Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Двама бащи  
Автор asperja (непознат)
Публикувано18.03.07 13:43



Здравейте

Вижте това клипче и коментирайте.

http://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM

Да оставим настрана колко са по освободени холандците, или колко е хубава песента:) Споделете как си представяте един ден с партньора ви да осиновите дете! Смятате ли че ще се справите с предизвикателството да го отгледате и възпитате. И винаги ми е било много интересно какво следва ако бащите се разделят след година две например....
Лично моето мнение е че това е много трудно и отговорно. Трябва стабилност и материална и емоционална. погледнете на темата от контекстта на това колко дълго са продължили връзките ви и на това колко партньора сте сменили за последните 2 години например.

И накрая да нека да се представя, защото редовно чета форума, но рядко се изкушавам да пиша. На 24 години. От София. Самостоятелен и незнаещ какво иска от живота си гей :))
Очаквам с интерес коментарите ви.



Живейте си живота - друг може и да няма.

Тема Re: Двама бащинови [re: asperja]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано18.03.07 13:52



хахахаа, най-сетне някой, който поне признава, че не знае какво иска от живота си... това е доста свежо изказване и едно и малкото такива, които съм виждал! поздравления! :))
иначе по темата - за съжаление нямам никакъв опит с дългите връзки, но хипотетично мисля, че някой ден ако имам сериозен партньор (с повече от 2 години връзка, определено) бих искал да си гледаме дете. това, разбира се, трябва да е регулирано от закона по някакъв начин, за да има и регулиран начин на действие ако се разделим (другия ти въпрос).. все пак и много хетеро двойки се провалят и във връзката си, и в родителстването и .. се намират начини за справяне с това - не изхвърлят децата си като мръсни котета след като връзката им приключи... не казвам, че е добре, просто е някак "установено"... и да - мисля, че ще се справя (с помощта на партньор, разбира се) не по-зле от хетеротата с отглеждане на дете. но всичко това е само в сферата на фантазиите, засега - ясно е, че изобщо да се стигне до там гей двойки да осиновяват деца и тези деца да живеят нормално (в България), трябва да минат ПОНЕ 10 години.. а ми се струва, че ще са и повече и вече ще съм малко стар за това, сигурно.. :(



Тема Re: Двама бащинови [re: kwiksilver]  
Автор kon_s_kapaci (веселяк)
Публикувано18.03.07 14:22



Доста добре казано:В БЪЛГАРЯ!!!това българско негативно мнение към хомосексуализма...гади ми се от него. в другите страни предполагам че няма такъв негативизъм.ето например холадците...от малки децата разбират че да си гей не е престъпление,а че не нещо природно,нормално.
аз честно казано за себе си...отдаде ли ми се възможността да замина (и споредзависи да живея) в чужбина,ще го направя...
хора,само се замислете...в софия гей заведенията са като миши дупки...с извинения. ходил сам в ексита, уай нот и ин да клуб...за другите заведения в сф и в бг не мога да коментирам...само се крием от обществото..трябва ли?ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ?



Тема Re: Двама бащинови [re: asperja]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано18.03.07 17:43



На първо време мисля, че в България ще е добре да започнат да излъчват клипове като този:

, защото това е основната причина повечето хора да са против осиновяването на деца от хомосексуални двойки.



Тема Re: Двама бащинови [re: asperja]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано18.03.07 23:30



Ето още една свързана тема:






Тема Re: Двама бащинови [re: asperja]  
Автор davide ()
Публикувано19.03.07 19:59



Това беше много сладко!



Колкото до въпроса ти - на този етап аз лично нямам отговор, трудно ми е да кажа нещо конкретно, освен че не съм против осиновяването на дете. За по-нататък, времето ще реши - дали, кога, как и т.н.

Не ме търси, не ме търси...

Тема Re: Двама бащинови [re: asperja]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано20.03.07 20:06



asperja, мнозинството от хетеросексуалните семейства са също изключително неподготвени да отглеждат деца и резултатът е, че почти всеки днес е травмиран по един или друг начин. От друга страна, да не те плаша, но ако имаш продължителна връзка пак няма гаранция, че ще сте готови да отгледате дете. С моя съпруг сме от 7 години заедно и едва сега стигаме до момента да разрешаваме емоционалните си проблеми... Много зависи от конкретните хора... По принцип, обаче, осиновяването на деца трябва да е разрешено за хомосексуални двойки и всеки да е свободен да прави избор какво прави в живота си.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.