Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нова Административнанови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 21:50



Моля да бъде отбелязано изнасянето на лична информация за потребител без неговото съгласие. Както и опитът за подигравка със същата спекулация.



Тема Re: [служебно] Кой е модераторнови [re: davide]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 21:51



Надеждите са нещо хубаво, не мислиш ли ?



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 21:52



Честито !



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.06.09 21:54



Моля, да млъкнеш и да не се месиш в неща, които не разбираш!



Тема Конструктивнонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.06.09 21:55



предложение...
С оглед на това, че:
> предстои евентуалното гласуване на нова конституция, която позволява отзоваването на който и да било модератор чрез гласуване
> в допълнение, предстоят промен.и в другите правила
> а за това е необходим консенсус,
>в допълнение на това, че фактите сочат, че Ljove събра над 40% от точките в скорошното гласуване
> и показа спосбност да запази самообладание след налаженото му порицание от моя страна,
>с цел постигане на неконфортационно общуване в клуба и спазване на рамките на добиря тон (

)
>и накарая, поради това, че е горещо и мръзеливо лято,

Предлагам:
>Ljove да заеме поста на съмодератор,
> с оговорката, при спазване на съответните процедури оставката му може да бъде поискана към по-късна дата.

Нека обсъждането на това предложение е неформално - няма смисъл да гласуваме всичко.

ПП:Сапиенсе, ей това е сериозния тон, за който говорих - ако мислиш, че ми е особено лесно - не е. (sigh)


от C. Van Vechten

Тема Re: Конструктивнонови [re: linjack]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 21:57



Несъгласен.

Допълвам причините - не считам, че въпросният ще е подходящ и удачен арбитър, инициатор или наблюдател на предстоящите промени в правилата на клуба.

Считам още, че той има интерес в защитата на интересите на определени потребители на клуба и би заел страна от позицията на модератор. Нещо, оето би било недопустимо.

Според личното ми мнение той би бил отговорен за излишно усложняване на процедурите по промените, както и на самите правила. Които трябва да са кратки, ясни и малко на брой. А не Конституция на Новия Свят, с хиляда точки и подточки, която трябва да се научи наизуст и да се рецитира сутрин, обед и вечер при вдигането на знамето и на крака с ръка на сърцето под звуците на клубния химн...

Използвам това си мнение и да възразя срещу думата "конституция". Прекалено сериозна е за интернет форум.

Редактирано от Guardian_Hearts на 24.06.09 22:03.



Тема Re: Конструктивнонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано24.06.09 22:07



Ти си абсолютно в правото си да повдигнеш темата, но нека му дадем шанс да стъпи в длъжност, да се прояви като модератор и тогава. Засега да запазим добрия тон. Аз също не мисля, че той е подходящ модератор, но го избраха клубарите. Ще се опитам да се справя с този избор. А и защо мислиш, че резултата след една седмица би бил различен? Пак ще го изберат. Нека видим как се справя.



Тема Момчета и момичетанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.06.09 22:07



Призовавам ви към спокойствие - 24-часовият период мина, а последното нещо, което искам е да създавам "военно положение".
Имам конструкционно предложение и вярвайте ми - не го написах лесно - отне ми около 20мин, а през това време вече има 10-на други мнения.

Значи аз едно мнение го написах за 20мин, а вие за по няколко секунди. Моля ви, обмисляйте това, което пишете.

В момента ми мига бележката, но хич не ми се чете от кого е - ще я прочета по-късно, сега съм на работа и дори и да ме мързи, не искам шефът да ме види, че чатя нон-стоп по форумите.


от C. Van Vechten

Тема Re: Конструктивнонови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 22:11



Абсолютно съгласен. По следните причини :
1. По старите правила избирахме Модератори.
2. Колкото и да не харесва това на някой, то е факт...
3. по старите правила до вчера, Накой ми заключва темите...
4. Нека сега имат малко търпение /както някои от нас имаха доста месеци/


Нищо лично към никой, нали така Сапи?

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Конструктивнонови [re: Oberonbg]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 22:11



Изказвам мнение. Шансът така или иначе му го давате. Не мисля да се ограничавам в изказването на мненията си, както правех понякога до сега. Не виждам причина да мълча една седмица, или две, само защото... Вицът за блондинките и "дайте и шанс, дайте и шанс" го знаем. Мисля, че не прекрачвам границите на добрия тон. Това, че си отварям устата е друго нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.