Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нова Административнанови [re: 3X]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.06.09 20:34



Здравей,
Мерси за поздравленията, но не си прав - Льов има напълно легитимното право да бъде мод. Разменихме си няколко лични бележки с него и се разбрахме, че това, което е било, остава в миналото.
За да не отнемаме повече от времето на потребителите и пространството на клуба с нови избори и прочее, ще помоля Киро да даде правата на Льове. Да, още не съм го направил, защото вече е късно за днес, а и искам добре да си помисля как точно да оформя молбата.
Очаквам Льове да стане мод до края на тази или началото на другата седмица.


от C. Van Vechten

Тема Re: Нова Административнанови [re: 3X]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 21:03



Моля никнеймът ми повече да не се асоциира с думата "модератор". Нито минал, нито настоящ, нито бъдещ. Написал съм бележка на Киро лично, в която го моля правата ми да бъдат снети в най-кратки срокове.

Всеки, който по един или друг начин продължи да се занимава с мен, какво съм казал, направил, изтрил, заключил и прочее, както и всеки, който реши да се разправя с мен за нещо си в клуба, да изнася лична информация за мен, да ми държи сметка, да ме обижда и прочеее, ще приема за недоброжелател. И ще го третирам с цялата погнуса и презрение, на които съм способен. А те не са малки.

Не мисля да се обяснявам, оправдавам, или че дължа извинение на някого. Ако някой все пак иска да ме пита нещо - бележките, айсикю-то и пощата ми винаги са били проверявани редовно.

Искрено се надявам, че цялата изкуствено създадена драма от последните месеци, и най-вече последните няколко седмици, ще изчезне с премахването на модераторските ми права. Поех волно или неволно вината за всичко, отнесох го и се надявам, че това ще ви удовлетвори и ще задоволи жаждата ви за "истина", "справедливост", "коректност" и прочее зле интерпретирани думички.

Не напускам клуба, не си тръгвам, обиден или не, и не смятам да млъквам. Тъкмо напротив.

Благодаря на тези, които са чели мненията ми в последно време и са разбрали какво и защо пиша. На тези които не са - и без това няма значение.

Късмет, успех и търпение на новия модератор. Ще са му нужни.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано24.06.09 21:08



Обявявам се твърдо и категорично против даване на модераторски правомопщия на никът ljove.

Не бих желал модератор на този клуб да е човек, който се ръководи толкова силно от емоциите и обидчивостта си, който държи да покаже правоитата си на всяка цена, който мени мнението си по даден въпрос през половин час, и който трябва да бъде молен и увещаван да направи това, което се предполага, че има самоинициативата и волята да направи. Не считам за редно от страна на настоящия модератор линджак еднолично да решава, че ljove има легитимното право да бъде модератор.

Ако ljove получи модераторски права, ще отворя тема, в която ще предложа за гласуване отнемането на въпросните права.

Като потребител на този клуб имам правото и възможността да изкажа това си мнение и да осъществя намеренията си, заявени в него.



Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 21:22



Линджак, моля да се намесиш! Отново се създава напрежение- първо от ЗХ, сега и от Г.
На два пъти Г. ме намесва лично в някаква драма, като и двата пъти изказва противоположни мнения:
"Късмет, успех и търпение на новия модератор. Ще са му нужни."- 21,03 ч.
"Обявявам се твърдо и категорично против даване на модераторски правомопщия на никът ljove." 21,08 ч.
Не участвам в интриги, всеки сам решаваше за кого да гласува на тези избори.
Може би резултатът от изборите е такъв поради по- горната причина.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.06.09 21:22



Хм, нали знаеш колко опасно е това?...
И като личност, и като модератор.
Но, решението си е твое...
Честито пагонче, със здраве (психическо) да го ползваш за полза на всички!

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Нова Административнанови [re: Sapiens]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.06.09 21:27



на това, което съм написал по-горе му се вика "Freudian slip". Исках да кажа, че ще се постарая да *не* се вземам много на сериозно, но излезе точно обратното.
Напоследък доста време губя в разсъждения за този клуб и може би затова така съм го написал - подсъзнателно.

Малко оф: върнах се от ваканция преди месец, а пак искам




от C. Van Vechten

Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 21:29



Моля да вземеш отношение и по това изказване:
"Хм, нали знаеш колко опасно е това?...
И като личност, и като модератор."

първо- с какво по- точно съм опасен и за кого, второ- тук има хора, които не зачитат правото на свободно гласуване и не признават дадения вот, трето- не съм бил модератор досега , за да се спекулира какъв мод ще бъда!

Моля, да им бъдат разяснени елементарните правила на демокрацията!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Нова Административнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.06.09 21:33



Подкрепям.
Освен това твърде отдавна предупреждавам!
Хайде да не отваряме тема колко души биха напуснали клуба или биха спряли да участват активно в него (което е същото), ако видят въпросния ник с пагонче...
Според една френска поговорка "По-добре сам, отколкото зле придружен".
Линджак ще се справи значително по-добре с модераторството сам, отколкото с такова "утежняващо вината обстоятелство", като неадекватен ник за съмодератор.
За мене Гардиън си остава модератор, докато не видя ника му без пагонче.

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Тема Re: Нова Административнанови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.06.09 21:36



Благодаря ти за "точките над i" и дано имаш шанс за хубава отпуска...
Между другото, светкавичният и абсолютно неадекватен отговор на кандидат-модераторът може да бъде преценен единствено като "Гузен негонен бяга"...
Ще го санкционираш ли?

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Редактирано от Sapiens на 24.06.09 21:42.



Тема Re: Нова Административнанови [re: Sapiens]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.06.09 21:47



Пий едно в Тракия, или където и да си, но избрахме двама модератори и искам да ги видя!

И двамата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.