Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тройките могат да доставят удоволствие и,нови [re: Sunlight]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано23.04.07 10:23



да са доста опасни за една по-лабилна връзка.

Имах такъв случай в близкото минало, когато с тогавашният ми партньор искахме да опитаме тройка.

2-3 седмици след това, връзката ни се разпадна, защото залюбих 3-тият.

Друг в въпросът, че ... Ставаше така, че индивидуално и с двамата се възбуждах и правехме приличен секс ... в 3-ката обаче, малкият martyr увяхваше, като кренвирш и нищо не можеше да го върне в права позиция. Много ме беше срам. Случвало се е преди с бисексуална двойка, да правим "сандвич", а това е доста трудна поза. Много странна работа.

В крайна сметка установих, че 3-ките не са за мен и вече не се натискам. Сигурно е от възрастта, но предпочитам да съм си моногамен.



Тема Re: Тройкинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Ambrosius (rex)
Публикувано23.04.07 11:51



Уааауууууу,това да те би да е извадка от докторат по темата?! :-)) Почти научно е подходено към тройките като такива:-)
В най-общи линии съм съгласен с написаното, макари и да имам известни резерви...
що се отнася до личния ми опит - правил съм го 2-3 пъти - самата идея страшно ме е възбуждала винаги, но реализацията й не всякога ме е очаровала... къде заради мен самия, къде заради партньорите или обстоятелствата...
Естествено, че не всички хора ти харесват еднакво - то и няма как да е иначе... Например в един от пътите единият пич беше прилично надарен (което мнооого ценя) и след "посещението на вежливост"

, което направи на едното място, другият, който беше далеч по-скромно надарен, почти не го усетих, ама честно... Но мисля, че в крайна сметка нещата са на основата на психонастройките на човека... В крайна сметка, нека не забравяме, че сексът се случва преди всичко в главата, а останалото е само механика... :-)
Що се отнася до това дали тройката закрепва, укрепва, разклаща, разлюлява и др. една връзка, нямам идея, но ми се вижда като да няма връзка между двете работи...:-)

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано23.04.07 23:44



...има хора, които се обичат.... но им липсва разнообразие в секса и тогава се стига до тройката.

Възможно е да има вариант на обич, която поддтиква към.... тройка в секса.
Интересното в този вариант, където липсва 'разнообразие' е, че тройката дава решение.

А отношението ми за тройките, към които Sunlight поглежда по свои причини, `щото май никъде не го казах...

, не намирам повод и сега да го изтъквам...



Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано23.04.07 23:53



не го интерпретира правилно:
Възможно е да има вариант на обич, която поддтиква към.... тройка в секса.
Интересното в този вариант, където липсва 'разнообразие' е, че тройката дава решение.

говоря за случаите, когато двамата партньори се обичат силно, но нещата в секса не вървят. колкото и странно да звучи има и такива случаи. тогава, когато двамата са привързани толкова силно един към друг, живеят заедно от дълго време, делят пари, общо жилище и т.н.
обикновено тройките влияят зле на лабилните, скорошни връзки. това са моите наблюдения.





Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 00:12



..говоря за случаите, ...., когато двамата са привързани толкова силно един към друг, живеят заедно от дълго време, делят пари, общо жилище и т.н.

Ти говориш за свой си случай. Няма лошо.
"Лошото" е, че аз се заинтересувах от случая със Sunlight.





Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 00:26



Не, не говоря за собествен случай, но ми стана интересно, коете накара да мислиш така?!



Тема Re: Тройкинови [re: [bbourgas]]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано24.04.07 00:59



Не, не говоря за собествен случай,...

А за кой?
Sunlight не даде причини или разяснения в дълбочина. Той е написал това:
Кефят ли ви тройките, ако имате постоянен партньор, и развалят ли връзката? Ако имате опит, дайте идеи.

Редактирано от Kurvoazie на 24.04.07 01:01.



Тема Re: Тройкинови [re: Sunlight]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Хомо с......)
Публикувано24.04.07 02:28



Бе кво да кажа - май всички хомосексуалисти съсредоточават една втора от мозъчния си потенциал в аналните окончания. И важи максимата колкото повече, толкоз по-голям кеф. Иначе за тройките, четворките, петиците, шестиците......................................................................осемнайстиците - с две ръце за!!!
След 18 ми се струва голям калабалък



"Ако някой легне с мъжко, като с женско, и двамата са извършили гнусота,непременно да се умъртвят"

Тема Re: Тройкинови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор davide ()
Публикувано24.04.07 02:43



Не всички. Аз не.

Не ме търси, не ме търси...


Тема Re: Тройкинови [re: Kurvoazie]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.04.07 03:34



оставам с впечатление, че не си прочел всички мнения в темата:



там съм описал впечатленията ми от разказите на приятели и моя случай. какво точно не разбра?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.