Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Конструктивнонови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.06.09 22:13



Категорично несъгласен!
Аргументи: Изборът и въпросните "40% от гласовете" бяха проведени при тотална неяснота колко участници в клуба имаха правото да участват в избора.
Ако подобни "избори" бяха проведени на връх Коледа (а не в разгара на сезона на почивките, когато участието във всички клубове е сведено до абсолютен минимум),възможно беше да бъде избран модератор и с участието на двама "избиратели" - самият той и най-близката му дружка...
Линджак, абсолютно неадекватният отговор (от въпросния ник) на моя постинг до тебе, единствено показва как би реагирал такъв човек при някаква ситуация като модератор - също толкова т*по и неадекватно.
Отново те призовавам да санкционираш подобни реакции подобаващо.
Както и реакцията на Лавъррок, която не е единствена и провокативна, защото ако и аз реша да й отговоря подобаващо, отново ще настане хаос и на тебе ще ти се отвори работа да слагаш банове и предупреждения...
По-добре своевременна превенция, отколкото санкции.
Но това си е твоя работа - ти носиш тежестта на пагончето...



"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Конструктивнонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:19



Преди години, племеникът ми ми каза, че мрази ананас. На въпросът ми : "Ти опитвал ли си го?" Отговорът беше- не.
Цялата тази история, малко ми мирише на това положение, защото в противен случай, би трябвало да я разглеждам като Вендета, а това би било не интелигентно, нали?



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Конструктивнонови [re: ros2r]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.06.09 22:20



Ей, ей, ей, някои от нас бяха изцяло в подкрепа на други, които "месеци наред...", че и кампания в тяхна подкрепа направиха тайничко, isn't it?
Или някои неща се помнят само докато...се помнят? Нищо лично...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема опанови [re: linjack]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.06.09 22:22



за кратко затворих темата по грешка... наистина.


от C. Van Vechten

Тема Re: Момчета и момичетанови [re: linjack]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 22:22



Не считам забележката за бързината на мненията за удачна.

Надявам се също така, споменатото от теб да не е показателно за това, което можем да очакваме от вас като бъдещи модератори - бележките ни да остават без да бъдат прочетени, както и клубът да се съобразява с работното време на модераторите си в реалния живот. Модераторите служат на клуба и неговите нужди и доброволно поемат грижата да се справят с тези си задължения. Затова са и двама. Ако онзи не се беше отмятал и завръщал, вече щеше да е твой съмодератор и да поеме "щафетата".

Всеки сам носи отговорност дали мисли преди/докато пише. За себе си знам, че нямам проблем да го правя едновременно. Много рядко редактирам мненията си - в повечето случаи съм мислил своевременно и не се налага да добавям или променям.



Тема Re: Конструктивнонови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 22:24



Преди това виждал ли си племенника си да гледа ананас, да му се поднася ананас в чиния и да отказва да изяде ананаса, преди да дойде моментът на вашия разговор?





Тема Re: Конструктивнонови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:26



Сапи, ти и аз бяхме помолени от Линджак да следим това. Аз следях стриктно, за теб незнам... И отпусни се . Не избираме Президентите на Русия и Америка...


Далеч по-забавен си, когато си спокоен. Май се връзваш на хора, които те дразнят.

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Конструктивнонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:27



Да, но не разбирам , ти какво не схвана в примера?



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Конструктивнонови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:29



Ха, така повече те харесвам. Вече си мислех, че си загубил чувство за хумор...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Момчета и момичетанови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:33



Хей, Момчета, нека да престанем да тормозим Линджак поне днес !!! /Ще имаме тази възможност месеци наред./
Няма ли някой тук, който може да разкаже нещо приятно? /не се майтапя /



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.