Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: eto edin novak.нови [re: [bbourgas]]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.03.07 21:30



Ама недей бе Ице, човек да не ти пусне една свалка :)



Тема Re: eto edin novak.нови [re: [bbourgas]]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано05.03.07 20:07



писал е на уникодица - решението, което знам е да се копира в текстов редактор (ноутпад) и да се запише като html файл и после да се отвори... на мен обаче така ми излиза на арабски, не знам дали peterbio е искал нещо на арабски да каже... както и да е...
караваджо, как мислеше, че ще те посрещнат, ако не с отместване от темата - в този форум така се обсъждат нещата - тръгваш от здравей и се стига до секс, бургаските пиаци, кой прави секс за любов, кой за пари, кой с непознати или кой каква курва е ... ;) просто такава е комуникацията тука.. а аз май си прося пак да бъда нагрубен или криворазбран... нищо де... днес la vita e bella..



Тема Re: eto edin novak.нови [re: kwiksilver]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано06.03.07 00:14



...hm, контекстният разбор който си направил...
абе всеки има право да мисли каквото си иска, все пак жалко за теб!



Тема Re: eto edin novak.нови [re: Karavadjo]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано07.03.07 13:54



Добре дошъл!

PRIDE!


Тема Re: eto edin novak.нови [re: kwiksilver]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано08.03.07 21:23



връщам се назад и добавям-не разбирам защо се правиш на пуритан. не може да се надсмиваш над пиаците, над това кой каква курва е, секса за пари и т.н. защото това са нещата от живота. и те се дискутират, защото са интересни на хората. не вярвам, че ти си света вода ненапита, така че може да прекратиш с ехидните си намеци.

имам още нещо да кажа.
до тук всичко, което си написал ме засяга пряко, лично. дори и темата за пиаците, в която ставаше въпрос за пловдивските, а не за бургаските. ето защо все повече си мисля, че имаш нещо лично против мен. ако имаш да казваш нещо - кажи го в прав текст, в противен случай... ще постъпиш като мижетурка.



Тема Re: eto edin novak.нови [re: [bbourgas]]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано08.03.07 23:11



bbourgas, единственото, което имам против теб е това, че не вярвам, че думата "мижитурка" се пише с Е... едно друго, по-неясно, е свързано с това, че не разбирам защо човек, който иначе (на живо) бил приятен за общуване (според данни на хора, които са общували с теб) се държи напълно различно тук в този форум и по-конкретно, се заяжда за пълни глупости. като това, че виждаш в мненията ми неща, които не съществуват. казах само, че мненията тук рано или късно опират до пиаците в бургас или кой каква курва е или секса за пари (от няколкото теми, които прочетох) - не съм казвал, че това не са неща от живота! нито съм намеквал, че съм света вода ненапита (който ме познава знае, че не съм и не се преструвам!), нито смятам, че съм правил ехидни намеци! единственото ми желание е да допринасям с мнението си по дадени въпроси за духовното и интелектуално развитие на гей общността тук - затова бях пускал линкове към филми или материали на гей тематика - мисля, че това също е част от живота и е интересно за разни хора. очевидно не и за хората в този форум. явно заради теб и още 1-2-3 души не бях писал тук от поне 3 години, понеже комуникацията тук, както и тази във форума на гей.бг ми носи напрежение... може би е време за следващи 2-3 години неписане.
айде, сполай ви!



Тема Re: eto edin novak.нови [re: kwiksilver]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано08.03.07 23:38



Ти защо се впрягаш?
Един пост, едно мнение нима може да те лиши от желанието да споделяш мисли точно в този форум!
Тук, а и навсякъде има негативно настроени персони. Даже, някой си изграждат такова поведение (а, може и това да е истинското им лице) с което така да конфронтират, че останалите да губят желание за контакт. Що да им се придава значение на което няматм право!
Чел съм ти постове в един друг форум и собствено те разбирам. Това, че други не те схващат... остави това да си е тяхно право...

Причините да не разбираш другите винаги се изясняват с времето.

Редактирано от Kurvoazie на 08.03.07 23:39.



Тема Re: eto edin novak.нови [re: kwiksilver]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано09.03.07 21:16



1. благодаря за поправката/пусти му бургаски диалект/
2. на мен пък ми действа натоварващо да ти отговарям. достатъчно красноречив е фактът, че се допитал за мен, и си получил необходимите данни от хора които са общували с мен...





Тема Re: eto edin novak.нови [re: [bbourgas]]  
Автор kwiksilver (непознат)
Публикувано09.03.07 21:34



понеже дискусията така или иначе излезе тотално от темата, ще си позволя да ти кажа, че не съм се ИЗОБЩО интересувал за тебе, просто поне трима познати, които са видели дискусията в тази тема и в онази с човека, който си търси някой от бургас да го натакова на плажа, ми казаха да не се връзвам на заяжданията ти... един от тях, който е от бс, каза, че те познава от преди години и е очуден, че си такъв заядлив тука, а на живо не си бил.. което за мен значи, че и ти страдаш от "синдрома" на величие в интернет, просто щото тук има анонимност и можеш да се заяждаш спокойно с хората, защото не ги гледаш в очите..



Тема Re: eto edin novak.нови [re: kwiksilver]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано09.03.07 22:20



много смешно ми стана!

понеже трима познати ... казали ала бала. това ми звучи като че ли все едно ми се оправдаваш. аз не съм събирал данни за теб, но на теб някой ти казал нещо за мен и ти реши да го изтъкнеш и споделиш със всички съфорумци. кой какво ти казал и други темп подобни интересува ли го форума? познаваш ли ме? как можеш да си правиш заключения от думите на другите?



чакай сега, нещо се обърках. как прецени, че страдам от синдорма на величие в интернет, след като твои трима познати са ти казали, че не съм такъв?

и нещо за форума, като не ти харесва имаш правото да не го посещаваш. никой не те кара насила. имаш си свой, където можеш да си пишеш наволя и да си водиш "разговори на висок стил".

...от мойто по убаво нема! - тъй били казали шопите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.