Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нова Административнанови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.04.09 14:06



Самоизтри ли се?



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.04.09 14:15



Да.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано29.04.09 10:18



Сапиенс и льове - помолих ви учтиво. Но тъй като льове не обича да оставя последната дума на някой друг - офтопик мненията ви бяха изтрити.

Под въпрос са тези на Курвоазие. Ако продължат, ще последва учтива молба и триене, в случай че не бъде чута.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.04.09 10:27



Нямаш проблеми с мен, трий наред...


Що се отнася до последната дума- Господ я има...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.04.09 10:37.



Тема Отговор към Папата.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 10:09



Защото в цялата тема нямаше нито едно мнение по темата. Нито едно. Дискусия по въпроса за българския език в конкретната тема място няма.

И нацупени изявления от типа на "... аз повече няма да пиша, щото..." не ме вълнуват ни най-малко. Това си е твой, ваш, избор. Въпрос на преценка. Не те карам насила да пишеш в която и да било тема. Да не говорим, че още се случва различни хора да ми напомнят как не съм изтрил сума твои теми и мнения.

Напомням, че не съм автоматичен бот, а дишащ човек с лична преценка. Може би и аз трябваше да си хвана шапката самоинициативно, и да зарежа клуба на служебен мод, който повярвай ми най-вероятно ще трие неимоверно много пъти в повече от мен. Но не съм го направил.

Затова или се напънете и изберете още един модератор, с когото да поделим(образно казано) отговорностите, или направо изберете някой на мое място. По възможност да е човек, който няма проблем да изчете мнение от 4-5 страници, лишен в по-голямата си част от логика и смисъл, текст.



Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 10:25



Доколкото знам, никой не си е хванал шапката самоинициативно и да е напуснал клуба...
Прав си, че може би е нужен втори модератор, въпреки че в последно време постингите не са кой знае колко странични извън дадена тема, т.е. не би трябвало да имаш дълбоко разкъсващи терзания кой пост да оставиш и кой - не.
Попрочитам нещо и в други клубове- там първоначалната тема се губи след петия- шестия пост...


А ако се стигне до служебен модератор- цербер, като едното нищо ще стана лесбиец...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 10:39



Мартир го направи. Аз бях поставен пред свършен факт - че е изпратил бележка на админа за прекратяване на правата му. И това беше.

Ако не влизам тук всеки ден и се натрупат над 50 мнения, някои от които изключително излишно усложнени и дълги, си идва баш психически и физически натоварващо. Казах - или ми изберете заместник, или намерете още един модератор. Трети вариант е единствено служебният мод.



Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.06.09 11:05



Мартир остана ли модератор на други клубове?

Иначе момчета, предложете изход от положението.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.06.09 11:23



Нямам представа. А и това няма отношение към темата.



Тема Re: Отговор към Папата.нови [re: ljove]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано05.06.09 11:46



Останах. Но във всичките има само един заядлив потребител, който чета много внимателно.

Който си е и наше момче.

Отказал съм се само от А&А, за да не се налага да търпя, това което Гардиън ти описва.

Особено скучни са ми монотонните несвързани глупости на Курвоазие или 99-те двусрични постинга на теб и някой друг, който не му се спи. Особено НЕПРИЯТНИ са ми постингите на папата, претъпкани с еротични картинки, които трябва да отварям сутрин в работата, докато някой любопитен колега може да ми надникне в екрана. ВЪПРЕКИ, че последното е забранено и си пише ясно, че трябва постинга (ДА ВСЕКИ ЕДИН ПОСТИНГ СЪС СИГНАТУРИТЕ МУ) да съдържа удивителна в скоби, за да е ясно, че същият трябва да се отваря внимателно.

И това сутрин за закуска. Не благодаря. Извикайте някой мазохист.

Правилата са писани с кръв тук. Спазвайте ги. Не ви е чаршия а форум. И не е ваш, мой или негов а на господин Виденов от дир.бг. Като ви назначи служебен модератор с оръдие не можете да го подместите.

Радвайте се, че хомофобията на Киро не го е закрила още този забравен от всички форум.

Много лесно се квичи срещу модераторите. Да не сте ми го плащали това време, което съм отделял, за да пречиствам клуба от разни дегенерати, че ще ми мрънкате заради няколко заковани теми или прочистени от плява мнения.

Това не ви е пълно с капризни принцеси задимено клубче, в което да си развявате пеньоарите и нагримираните муцуни.

На който не му понася - айде къш!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.