Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мюзик Гавранови  
Автор 24.7 ()
Публикувано07.03.07 21:28



Случайно попаднах днес на това:



И ми стана тъжно и гадно същевременно...
Цялата тази подигравка с момчето е толкова примитивна и дебелашка!
Не знам дали изобщо някога ще се промени манталитета на българина...
И той ще престане да демонстрира гордо простащината си...

Признавам си, аз специално съм в ролята на щраус, понеже не гледам телевизия (тоест все едно съм си заровила главата в земята).
В този смисъл съм се "отдалечила" от реално случващите се неща.
И съм много благодарна на хора като ББургас, че качват за свободно гледане
предавания, в които се засяга гей-темата!



Тема Re: Мюзик Гавранови [re: 24.7]  
Автор Пaвчyko (въздушен)
Публикувано07.03.07 22:43



баси долния дебелашки "хумор"



А този Цеко е възпитано момче...

Редактирано от Пaвчyko на 08.03.07 02:42.



Тема Re: Мюзик Гавранови [re: Пaвчyko]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачалник)
Публикувано08.03.07 19:16



Цеко е мухльо. То бива желание да станеш звезда, бива ама да търпиш отношение и подигравки, айде мерси. Само не ми казвайте, че всички сте такива ...

А като сте толкова принципни що не коментирате и

? Е, признавам отношението към Цеко беше доста по-грубо, ама ...



Тема Re: Мюзик Гавранови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Пaвчyko (въздушен)
Публикувано08.03.07 19:32



Ми теб какво те топли какъв е Цеко? Той явно се държи така, защото така се приема. Никой не заслужава подобно отношение!

Това, което казваш за момчето би било еквивалентно на изказването на някой хетер по твой адрес, че си "сцепена халка", защото си лягаш с мъже...



Тема Re: Мюзик Гавранови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор 24.7 ()
Публикувано08.03.07 20:51



А като сте толкова принципни що не коментирате и http://www.vbox7.com/play:0f18e143? Е, признавам отношението към Цеко беше доста по-грубо, ама ...

Какво да му коментирам?
Отношението на "журито" към мустаците й или това, че тя не си ги е махнала?
Тя може да си ги епилира, но дали Славчо и сие ще могат да си "епилират"
подигравателното отношение? Някак много примитивно е...
Простаци са си и това е!



Тема Re: Мюзик Гавранови [re: 24.7]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано08.03.07 21:37



малко липсвах и сега се връщам, нямах възможност да записвам. видеото не е записано и качено от мен, но все пак благодаря за линк-а, защото ми е интересно. ще ми е интересно да следя какво се случва там.

що се отнася до камила - на мен много ми допада като травестит, доста пъти съм бил в александър и имам добри впечатления от нея.

що се отнася до певческите и качества, едва ли са най-добрите. но всеки сам прави избора си. аз лично не бих участвал ако не можех да пея.

все пак поздравления за куража-журито наистина е най-долнопробно възможното - йорданка христова и слави са главните действащи лица-и двамата си падат хомофоби. глория я отписвам-тя е там само за кипра, да се показва. а дони... хм, той знае ли къде е ?!





Тема В грешка си ...нови [re: Пaвчyko]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачалник)
Публикувано09.03.07 00:50



... единственият мъж, с който си лягам съм аз самия.

За Цеко. Казваш, че се държи така, както приема. Извинявай, през цялото време да се държат с теб като с парцал и поне да не си тръгнеш ... как му викаш на туй? Добро възпитание? Аристократизъм? Може и така да е. Аз казвам за човека, че иска да стане звезда на всяка цена, дори и да се подложи на подобно отношение. Е, показаха го по телевизията, сега вие ще си го направите звезда, но не защото пее хубаво, а защото е понесъл стоически подигравки и обиди.

Иначе прав си, не ми пука.



Тема Re: Мюзик Гавранови [re: 24.7]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачалник)
Публикувано09.03.07 01:03



Отношението на журито имах предвид. Каквото и да си говорим на Цеко му подиграваха външния вид и поведението.

Между другото по-късно във vbox7.com намерих

, в което бат' Слави споделя, че забелязал, но нямало как да й каже щото било невъзпитано.

Питаш

но дали Славчо и сие ще могат да си "епилират" подигравателното отношение?

Не, няма.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 09.03.07 01:03.



Тема Re: В грешка си ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Пaвчyko (въздушен)
Публикувано09.03.07 01:24



Това, че нищо не им отвърна и остана въпреки поведението им според мен беше от куртоазия. И аз често от куртоазия премълчавам някои неща, но в този случай сигурно нямаше да си отсавя магарето в калта... това вече е и въпрос на темперамент...

Никой не го прави на икона, просто се дразня хората като правят квалификации за останалите без въобще да им влиза в работата... Дразня се и от дебелашкия хумор, и простащината.





Тема днешния айдълнови [re: 24.7]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано09.03.07 22:03



Просто нямам думи. Коментарите оставям на вас, гледайте и преценете.Слави си е известен хомофоб, но дано на Дони, пистолета да му е трябвал, за да се застреля, за да ни спаси от себе си и пискливата си женица. А Йордана може да си навре аспирина с малко вода в г*за. Прощаваме на Глория, която от чисто женска завист си отмъсти, като гласува против. Та нали Камела външно изглежда по-добре…






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.