Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема приемам залози  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано24.03.07 09:40



в

, аз разпознах калин вельов, маргарита хранова, венета райкова с мъжа си, китаеца + жена си, маргото. кои са останалите?
залози се приемат до 20:00 часа, понеделник, 26.03.2007



Тема Re: приемам залозинови [re: [bbourgas]]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано25.03.07 00:14



За Маргарита Хранова се знаеше от 2 седмици. Доколкото знам участниците ще бъдат само от един пол, логично е да са жени. Азис и Китаеца незнам какви са, но Вельов не би имал място там.
От клипчето никой немога да разпозная





Тема Re: приемам залозинови [re: _RedBull_]  
Автор Aricik (just a girl)
Публикувано25.03.07 13:37



Според мен, когато казват за хората от един пол дали можели да живеят като семейство, имат предвид Азис и Китаеца, примерно. А може и женска двойка да има, не знам. Поне виждам и женски символи преплетени. Аз не разпознах почти никой

И все пак ми се струва, че мярвам Калин Вельов.

Ако участват само жени няма да е интересно Ще стане кокошарник, ще се изскубят, ще ги изгонят всичките на втория ден По-добре да е по-разнообразно

The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return...

Тема Re: приемам залозинови [re: [bbourgas]]  
Автор Fluoressence (ultraviolet)
Публикувано25.03.07 15:32



Аз чух за Азис и Китаеца, Венета и Тишо, Мария Гроздева и Валери Григоров (не вярвам), Никол, Ирра, Маргарита Хранова, Калин Вельов, Маргото (също не вярвам) и още един мъж, който ми бяга :)

Редактирано от Fluoressence на 25.03.07 15:33.



Тема Re: приемам залозинови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано27.03.07 08:30



А стига бе - никой ли няма желание да коментира VIP-овете, които снощи се разляха по екрана?



Венета ме кефи, просто защото е някаква нахална. Симпатична ми е. Тишо ми е безразличен, да не говорим, че е и синеок...

Китаеца никак не го харесвам - бая се е освинил, пък и просто не ми е интересен. Виж, Василка е трепач! Кефи ме на макс, супер сладур е.

Катето Евро - не я харесвам, но трябва да и се признае, че наистина влзе в къщата най-естествено(ама почти най-грозно облечена). Ралица там някаква си - бааамууу мааамууу, такова чудо не бях виждал...

Калин Вельов - ъъъ, тъп? И определено непривлекателен. Здравко ми е безкрайно противен, но трябва да ризная, че ако не си отваря устата става за една врътка. Ама пък това, което съм чувал за историята с детето е, че всичко било постановка. А сега и с тази сватба... Много лигаво, много изкуствено...

Оня политика - за първи път го чувам, и май нямам какво да кажа за него. Някакви претенции ми се видя, че имаше. Петя само един клип съм и виждал и нямам ни най-малка представа коя е и каква е, но ми хареса как се беше облякла.

Маги Желязкова - ми... Нямам мнение. Обаче щях да се задавя с вечерята ми когато синчето и изтръгна автомата от ръцете и и я "застреля". А пък беше и стилно облекана. ДесиСлава - симпатична, но тепърва ще си градя мнение.

Като цяло съм доволен. Тозпи път VIP-овете са по-VIP, макар с тая Ралица просто да ме хвърлиха в почуда и недоумение. Ще погледаме - ще видим. Мене простотията си ме влече, така че сигурно ще се забавлявам бая. Айде, до следващия повод за коментар на 12-те.



Тема Re: приемам залозинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано27.03.07 09:47



Май съм доста разсеян и наистина си помислих, че ще има само жени



Участниците във ВИП-а са наистина колоритни и подборката е доста добра. Не ми харесват от първо виждане политика и Ралица и май нямат никакъв шанс да се харесат не само на мен, но и на зрителите. Политика (не му запомних името) е някакъв от сорта "Вижте ме АЗ кой съм" или поне на мен така ми се струва. Ралица не млъква, само за цигари говори и ми се струва елементарна.

Венетка е и умна и хитра и подозирам, че първа ще ги захапе А и никак не отстъпва по красота на останалите. Фаворит ми е. Но Азис и Десислава имат най-много ресурс от фенове и май накрая борбата ще е между тях двамата. А целта е максимален брой смс-и на финала!

Десислава е хубавка, кефи ме и е доста притеснителна.

Маги Желязкова е с високо самочувствие, което ме дразни. Поведението й нататък ще определи мнението ми.

Катето Евро, Тишо и Здравко са най-естествените. Харесва ми характера на Катето, визията на Здравко и поведението на Тишо.

Азис и Китаеца сладури

Петя Павлова като певица я познавам, но и идея си нямам как ще се впише в обстановката.

Калин не ме впечатли с нищо.



Тема Re: приемам залозинови [re: [bbourgas]]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано29.03.07 20:53



ха, ни клин ни в ръкав,тази вечер, китаецът си каза всичко-секс с азис не правил, защото не харесвал мъже





Тема Re: приемам залозинови [re: [bbourgas]]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано30.03.07 17:12



имаш ли запис да го видя това?



Тема Re: приемам залозинови [re: Пaвчyko]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано31.03.07 12:27



да, има го в блога



Тема Re: приемам залозинови [re: [bbourgas]]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано31.03.07 13:29



Благодаря ти






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.