Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема моля за съветнови  
Автор niki_bg (непознат)
Публикувано25.02.07 15:37



На 45 г. съм с нормално телосложение и добро излъчване.
Искам да опитам секс с друг мъж, аз да съм пасивната страна.
До сега никога не съм го правил, но бих желал да опитам.
Представата ми за подходящ партньор е той да е активен или бисексуален,да е прилично надарен,да държи на коректност и дискретност.
Чувал съм, че по обявите и по клубове където се предлагат подобни платени и неплатени услуги винаги има риск да попаднеш на некоректни хора които биха прибягнали до изнудвания относно дискретността,корекността.
Въпроса ми към вас хората,които имате вече някакъв натрупан опит, да ме посъветвате как да постъпя най-правилно за да мога да намеря подходящ коректен партньор с когото мога да реализирам желанието си.
Благодаря предварително за добронамерените съвети.



Тема Re: моля за съветнови [re: niki_bg]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.02.07 02:19



Първото нещо е,че си много честен,нямам думи.
Знаеш ли приятелю,интересно ми е да споделиш как си се въздържал толкова години,какво се е случило,че чак сега ти се е приискало?Ако е възможно по подробно.
Аз съвет относно това което пишеш и питаш, няма да ти дам нито ще ти предложа,но още веднъж,приеми моите искренни пожелания да си намериш
партньор!!



Тема Re: моля за съветнови [re: niki_bg]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано27.02.07 12:23



Съвет ли искаш или си пускаш обява тук?



Това, дето си го чувал, може да ти се случи винаги и навсякъде. Нали знаеш - който го е страх от мечки, не ходи в гората да ги дърпа за.. опашките.

Аз пък до сега не съм чул някой да е бил изнудван, пък било то относно дискретността и коректността(каквото и да значи това)...

Тъй че по-смело!



Тема Да питам :)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано27.02.07 12:46



Защо клуба "Адам и Адам" се намира в подгрупа "Запознанства"? Първото ми впечатление беше, че ще намеря само обяви, но се убедих, че не е така.

Рецепта за стабилен и сериозен партньор няма за съжаление. Довери се на интуицията или 6-тото чувство както казват хората.

И аз не съм чул някой да изнудва някой, че е гей

Едва ли на някого ще направи впеатление. А ако те притесняват клюките, просто си подбери подходяща компания на която имаш доверие!

Успех



Тема Re: Да ти отговоря :)нови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано27.02.07 12:58



Клуба е в тази подгрупа, защото навремето е бил създаден именно стази цел. С течение на времето обаче, Адам&Адам и другите клубове в този подраздел са "еволюирали" - къде повече, къде по-малко.



Всъщност А&А и Е&Е са двата клуба, които са се развили в най-голяма степен, докато другите два клуба са си почти изцяло към първоначалния замисъл. Проблема на нашия клуб обаче е слабата посещаемост, докато при Евите проблема е нерегистрираните никове.

Иначе си имаме тема "Обяви" - навремето като гласувахме да има ли такава, аз бях "за". А това, че всеки с обявоподобен постинг си пуска отделна тема, вместо да пише там - ми нормално поведение на български форумник.



Тема Благодаря :)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано27.02.07 13:18



Е, сега вече ми стана ясно


И на мен ми прави впечатление, че никовете са почти едни и същи.
Харесва ми клубчето



Тема Re: Благодаря :)нови [re: _RedBull_]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано28.02.07 23:03



Ама ние тук се запознаваме най-вече.... какво друго можем да направим? Иначе има и клуб ЛГБТ в Общества->Непрофесионални, но там не пише никой.



Тема Re: Благодаря :)нови [re: jaytee]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано02.03.07 21:37



Той въпросният клуб е достатъчно добре укрит, за да не се намира, кой да пише в него. А и тук е доста скучно въпреки, че клубът е достатъчно на яве. Но всяко нещо си има причини.



Тема Re: Благодаря :)нови [re: Wizard_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано03.03.07 00:54



Интересно мнение, с което никак не съм съгласен.



За онзи клуб съвсем логично е човек да се сети за приказката - всяко чудо за три дни... Кой и защо го е скрил, както и защо го е създал - нито ме вълнува, нито ме интересува. Посещавал съм го само два пъти, първият - след създаването му, вторият - за да потвърдя предположението си, че е "умрял" или е на "смъртен одър".

Колкото до този клуб - не мисля, че е скучно. А ако лично на теб ти е скучно - защо не направиш нещо по въпроса?

Знаеш ли, най-лесно е да пусна всички теми за които имам идеи и материали, да се вижда само моя ник на първа страница(с леко разнообразяване от страна на martyr) и накрая да си ударя един бан за флудване. И ако трябва ще го направя.

Ама май е по-лесно да се мрънка как и колко било скучно. Е ще ме прощавате, ама не съм ви клоун на заплата, че да ви забавлявам ден и нощ само аз. Старая се, доколкото мога и доколкото смятам, че е редно - какво повече искаш?



Тема Re: Благодаря :)нови [re: Wizard_]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано03.03.07 01:05



Деца, не ви ли е мъчно за добрите стари времена, когато Елия се грижеше за доброто настроение и мотивацията за писане на всички нас :) На мене определено ми е мъчно - тогава имаше нажежени страсти и тонове изписано "мастило"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.