Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Новогодишни обещания...нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (храбрият свирач)
Публикувано04.01.07 17:36



Всяка година много от нас се заричат какво ще/или няма да направят през новата година. New Year Resolutions иначе казано.



Та:
1. Какви са вашите новогодишни обещания?
2. Как смятате да ги постигнете? Имате ли план как да ги осъществите?
3. Каква е вероятността да се провалите още в първите дни на новата година? Каква е вероятността да спазите обещанията си като цяло за през годината?

Е?



Тема Re: Новогодишни обещания...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано04.01.07 17:48



по-скоро самоцели


преди година и половина си продадах таратайката и от тогава все чуждо карах... та тая година трябва да си купя бричка пак, няма значение че ще е бракма - само моя ще си е!

а,
и още нещо - на 18-ти май миналата година спрях цигарите, да видим още колко ли ще издръжа?!

Редактирано от [bbourgas] на 04.01.07 17:49.



Тема Re: Новогодишни обещания...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано04.01.07 21:22



Целите ми са прекалено амбициозни, но дай боже да станат.
Всъщност не искам чак кой знае колко, просто ..... да работя повече от сега и съответно да печеля повече


Ако постигна това, то всичко останало ще мога да си го купя



Тема Re: Новогодишни обещания...нови [re: [bbourgas]]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано04.01.07 22:20



Е ти... щом толкова си издържал без цигари... ще е супер глупаво да пропушиш пак. Мани тези цигари.... не ти трябват. Заклета пушачка съм.... ама... да не пушиш е супер.



Тема Re: Новогодишни обещания...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (храбрият свирач)
Публикувано05.01.07 00:30



1. Да встъпя в тайнството на тъмнокосите...
2. Боя - саморъчно. Пък каквото ще да става.


3. Нулева. Твърдо съм го решил - искам да видя дали ако съм тъмнокос нещата ще са по-различни.

1. Да отслабна.
2. Ъъъ... Няколкото килограма списания, безкрайните файлове и линкове по тематиката броят ли се?
3. 100%. Днес сме 5 Януари, а аз не проявявам но най-малки признаци на коренна промяна, каквато незнайно защо всички освен мен успяват да усетят. Така де - все на някой му се случил някакъв лайф чейнджинг експириънс, пък на мене - нъцки. Сложил съм си даже и срок за постигане на целите, но предвид факта, че датата си седи една и съща от безброй години с нулев ефект върху нещата... Отегчително, нали? От друга страна все пак има някаква вероятност нещо да ми щукне. Самозаблудата ми се удава с лекота...

1. Да скоча с бънджи на 23-тия си рожден ден.
2. Ами отивам и скачам.
3. Наистина съм го решил, стига само да имат въже дето издържа толкоз кила и да измисля как тениската ми да не се смъкне и много изродски ли ще пищя и... Абе ще скоча, се тая - едва ли ще е трудно.

1. Да изкарам най-страхотното лято в живота си.(включая най-страхотния рожден ден до момента)
2. Никакъв план - и двата аспекта на задачата са лесно постижими предвид ниския(или направо отрицателен) коефициент на задоволителност от предходните години.
3. Вероятността за провал е 95% или там някъде. Да не си помислихте друго предвид оптимистичната точка 2?

1. Да не се отказвам от нито един от интересите си, независимо колко ми е трудно да смогвам на всичко.
2. Единствените пречки са времето и парите, но не са непреодолими.
3. Няма място за провал, това обещание си го спазвам всяка година.

Толкова за момента. Ама сигурно пак ще се разпиша тия дни...



Тема Проблемът "цигари",нови [re: [bbourgas]]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.01.07 10:01



не пуша от 4-ти февруари 2000-та (тупам се по рамото), като до тогава прасках турбо-дизел-инжекцион по 3 пакета "Мелник" всеки божи ден. Бях като манекен на Бухенвалд (70 кг и малко бонус). 4 месеца, след като ги спрях бях 95 кг

и още не мога да наложа контрол над теглото си, въпреки посещенията в залата. Та ..., нежно и внимателно. Някой хора изобщо не напълняват, като ги откажат, но гледай да не се отдаваш на бира и скара с пържени картофи 3 пъти дневно (споменах ли и половината хляб)



Тема И аз като BB съм се размечтал, [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.01.07 10:07



вероятно (най-накрая, на 31 съм да го ***) ще си взема изпита и книжката и ще си взема един VW Golf 2 да се -=уча=- на него



Иначе съм си обещал да си направя момчето щастливо, да идем за повече от 5 дни на море и да отслабна с 10 кг ..., за беда -=туй=- в само мокър сън

Сигурно ще си сменя работата, защото от елитен администратор ме превърнаха в писарушка и ми нямат никакво доверие... някой да си търси администратор ? Евтино се давам



Тема Re: Новогодишни обещания... [re: Guardian_Hearts]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано05.01.07 10:58



1. Какви са вашите новогодишни обещания?

Да се занимавам с това което наистина ми доставя удоволствие, да си намеря свестен мъж, да почна да ходя на домашен фитнес (имам някои уреди напълно достатъчни за мускули, а не защото съм трупнал килограми), да посетя готини места и да опитам приятни неща, които не съм опитвал.



2. Как смятате да ги постигнете? Имате ли план как да ги осъществите?

Със силна воля и упоритост, късмет и божия благословия!

3. Каква е вероятността да се провалите още в първите дни на новата година? Каква е вероятността да спазите обещанията си като цяло за през годината?

В първите дни дори да се провали човек, не е важно. Важно е да продължи да ебава несполуките си и да се стреми силно към постигане на целите си, но не на всяка цена и с всякакви средства.

Редактирано от lzibizi на 05.01.07 10:59.



Тема Re: Новогодишни обещания... [re: eлия]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано05.01.07 13:26



знам, знам. аз за това не казвам, че съм ги отказал. казвам, че съм ги спрял-пък докога? колкото се може по-дълго





Тема Re: Проблемът "цигари", [re: martyr]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано05.01.07 13:30



хаха,
и аз "нарастнах", но се стабилизирах с ксеникал и тичкане по парковете и храстите/понякога/


иначе съм правил няколко неуспешни опита за отказване-все по 5-6 месеца издържах и после пак...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.