Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 12.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ти кажа моята теза по твоят постинг,нови [re: martyr]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано16.03.07 10:21



martyr човек може да си спортува и без да ходи на фитнес, достатъчно е да се информира за някакви програми и упражнения и вкъщи може да си набави елементарни уреди за тренировка - лост, щанга, гирички. Но аз не акцентирам върху това и за мен същото не е чак толкова важно, аз по скоро имам предвид че по-голямата част от българските гейове са прекалено феминизирани и оттам идват и лошите им черти и качества. Моето мнение е това като на RedBull по-надолу харесвам хетеро мъже понеже "по-скоро ми харесва тяхното излъчване, погледа, характера....Имат една друга настройка за живота."





Тема ДЕЦА, ИМАМЕ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!нови [re: lzibizi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.03.07 10:48



И така, май имаме сериозент проблем - всички в този форум харесваме хетеро момчета. Какво ще правим?



Тема Re: ДЕЦА, ИМАМЕ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!нови [re: mizrahi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано16.03.07 12:43



Как какво - ще ловуваме на глутница, така няма да имат шанс срещу нас.



Посуепис: Къв кеф, щом вие не се интересувате от гей мъже... Аз ще си вършея ли вършея.



Тема Re: ДЕЦА, ИМАМЕ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!нови [re: mizrahi]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано16.03.07 13:10



аз имам предложение. лятото като дойдеш в бургас, сядаме на едно от кафетата по главната и за почваме - дин за теб един за мен, един за теб един за мен...





Тема Re: Гей мъжете или хетерото са по хубави...нови [re: mizrahi]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано16.03.07 14:25



Мдаа...то неслучайно преди около 2 години писах нещо по тая тема - че всички ние се стремим към "естественото мъжко излъчване", но то някак си не е същото при гей-мъжете, колкото и мъжествени да са :) И малко , така, един омагьосан кръг се получава, рзбирш ли :)



Тема Re: Гей мъжете или хетерото са по хубави...нови [re: mizrahi]  
Автор Пaвчyko (въздушен)
Публикувано16.03.07 16:35



Когато един мъж (хетеро, би или гей) започне да се прави на безполово, става просто гнусен. Това не означава, че не трябва да се поддържаме, а, че трябва да го правим по адекватен начин.

И на мен ми става гадно като срещна някое счупено, наклепано със сто помади, с два косъма за вежди и мозък на гугутка ... Такива същества често се срещат из българските дискотеки и обикновено просто търсят някой да ги изшие, евентуално да ги черпи и с малко повечко късмет да започнат да доят човека за нови дрешки и т.н. Затова из дискотеките не рядко съм виждал как някоя швестерка се "гушка" в някой дърт, дебел чичко...

Лично мен едно от нещата, които ме привличат в мъжете е инстинкта за независимост. И равнопоставеността, която може да съществува в една връзка, без да има по-силен и по-слаб.



Тема Re: ДЕЦА, ИМАМЕ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано16.03.07 17:28



> Посуепис: Къв кеф, щом вие не се интересувате от гей мъже... Аз ще си вършея ли вършея.





Тема Re: Гей мъжете или хетерото са по хубави...нови [re: mizrahi]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано16.03.07 17:48



Ами аз съм бил на гей места (барове, квартали) в различни страни по света на различни континенти. Хората са еднакви навсякъде, има малък процент, които са наистина много красиви, и повечето са някакво средно ниво... Но за мен лично физиката не е определяща. Разбира се, привличат ме мъже с хубава физика, но в крайна сметка определящи са характерът, поведението.

Иначе съм съгласен с теб, че в България не се спортува много. В София има сигурно хубави спортни зали, но в провинцията е трагедия. А сам вкъщи е трудно човек да се мотивира. Ако може, хубаво... Но друго си е в залата в компанията на добре изглеждащи мъже. :)

Има го и това погрешно натрапено мнение, че да си гей означава да си женствен, с женствено тяло и т.н. Аз като бях някъде на 13 години прочетох такава книга, писана от бъкгарски доцент или професор, за сексуално възпитание на тийнейджъри, в която пишеше точно това, че хомосексуалистите са женствени, с широка талия и т.н. Истината е, че между нас има всякакви, женствени, мъжествени, слаби, дебели... Няма определен физически тип, който да е преобладаващ.

Редактирано от jaytee на 16.03.07 17:50.



Тема Re: ДЕЦА, ИМАМЕ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!нови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен)
Публикувано16.03.07 19:00



Аз не харесвам хетеро момчета!



Тема Re: ДЕЦА, ИМАМЕ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!нови [re: [bbourgas]]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано16.03.07 19:08



аз имам предложение. лятото като дойдеш в бургас

:) Няма да се наложи да чакаш толкова дълго :) Ще бъда в Бургас след 10тина дни... Ще си ги поделим :)))

А иначе, по Нова Година си взех гладиатор в къщи :) оказа се много добро попадение - не съм го пускал, от 2 месеца и резултатите са видими :) поне така се надявам... Качил съм 4-5 килца ама на мускули и след около месец ще почвам да ги "пиля", че идва лято и трябва да подредим плочките по корема :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.