Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Падате ли си по себе синови  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано12.04.07 02:36



и мечтаете ли си да имахте еднояйчен близнак, който също да е гей?



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: lullaby]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано12.04.07 08:05



дам, колкото и да е нарцистично... :)



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: lullaby]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.04.07 09:35



Не съм се замислял. Интересно щеше да е ако имам брат близнак с който да си "играем" от хлапета :) ама на - на бодлива крава, Бог рога не дава :)

По скоро мерак ми е да правя секс с близнаци, ама трудно се намират, макар че преди време имаше 3 момчета от Пловдив - двама от които близнаци. И тримата бяха наши и се *** помежду си. Бяха много сладки :)



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: lullaby]  
Автор davide ()
Публикувано12.04.07 16:57



Много интересна тема. Неведнъж съм се питал какво ли би било да не съм себе си и да мога да срещна себе си, за да се оценя отстрани и отвън, но за съжаление няма как да стане.

Във въпроса си не уточняваш дали имаш предвид само физически или като цяло (физика, характер, мислене, поведение). Но и в двата случая аз бих казал, че някои неща харесвам в себе си, други - не, така че ми е трудно да дам еднозначен отговор на въпроса дали си падам по себе си.

И да, и не.

Не ме търси, не ме търси...


Тема Re: Падате ли си по себе си [re: lullaby]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано12.04.07 19:58



Да имам близнак... супер. Да си легна с него.... абсурд. Все едно секс със сестра или друг близък роднина. Уффф, потръпвам. Даже умът ми не го побира. То няма да е перверзия, а нещо по.



Ако имах почти подобие на себе си... щях да го харесвам. Доколкото се познавам, сблъсък на интереси в свободния секс... едва ли. Ще сексиме подред.
В любовта – не знам. Сложно. В същност, когато двама души обичат един обект, решение трябва да вземе обекта.



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: mizrahi]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано13.04.07 18:34



хм, същото и аз ... хем бих искал да имам брат близнак, с когото от малки да ... си играем, дет викаш, хем бих искал да го направя с близнаци... :) има една почти известна (в средите ни) двойка близнаци, но съм го правил само с единия от тях... :( а те пък май не са в много добри отношения помежду си, та не вярвам да предлагат услугата "секс с близнаци"..
иначе - ако някой е чел "Метеорите" на Мишел Турние - там има едни близнаци, които от малки имаха доста силна връзка (както май е с повечето близнаци) и като тийнейджъри си го имаха като навик да се сгушват на 69 и да си пият спермата.. разбира се, малко по-завоалирано беше описано, но Турние си е гей и е ясно, че за това ставаше дума.. :)



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: Kurvoazie]  
Автор jaytee (непознат )
Публикувано13.04.07 18:36



Какво означава да сексите подред? Но не един с друг?



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: lullaby]  
Автор jaytee (непознат )
Публикувано13.04.07 18:39



Ами аз работя по въпроса да се харесвам сам себе си, колкото мога повече. Защото човек трябва да се харесва и да е щастлив сам със себе си, за да не си създава излишни проблеми в живота. И движейки се в тая посока, да, ако имах едно копие на себе си, щяхме да правим любов така, както искам и щеше да е супер. :)

Редактирано от jaytee на 13.04.07 20:01.



Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: jaytee]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано13.04.07 20:11



'Какво означава да сексите подред? Но не един с друг?'

Да де, не един с друг. Не си представям да спя с брат си, бил той мой близнак. Това си е откачено. По същата логика може да се пита кой би спал със сестра си! А предста ви си и другите по права линия...
Замислям се, че тези на който им витае в главите мерак... едва ли си задават въпроса, а той ще иска ли. Като нямаш реален жив близнак опираш до собствените си мераци, сексуални фантазии... и за мен това подсказва липса на здрав секс, този от сексуалните ти фантазии. Абе гадно се чуствам дори като мисля в тази посока.

Да сексиме подред си е май тройка и нагоре в положение да се редуваме. Естествено с брат ми ще сме в отношение/я с друг/и обект/и, но не и помежду нас си.
Гледал съм ХХХ с близнаци. Много се страхувах да не си посегнат, да не се появят сексуални ласки или.... Ако се беше появило нещо сигурно щях да се изповръщам. Е, нямаше и най-лек нюанс. Интересното което забелязах, че има някаква интимна загриженост един спрямо друг. Помалко се следят, какво става с другия, но не как го прави другия. Допълват се, подпомагат се... абе красиво. Братското си личише.





Тема Re: Падате ли си по себе синови [re: Kurvoazie]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано13.04.07 20:41



Хммм и защо толкова се гнусиш от секс с брат си? Мислил ли си откъде идва това чувство?

А аз да, фантазирам си, представям си. :) Това казваш издава, че ми липсва сека от фантазиите ми. Ами да, липсва ми... :) Няма ги тия мъже, дето си ги фантазирам. Нещо като Лили Иванова, привличам все слаби мъже около себе си. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.