Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: enareesнови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 01:22



Тук малко /или доста/ бъркаш... Да не говорим, че сега пък повтаряш мнението на ббургас, при положение, че в по- предишно твое мнение говореше [url]"Клуба умира. Всеки ден по малко."[/url]- ако правилно съм разбрал, с лека горчивина...
Постингите били на дир- а, е и? Много ми дреме кой ще цитира вицовете /или музиката, която слушаме тук/, да не сме ги измислили ние?


"Вашите уникални и специални мнения НЯМАТ значение за никого, ако не съдържат реклама, груб език и не са писани на латиница. period. Ако нямат художествена или друга стойност за content, можете смело да си ги запазите за себе си. Ще ги прочетат 5 човека на кръст и ще ги забравят 15 минути по-късно, докато си гледат работата"- това пък какво е?
Трябва да знаеш, че поне двама души се намериха тук като приятели /аз не съм единия от тях/, без форума никога нямаше да подозират, че другия съществува...
Ама за какво ти говоря, тебе нищо и никой не те интересува...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Exactemo.нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 01:34



Хората, които пишат смислени неща, като Джейти, мизрахи, ББ и Боян се задушават от глупави постинги и влизат през куп за грош. Останалите постинги ги чета по диагонал.

Новите хора във форума ги наблюдавам една седмица, докато установя дали са безопасни и после ги игнорирам. Теб, рос, курвоазие, енареес и другите ви чета по диагонал, защото (с малко изключение от курвоазие) говорите неща, които само вас ви интересуват.

За пореден път се опитвам да кажа Наистина: Нищо лично.



Тема Re: Exactemo.нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 01:44



Ако обичаш, задръж си за теб коментариите кой пише и кой не смислени постинги, аз също мога да дам мнение, но не мисля да се правя на модератор по този начин...
Още повече, ако се съди по твоите постинги, въобще не бих повдигал подобен въпрос...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Хахаха,нови [re: ljove]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано21.03.09 01:51



ама аз отдавна не пиша от гледната си точка на модератор. То няма и смисъл. Оня тъпанар martyr сигурно ще ме изтрие на сутринта, като изтрезнее и си изпие кафето. Не е в това идеята.

Искам да ти кажа, че от 2 годишното наблюдение над постингите ти си казал 5-6 неща:

40 годишен, плешив, без успех с връзките, > 13 см, с голям мерак към всички непознати във форума да ги води някъде. Обича всякаква музика, която се намира в YouTube, vbox7 и google video и има мнение по всички въпроси без изключение.

Посочи ми сега конкретно какво съм пропуснал в твой постинг, за да си изтрия мнението и да ти се извиня.



Тема Re: Хахаха,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 02:04



Ми нищо не си разбрал, явно. 45 годишен, с гадже, което поканих и пише тук, 14,5 см, без мерак към никого да го води някъде /това с Гардиан беше грешка, аз си знам защо/. За връзките- 4 броя тригодишни...
А сега за теб- едричък, 13 см., без вкус /справка Гардиан/, от гледна точка с кого се натискаш, ще си замълча, това са лични данни, но не съм очарован, де, не можеш да свършваш, щото... пак ще си замълча и т.н. , харесваш момчета, някой се беше възмутил и т.н. и т.н. Няма да продължавам...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 21.03.09 02:22.



Тема Re: Хахаха,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 08:59



За да не стане грешка, ще уточня, не съм очарован, че знам някои неща за теб, не съм любопитен и те не ме интересуват, случайно ги научих...
Нямам нищо против конкретния човек, с когото имаш нещо...

Но си мери приказките, щото не си върха на сладоледа- възраста, оплешивяването, липсата на успех във връзките, това са все неща, които ще достигнат най- вероятно мнозина от нас /друг е въпросът, че първите две неща не ми пречат да имам голяма компания, да бъда харесван и обичан, но не получавам оргазъм от последното, т.е., не летя в облаците/, връзките ми са били щастливи и моногамни...
Не разбирам защо реши, че можеш да ми правиш вивисекция, това ли беше начина да намериш аргументи за "плаващата" си позиция по разни въпроси?
П.С И каквd беше тази глупост за натискането ми да излизам с всички непознати /кои пък са тези/ в клуба? Или просто приказки на ангро? Ако имаш конкретни примери- дай ги, нека си кажат и тези, на които съм се натискал... Иначе ще си помисля, че говориш, колкото да не заспиш...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 21.03.09 09:25.



Тема Re: Хахаха,нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано21.03.09 09:19



Що се отнася до музиката- пускам си парчета, които харесвам, а не на лотариен принцип /от Гугъла не съм пускал/.
Теб не те видях и в Гей арт, нито пък в любими книги /ако не се лъжа/...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: enareesнови [re: enarees]  
Автор aidede11 (новак)
Публикувано23.03.09 07:30







Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.04.09 13:08



Мнението на Космос е редактирано. Отговорите към него са оставени. Конкретно - едно на папата и две на льове. Знам, че държахте да му отговорите, но нека е дотам. Темата е информативна и сериозна, нека не я разводняваме с отговори към подобен субект.
Бих изтрил цялата част, но за момента ще се въздържа.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.04.09 13:11



Трий и моите, не им е там мястото...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.