Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: не си правнови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 18:27



Това, че Дир не са назначили служебни модове е заслуга на Мартир, така ли? Би ли казал какво общо има той с този факт?
И защо вече хора не четат тук- заради мен, теб, или заради липсата на Мартир?
Енарис е човек, с когото се бъзикахме, както се е случвало и с Гардиан, и с Курвоазие. След като това не прерастна в нещо различно, престанах да му отговарям.
За Зара не си прав- това беше тема, която стана хит и в която всички участваха с голям хъс, писал съм го и преди, аз поне се опитах да и обясня как изглежда света през нашите очи, останалите просто псуваха...
Не си прав, като смяташ, че човек може да изкаже в едно изречение мислите си по дадена тема и оттам нататък всичко е безмислено- аз, лично, не съм Ларошфуко...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Правиланови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 18:28



Пропусна само да коментираш участието на Гардиан в темата на Сапиенс...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Придържай се към темата.нови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано05.06.09 18:35



Моля придържай се към конкретния пост - имам предложение - разгледай правилата, и ако имаш мнение по тях, сподели го. В момента си в разрез с тях и твоето мнение е много добър пример за оф-топик, който може да закопае основното ми мнение. Ако нямаш какво да кажеш относно правилата на клуба не отговоряй на това мнение.

Моля без оф-топици тук!


от C. Van Vechten

Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 18:38



Предлагам Гардиан да изтрие офтопик мнението си /и моето/ в темата на Сапиенс...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Нова Административнанови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано05.06.09 18:47



Против.
Оф-топикът има отношение към основното мнение, и показва ясно становище по допускането на Сапиенс, че руският език не е проблем за говорещите български.

Въпреки това, желая да допълня, че за мен оф-топик на оф-топика вече е твърде далеч от началната тема и обикновено я разводнява.


от C. Van Vechten

Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 18:56



Не съм съгласен- темата се отнася за отношението на централните власти в Русия относно политиката на САЩ в областта на гей правата...
Сапиенс индиректо приканва, ако някой не разбере, да преведе идеята на статията, ако сам признаваш, че "Оф-топикът има отношение към основното мнение", това е в унисон с размяната на постове в темата на Duke- не разбирам защо да трябва да нося англо- български речник, за да прочета покана за парти...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 05.06.09 18:57.



Тема Re: Нова Административнанови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано05.06.09 19:07



Не си разбрал - темата се отнася до едно редакторско мнение в една интернет медия на руски език. Централните власти на Руската Федерация не са намесени (директно).
Доколото извадката е изцяло на руски език, оф-топикът има смисъл. В другия визиран случай, не е така.
Във всеки случай, според мен от мухата правиш слон. Както вече казах - прегледай правилата - ако имаш мнение по тях, представи го в по-горната подтема на тази тема.

ПП: Тъй като си губя времето, сега излизам от нета, ако е нужно да отговарям ще го направя утре в малките часове по българското време.


от C. Van Vechten

Редактирано от linjack на 05.06.09 19:09.



Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 19:33



Тласкаш смисъла на форума в погрешна посока- сега по твоята логика не би трябвало да спомена, че подобно редакционно мнение на голям руски сайт не би могло да бъде в разрез с мнението на центалните власти, както и да не посоча съдебния иск срещу Лужков, заведен от гей активисти /линк в темата на Сапиенс/, т.е да остане да битува едно неточно, според мен мнение...
Що се отнася до правилата, там става дума за спам- повтарящи се и безмислени твърдения, както и за чат, оф- топикът не посочен, както и това, може ли някой да пуска оф, свързани с дадена тема...
P.S. Съгласен съм с мнението на Папата.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 05.06.09 19:37.



Тема Re: Правиланови [re: linjack]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано05.06.09 19:42



вземете разгледайте правилата на клуба.

Предложението ти е разводняващо ситуацията. Ако това е целта, постигнал си я.

Правилата добре се знаят. Модът не ги спазва. Реклами какво правят в дир-ски форум, нпр? В правилата няма и не може да има отношение към офф-а. Това е разтегливо понятие. Всеки може зад фраза, изречение, мисъл да привиди оффтопично.
Практиката показва, че форуми се обезлюдяват при актина намеса на модератор. Ако те устройва да пишеш само в обкръжение на модове, то отношението си към Льов... води в тази посока.

И защо се задълбочава усещането, че който не е бил модератор, той е втора ръка.



Тема Re: не си правнови [re: Kurvoazie]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 19:50



Не е престижно да си модератор Курвоазие. Но това да ти се обяснява на теб е все едно на мен да ми се обяснява висшата математика - няма смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.