Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 12:37



Единственият, на когото не му изнася към момента, май е Гардиан...
Откакто ти се махна, клубът живна- пишат и добронамерени хетеро мъже, които са класи над някои хомо /в интелектуално отношение, тук, разбираш, включвам и теб.../
Моите двусрични постинги се броят на пръсти /писани са в някакво "приповдигнато" настроение/, докато всичките твои даже не могат да се нарекат и постинги- това бяха обикновено някакви констатации, в съзвучие с един или друг, колкото да отчетеш присъствие.
Що се отнася до представата ти за модераторство, тя не е нищо друго от избиване на комплекси спрямо околните- нито си по- умен, разбиращ, съпреживяваш, нито широтата на мирогледа ти засенчва тази на другите /щото просто няма широта, а и възгледи/...
Ако "хомофобията" на т.н. Киро беше преценила доколко си ценен в онази си позиция на "несменяем цар", вероятно нямаше да ми се размине бан...
А ти се ще много да видиш закрит "този забравен от всички форум"- просто искаш да доведеш докрай започнатото от теб отпреди години...
Злобата и себичността нямат разумни граници...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 05.06.09 13:14.



Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: martyr]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 12:50



Пропуснах, тук започна да пише и интелигентен човек, който от четири години следи форума- дааа, това е наистина загиваща кауза пердута...
/Но за такива на твоето ниво.../

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Курвоазие.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 14:15



Всяко офтопик мнение на Курвоазие, или тема нямаща място в този клуб, съобразно правилата ще бъде трито.

Курвоазие е вторият човек след енареас, към когото ще се приложи подобен подход.

За недоволните - знаете процедурата. Офтопик мненията във всички теми подлежат на триене. Дали ще бъдат изтрити е въпрос на личната ми преценка на единствен модератор на този клуб. Според нея следващият, който вероятно ще се присъедини към гореспоменатите двама е льове.

Започвам да се държа като автоматичен бот.



Тема не си правнови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано05.06.09 15:32



Не си прав, Льове, за много неща не си прав:
Освен всичко останало допускаш логическата грешка да намираш причино-следствена връзка между две събития, които са хронолигчно последователни. (Post hoc, ergo propter hoc.) Визирам това изказване: „Откакто ти се махна, клубът живна“

Замисли се също, доколко основана е личната ти атака към Мартир, и как може да се окачестви тя?!


от C. Van Vechten

Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (от съпротивата)
Публикувано05.06.09 16:50



Не подозирах, че една подобна моя забележка би имала такъв импакт. Не се дразни толкова, няма нужда. Колкото до офтопика - според мен не си прав - този форум не е канон и няма нужда да се подчиняваме на подобни правила - ако има мнения, дискусии по темата или отпратки от нея по други теми - какъв е проблемът? Just let it go. Не пишем роман или докторат, нито пък си правим илюзията, че тези теми ще се четат от някой в бъдеще. Модерирай само откровените обиди и проявата на хомофобия. Това, разбира се, е моята представа за модераторстване. А ако ти е толкова тежко да си мод, аз предлагам льовето, фьонката и сапиенса

Но според мен и така си е ОК, просто не вземай толкова насериозно офтопика в темите. Надявам се, че разбираш добронамереността ми и липсата на каквото и да е желание да влизам в безсмислени спорове - постът на мартир напрао ме покруси как в няколко изречения човек може да затвърди всички стереотипи за гейовете и как на бърза ръка намери кусури на всички и колко ужасяващо и тегобно за него е присъствието ни тук
Айде нема нужда от толкоз вживяване



Тема Re: не си правнови [re: linjack]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано05.06.09 17:41



linjack,
поста на Мартур найстина е... ужасен. Каквито и логически или съмнителни грешки да е направил Льов предизвикан, си е чисто кладенче в сравнение с неговия.
Чух, споделиха ми, за размяната на мнения преди време. Написаното тогава е било също толкова отчайващо злостно. При все, че на Мартур минавам гратис по малкото постове, не пропуснах едно негово ценно изказване - къде най-вече е 'хомофобията', което нещо не го намирам вече.... За жалост и той е потърпевш на собствената си логика. (същото чувствам и със себе си, ест.)

Доколкото знам ти си бил или си модератор. Знаеш, че освен размяната на мнения във форум има и други интереси.

По повод модераторството... Льовето ако е съгласен... подкрепям. Имам и други фаворити, но те не пишат вече. Заслугите... пак от политики.
Никога няма да разбера, защото толкова е престижно да си модератор!

Редактирано от Kurvoazie на 05.06.09 17:47.



Тема Re: не си правнови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 17:50



Сигурен съм, че греша за много неща, Джак, човек съм все пас, но би ли ми ги посочил, освен това, за което пишеш?
И ти ли си на мнение, че "хомофобията на Киро не го е закрила още този забравен от всички форум"; "пречиствам клуба от разни дегенерати"- кои са последните такива, аз до сега за един Космос се сещам, но не мисля, че можеше да стори кой знае какво, горкият; и ти ли смяташ моите постове за двусрични, а Папата за особено нагъл със снимките му?
Почти изчезнаха постовете, относно кой каква п.шка харесва, какви лубриканти ползва, колко пъти какво е казал на мъжа си и т.н.- ако тази тематика ти липсва, ми дай тласък, ще се включа в нея...
Смяташ, че имам нещо лично срещу Мартир- е, нека и той си каже, какво лично бих могъл да имам срещу човек, когото не познавам... Ако си спомняш, аз напуснах клуба преди Мартир, никого не съм гонил от него, винаги съм твърдял, че не желая да се сменят модовете... До онзи напречен профил, който ми направи Мартир, за мен той не представляваше никакъв интерес, след това ми стана любопитен от висотата на какво може да обрисува хора, които не познава, и то по напълно фалшив начин /бил съм се натискал на всички и т.н./
Като заключение- в крайна сметка, чувстваш ли се тук като в " пълно с капризни принцеси задимено клубче, в което да си развявате пеньоарите и нагримираните муцуни." , защото има заключителна покана за такива
На който не му понася - айде къш!!!, последното цитирах на практика с действие на Класик отпреди 2 години...

P.S. "Винаги се дразня, когато някой ми намекне, че съм длъжен да разбирам руски"- това е единствения пост на Гардиан в темата на Сапиенс, каква е разликата с дикусията, която проведохме с Папата и Хетерас в темата на Duke, по смисъл и място в тази на Сапиенс?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 05.06.09 18:04.



Тема Re: не си правнови [re: Kurvoazie]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 17:53



Благодаря за твоето и на Папата предложение, но не мисля, че ме бива за такава дейност...
По- скоро бих напуснал форума...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: не си правнови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано05.06.09 18:12




И ти ли си на мнение, че "хомофобията на Киро не го е закрила още този забравен от всички форум"

Донякъде - всъщност дир.бг са показали достатъчно толерантност да не назначават служебни модератори в този клуб и да го оставят на автономно управление, за разлика например от абв-ските форуми. Но какви са мотивите зад това решение трудно може да се каже. А форумът действително е позабравен, ако се съди по хората, които повече не го четат.

"пречиствам клуба от разни дегенерати"
Енарис, например. Дълго време ти беше единственият човек, който му отговаряше. Защо? Той знае само едно нещо - разговорът с него е кръгов и безмислен. Подобно е и положението със Зара. Моля не храни троловете - ти редовно, най-редовно отговаряш на теми, които трябва да останат без отговор. И не защото нарушават нечия политика или разбирания за правилно и неправилно, а защото такива мнения не са продуктивни и след третия ред не представят нищо ново.

"и ти ли смяташ моите постове за двусрични,"
-no comment

а Папата за особено нагъл със снимките му?
-no comment


от C. Van Vechten

Тема Правиланови [re: Guardian_Hearts]  
Автор linjack ()
Публикувано05.06.09 18:21



Момчета, имам идея - вместо да се бунтувате, вземете разгледайте правилата на клуба.

След това си кажете мнението - ако искате нещо да се промени, за това си има начини да се гласува. Ако мнозинството се съгласи с предложените промени -ок. Ако ли не, няма да имате осонование за сръдня.

В противен случай, цялата идея на демократицията пропада.

Защо - бих могъл да обясня, но се надявам да не е нужно.


от C. Van Vechten


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.