Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Троловете минават рядко,нови [re: martyr]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано12.12.08 19:26



И аз се опитвах да правя това във "Вегетарианство", но те са мазолести душевно. ;)



Тема И още веднъж.нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано13.12.08 09:38



Глупаците и идиотите умора нямат. Само се потят.



Тема Encore.нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.12.08 05:21



.



Тема Re: бананчета не съм раздавал на никой.нови [re: martyr]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано18.12.08 11:20



Здравей!
Сериозно ли не си раздавал бананчета-банчета?!

Явно си много Добричък!



Тема Re: бананчета не съм раздавал на никой.нови [re: EVl]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано19.12.08 01:02



Мяууууууууууууууууууууу



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано20.01.09 20:52



ljove и aidede11 - в момента и двамата спамите. Един от вас, най-добре и двамата, да престане да отговаря на другия. Иначе ще се наложи да почна да трия и впоследствие да заключвам теми.
Предполагам разбирате, че ви моля най-учтиво.





Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано25.01.09 21:47



Диалогът между Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти и Kurvoazie е преместен от темата Queer as FOLK в тази за словестните двубои. Макар и не точно двубой мисля, че така е по-добре.



Тема ljove и aidede11нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано03.02.09 20:54



ljove и aidede11, втора забележка. Моля разяснявайте междуличностните си различия или на бележки или в темата за словестен двубой.

Ако продължите да се задявате, респективно спамите, в други теми, мненията ви ще бъдат трити. Местенето е само до един момент.



Тема Re: ljove и aidede11нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано03.02.09 22:21



Каква е тази стерилизация на форума!

Не виждам никакъв негативизъм в този



Каква е тази искривена представа за размяна на мнения? Това вече е извращение и подгравка с отношения и хора.
Този форум не е личен, не е частен, а е обществен.

Не съм срещал в нета и един прецедент да се местят или трият такъв род отношения, щом няма обиди. По логиката която налагаш съзнателно, то минимум 50 % от темите назад трябва да се прочистят от подобна размяна на мнения. Не може да се правят специални теми за изясняване на виждания или на лични да се коригира поведение. Личните с нищо няма да повлияят на човек, който не желае мнението на друг.
С това местене, няма да се постигне разговори само по определената тема. След като се изчерпи темата, след като в нея възникват отношения, то те не може да се местят някъде си или да се пращат хората на лични. Темите започват, развиват се и никой не знае как ще завършат.
Не вярва някой да си представя чисти, стерилни теми, а всичко други в тема 'словестен двубой' или подобна. Не казвам, че трябва да си даваме воля за спам и подобни, но и не може да се очаква, че разменени остри реплики ще изчезнат защото ти, или друг, не желаете. Подбно мислене много прилича не активарското мисле, че всеки напротив е хомофоб, респективно, който има остър език (не ти харесва на теб или друг...) трябва да замълчи. Подобни наивистични логики нямат никакво житейско покритие.

Да, има вече явно нежелание Льове да се меси във всякакъв род действия, отношения и какво ли не. С действията си ти, Гардиън, се опитваш да налагаш търпимост, която вероятно само теб те интересува. Е, това се казва диктат. Не маже ти с модераторски хватки да налагаш кой как ще се държи тук. Ситуацията клони към идиотско състояние.

Лично се съгласих с местенето на наши постове с Льове, но това, което вече правиш надхвърля обичайното в нета. А и време преди това, ти нищо не направи с подобна ситуация тук.... където имаше гнусна обида. ;)

Айдеде11 има остър език, но това, което казва в огромната си част е вярно по принцип и фактически. Не може ти, или който и да било да налагаш от позицията на модератор натиск някой да си промени маниера.
Това ти е старо схващане (както и при организирането на клубни срещи) - хора, които не ти харесват с нещо, да ги лишаваш от права. Ясно ти се възприемаш като собственик тук и модераторството до толкова ти се е усладило, че ако не си мод сигурно няма с какво друго да се занимаваш смислено. Не вярвам живота да ти е до толкова лишен от смисъл, че като пресираш и налагаш условия на поведение, с това да се почустват значим. Моля, поеми си живота вън от форума, а не форума да ти е смисъл на живота и от тази позиция да налагаш критерии. Замисли се, след като хората отбягват да пишат, не си ли ти виновен! Мандата ти е отдавна изтекъл. Тук няма 20 души, за да се запълни време на два мода, а и хората във форума могат да бъдат достатъчен коректив.

Това, че много малко хора пишат и вземат отношение по форумския живот, стана удобно обстоятелство да се спекулира. Твоето е повече от спукулация. Не знам що за човек си, но знам колко неща си декрарирал тук!
В правилата пише мандат една година, ти... не правиш нищо за да покажеш, че зачиташ правилата. Чакаш някой друг да те атакува. И след като няма интерес какво става с форума (изключение Рос) ти се възползваш и вихриш страстите. Това се казва непочтенност и всяко действие при наличието на твоята съзнателна пасивност ги тълкувам като възползване, използвачество - некоректен човек.
Последните ти действия са просто... доказателство.

А уж ние, гейовете, сме страхотни! Точни, почтенни, дискриминирани, онеправдани. Ти, какво правиш! Ами с тези местеници, при положение, че няма нищо осъдително в линка по-горе - мислите в него са качествени, и е достойнство да са в която и да било тема, трябва да се четат от всеки, разиграваш хората, тормозиш и най-важното.... отблъскваш с поведението си всеки който би намерил смисъл да напише нещо по тема. Ти не спираш никой явно...., но с поведението си отблъскваш.

Желая да оставиш хората на мира. Да престанеш, да проявяваш своеволия и разни техники и похвати, далечни на разумно поведение в мъж.



Тема Re: ljove и aidede11нови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.02.09 23:10



В случая съм съгласен с Гардиан- размяната ми на реплики специално с айдеде /абсолютно безсмислени и злонамерени от негова страна, извън темите, само за да се дърви на пусналите ги- ама въобще не виждам това, дето: "Айдеде11 има остър език, но това, което казва в огромната си част е вярно по принцип и фактически."- ако може някакви примери?/, са досадни, излишни и с нищо недопринасящи за каквото и да е било.

Освен това опитите да се определя кой колко и какво да пише, не произлизат от модераторите- мога да спомена конкретни никове, които се чувстват длъжни да охарактеризират останалите, да им приписват съществуващи и несъществуващи /най- честно/ цели, качества и /не/способности- веднага мога да цитирам, ама мисля, че не се налага, всички сме наясно...

Така че, лично аз не виждам нищо лошо, онези, нашите си простотийки даже да бъдат трийнати- поколенията след нас няма да почувстват загубата им...

Що се отнася до модераторството- само неизвестно за мен съзнание може да го издига в култ или привилегия, според което някакви си "низши" създания да еректират от упражняването му- за мен това е преди всичко отговорност /сигурно и досадна в доста от случаите/, за която не виждам някой друг да се натиска... Или греша?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.02.09 23:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.