Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: [служебно] Кой е модераторнови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано23.06.09 22:34



по този повод, напомни на ВРЕМЕННО изпълняващия тази длъжността да се държи прилично. МНОГО МОЛЯ, ако това не е прекалено нахално...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re:нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано23.06.09 22:36



5. Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), реклами и чат, под формата на постинги и мненията към тях са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!


Безсмисленото повтаряне на един и същи въпрос, на който беше отговорено ясно още първия път е спам.



Тема Re: [служебно] Кой е модераторнови [re: linjack]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано24.06.09 08:14



Приеми и мойте поздравления, Линджак!

Лично аз желая да поздравя и Гардиън, защото според мен се е стремял да даде най-доброто от себе си по време на своето модераторстване. Да не забравяме, че и той е човек като нас, тъй че който е безгрешен да метне първия камък по него. Да не забравяме също така, че всеки един даде своя принос към общата каша в последно време.

Иска ми се да мисля, че след избора на нова мод.-двойка, се поставя ново начало във вашия изграден с много любов и внимание клуб!



Тема Re: [служебно] Кой е модераторнови [re: shallowgrave]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.06.09 08:41



Много хубави думи...


Редно е , когато Модераторството на някой приключи, Всички да му благодарим.
Аз също пожелавам на новата Модераторска двойка /Линджак; Лъове/ успех ! Надявам се по времето на тяхното Модераторство много неща да се променят, много Бивши пишещи да се завърнат, а и да се присъединят към клуба много нови мислещи хора, привлечени от хубавата атмосфера !

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано24.06.09 10:45



Модераторските права на линджак са включени.

Моля той да поеме инициативата по придвижването на въпроса дали онзи ще получи или няма да получи права от администрацията. Това не зависи по абсолютно никакъв начин от мен, тъй че моля не спекулирайте.

Единственото, за което съм "отговорен" е, че уведумих админа за ситуацията - избори бяха проведени, имаше двама новоизбрани модератори, единият се отказа веднага след избора си. Бележката до админа трябваше да бъде пусната веднага, за да придвижи нещата възможно най-бързо. Ако бях чакал с пускането на бележката, щяхте да ме обвините, че забавям всичко и така нататък... Не съм виновен, че часове след това онзи отново реши, че иска да е модератор.

Лично на мен ми е крайно неудобно и неприятно да занимавам администрацията с подобна личност и подобна детска история като децата "искам/не искам". Хората имат и друга работа освен да дават/отнемат правата на онзи, всеки път щом реши, че ги иска/не ги иска.

Нека линджак от ваше име поеме нещата и ги придвижи на вниманието на който трябва. Доколкото знам администрацията би могла да откаже да даде права на онзи именно поради несигурността в мотивите и готовността му да поеме задълженията на модератор сериозно, а не като игра и начин да се докаже колко е прав.

Също така считам за редно линджак отново от ваше име да предприеме нужните мерки по отнемане на правата ми. Най-малкото ми го дължи здето от негово име поех гневът и бесът на рос снощи по повод заключването на една тема.

Моля ви не отговаряйте на това мнение. Мисля, че нищо ново няма да кажете, затова веднъж поне за последните няколко седмици преглътнете каквото имате да пишете. Това, разбира се, не се отнася до онзи, който както всички знаем държи да има последната дума винаги и по всички въпроси. Това е констатация, не заяждане.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.06.09 17:18



Гардиън, благодаря ти за помощта в предаването на щафетата и за цялата ти досегашна работа.
Няма да продължавам речта - исках само да кажа мерси и да продължавам по задачите, които си ми дал. А и исках да се огледам в огледалото с новото жълто пагонче.
Ще се постарая да се вземам прекалено на сериозно:)


от C. Van Vechten

Тема Re: [служебно] Кой е модераторнови [re: ros2r]  
Автор davide ()
Публикувано24.06.09 17:33



С последното изречение направо изби рибата!



Не ме търси... Не ме търси...

Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.06.09 17:46



Поздрави!

Кога ще се погрижиш и другият модератор да си получи правомощията?



Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано24.06.09 19:51



Поздравления linjack! Що се отнася до втория модератор за мене е ясно че не може да бъде льове защото той се отказа, това да не е иди ми-дойди ми. На следващите избори да се кандидатира пак и ако го изберат нека да бъде модератор. След като всички искат да има двама модератори то класиралият се на 3 място Гардиан отива на второ след отказа на льове и би следвало той да е модератор.



Тема Re: Нова Административнанови [re: 3X]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 20:07



Малко си се объркал, или искаш да объркаш нас:

"23.06.09 00:14
Гардиън - 4 гласа.
Линджак - 12 гласа.
Льове - 11, 12 или 13 гласа. Родена във вторник е дала само единия си глас, а и не е ясно може или не да гласува въобще.
Въпросите дали модераторите да са двама и колко точно гласа/точки има льове си ги изяснявайте ако искате, където искате, както искате. Пускам бележка до Киро, да прекрати моите права и да даде такива на Льове и Линджак.
Поздравления на избраните, както и на тези, които ги избраха."


- Гардиан първи писа, че пуска бележка на Администраторът да прекрати правомощията му.
После аз се отказах, после той се отказа от отказ от модераторство, после аз се отказах от отказ да стана модератор!
Ако обичаш, не разбунвай отново духовете, или ако трябва, да правим нови избори...
Това да реши легитимния към момента мод!

ИСТИНАТА ПРЕДИ ВСИЧКО ОСТАНАЛО!!!!!!!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 24.06.09 20:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.