, ако имате сериозна връзка, да помислите дали е достатъчно устойчива на едно такова предизвикателство! От друга страна пък нека да помислим дали си струва да се поддържа такава връзка, ако не е в състояние да преглътне трети елемент! Наистина, нещата не опират толкова до секса, а до интелекта, чувсвителността, зрелостта и опита. Лично аз съм щастливо омъжен (сватбата предстои) от началото на миналата година. В началото бях категорично против тройките, защото не бях сигурен първо в мен, а после в любимия. Сега тези съмнения са преодолени...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.