Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: не си правнови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 22:09



Второто. Къде е гаранцията, че отваряйки днес тема от ваше име нямаше да стана свидетел на същата твоя реакция?

Писна ми да повтарям, ама вземете осъзнайте, че съм човешко същество с личен живот и проблеми, което има или намира време да влиза тук, за да изчете всички нови мнения и теми. И се опитва да спазва правилата на клуба, абстрахирайки се понякога от тях според личната си преценка. Изключения се правят и за един и за втори и за трети потребител. Чуството за онеправданост и ощетеност не ви го създавам аз. Дословното спазване на правилата на клуба ще доведе до пълна стерилност. Това ли искате?



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 22:10



Драги Гардиан, ако ми кажеш, че с размяната на постове вчера с Хетераст и Папата необратимо сме подбили реномето ти на модератор, на клуб "АиА" и на световното гейство, готов съм публично да бъда разпънат, изгорен или най- малкото нашляпан по дупето...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: не си правнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 22:14



Извинявай много, но тогава предложих някой друг да отвори подобна тема, с което Мартир тотално не се съобрази.
Какво ти пречеше да отвориш ти, например?

И съм абсолютно против тоталната стерилност- може пък да реша да имам деца в бъдеще!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нова Административнанови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 22:19



Аз бях дотук с опитите да дискутирам с теб. За мен е безсмислено губене на времето ми. Нямам желание до припадък да повтарям едни и същи неща, очевидно елементарни, докато ти нарочно или не, отказваш(не можеш) да ги проумееш. Осъзнавам, че си неспособен да изкажеш смислено, обосновано и конкретно мнение, но си напълно способен да създадеш минимум три разсейвания(разводнявания) на една тема(тика) в едно изречение. Сериозно, дотук бях с отговорите си към теб. Пък ти си отговаряй на всеки и всичко до безкрай. Аз не държа да имам последната дума. Държа да съм написал каквото искам да напиша. Останалото е до тези, които ще го прочетат.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 22:29



Явно обосновано мнение не мога да изказвам, да пробвам с въпросите:

Според теб ние пишем тук за да пречим на личния ти живот?
Да се докажем пак пред теб колко неразумни /разумни/ сме?
Да спечелим международно признание на твой гръб?
Да се посрамим в очите на околните, сравнявайки ни с теб?
Да си извоюваме все пак някакво местенце под слънцето?
Да се докажем, че и ние все някога ще достигнем твоето ниво?

Не бих желал да те тревожа, но и Сапиенс е тръгнал по моя път- зае се да отговаря та всеки ник, писал в темата му...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано12.06.09 19:23



Като действащ модератор на Адам и Адам прецених, че е крайно време няколко теми да бъдат заключени.

Междуличностните спорове и пристрястия могат да бъдат изяснени и на лични бележки.

Казват, че истината се ражда в спора. А тези теми дори спор не са.

НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ ТАЗИ ТЕМА В ГОВОРИЛНЯ. НАПИСАЛ СЪМ ЗА КАКВО Е ТЯ В ПЪРВОТО МНЕНИЕ.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано13.06.09 00:33



Пускам част от текст, който бях подготвил в случай на нужда. Останалото изгуби значение с правилните действия на модератора според Правилата.
Малко избърза с подтемата за обсъждане. Не е фатално.

Хубаво би било точно да се спазват изискванията какво може да се пише по темите. Умника Сапиен като е номинирал в темата за обсъждане, може да се премести номинацията в темата за номиниране. Ако пак се появи някой объркан същото действие.

Сбито условията в процес на избор според сега действащите Правила.



Избор на модератор в два етапа:
Първи - тема - номинации – 7 календарни дни.
Втори - тема - гласуване – 7 календарни дни.

За модератор могат да бъдат номинирани и избирани само хомо/бисексуални мъже.

В тема за номинации всеки има право да предлага до две кандидатури. В това число самопредлагане.
Всеки има право да номинира и обсъжда без оглед на пол и сексуална ориентация. Номинираните могат да си направят отвод или да излагат предизборните си обещания, а приелите номинация трябва да заявят съгласие недвусмислено.
След изтичане на 7-дмодневния период модератор или друг ник 'прави списък с номинираните' в нова тема за обсъждане.

След приключване на обсъждането 'се пуска тема за гласуване'.
Всеки има право на глас без оглед на пол и сексуална ориентация при условие, че регистрация/профил е създаден минимум един месец преди дата/час на започване на процедурите (номинация, избор) и има минимум 25 МНЕНИЯ В КЛУБ 'Адам и Адам'.
Всеки има право да посочи едно име от номинираните. Едно име = един глас.

В темата за гласуване имащите право на глас могат да променят гласа си до изтичане на 7-дмодневния срок. Последното 'име = глас' по време е валидно.
В случай на двама и повече гласувани с еднакъв брой гласове се отваря нова тема за балотаж. По тази логика до избор на един човек.

Всичко извън процедурата и условията се изтрива.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано14.06.09 04:08



Преди малко изпратих бележка до Киро с молба правата ми на модератор да бъдат прекратени във възможно най-кратък срок.

Споменах тук, че единствено възпитанието ми, уважението ми и разбиранията ми диктуваха да изчакам избирането на нов модератор и встъпването му в длъжност. В крайна сметка обаче считам, че хората на които дължах това ще ме разберат - психическият тормоз ми идва в повече.

Ако по някаква случайност правата ми не бъдат отнети веднага, то смятам да НЕ извършвам каквато и да било дейност докато това не се случи. Било тя свързана с модериране или провеждането на изборите. В крайна сметка не мога да бъда принуден да го правя.

Пожелавам успех на човекът или хората, които се нагърбят с провеждането на изборите, както и на бъдещия модератор на клуба.

От момента на свалянето на правата ми считайте, че не дължа нищо на никого и мненията ми ще са в количество и съдържание изцяло по моя преценка.

Последното ми мнение с жълто знаменце след ника е в темата за коментар на номинациите. То не е от позицията на модератор, а от тази на потребител. Пиша го сега, защото докато ми бъдат отнети правата може да мине ден, или два, а тогава ще е вече късно да изкажа мнение. Друго мое мнение до момента на премахване на правата няма да има.

Благодаря ви.

Посуепис: Коментирайте на воля каквото си искате, където си искате, както си искате, както досега. В крайна сметка съвсем скоро аз ще почна да правя именно това. Всякаква прилика на евентуални мои бъдещи теми и мнения с такива на ljove, ros2r, Kurvoazie и други, ще бъде съвсем преднамерена и осъзната.



Тема [служебно]Порицаниенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjack ()
Публикувано23.06.09 20:10



Лицата Льов, Гаридън се порицават за неспазване на нетикета.

Като официални лица в клуба, те повече от всеки трябва да съблюдават правилата на доброто държание в интернет, (

) за поведението им в темата "Резултати от гласуването".

Повторно порицание в рамките на една седмица ще доведе до ефективен бан за не по-малко от 1 седмица. В допълнение, ако Льов продължава с флеймването ще му поискам оставката.

Време е горещите глава да се охладят. Кой е крив и прав са изцяло академични върпоси. Нямам време и желание да се занимвам с тях.

Последстивята от порицанието влизат в сила след 1 час гратиесн период - в 21:10ч. българско време. След това всеки, който флеймва, несамо горните, ще бъе порицан. Период изтича 24 часа по-късно - в 21:10ч. на 24 юли, 2009.

Накрая лична мобла към всеки, който се чувства обиден или засегнат - моля преглътнете обидите и гледайте напред.


ПП:Аз съм твърдо против авторитарността, но в момента не съм склонен да приемам мнението на горните лица, Рос или Сапиенс. Ако считате, че това превишава правмощията ми - потърсете ми оставката.


от C. Van Vechten

Тема Re: [служебно]Порицаниенови [re: linjack]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.06.09 20:25



Don`t make me angry!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.