Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Като ще си цитираме Библията...нови [re: ЧepнoCъpцe]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано04.01.07 21:03



"Не съдете да не бъдете съдени"
"С каквато мярка мериш с такава ще ти се отмери"



Тема Re: Ауууу, колко сте ми сериознииии...нови [re: 24.7]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано04.01.07 21:29



На първо място ще отбележа една моя уточняваща реплика в предишния ми постинг:
"...стига да става дума за привлекателна жена..."
На базата на тази реплика и написаното от теб ще поясня малко...
Много рядко се "става" буч. Ако има такъва случаи, то те до един са поведенчески модел, а не личностна идентичност.
Една истинска буч не става такава току така. Мъжките белези съществуват в момичето от ранно детство. Много преди да се стигне до дрехите на татко се забелязват в момичето много типично мъжки интереси и навици. Било пренебрегване на Барби за сметка на пистолетчета, било отказ да играе на Дама или да скача на ластик, а вместо това рита футбол или играе на фунийки, било поради нежелание да носи поличките и панделките, които й слага мама... и така нататък. Бащата ще забележи тези разлики много... ама много по-рано, отколкото ще се събуди сексуалността на дъщерята, за да се тюхка, че тя е лесбийка. Когато се събуди нейната сексуалност, бъди сигурна, че бащата изобщо няма да е очуден. Да не говорим, че най-често вече той сам не приема дъщеря си за... съвсем жена. Не казвам, че буч не са съвсем жени, а само, че така се мисли за тях извън нашата общност, а нерядко и в нашата общност.
Ако обаче момиченцето на татко си е било момиченце отвсякъде и изведнъж подстриже къдриците си до голо, изведнъж смени типично женските си интереси, облекло, маниери, поведение... с типично мъжки, то тук не може да се говори за истинска буч, а за модел на поведение. Модно... типично за средата, в която е попаднала... подражание на ценена от нея личност... реакция на липса на интерес към женското в нея... каквото и да е, но в никакъв случай идентичност. Няма да й идва отвътре. Ще е позьорка.
Накратко...
Бащата на една буч, било истинска, било менте... хич няма да е щастлив. Но той няма да е щастлив не защото дъщеря му е лесбийка, а... прочети го внимателно.... а защото дъщеря му е лесбийка, но никак не прилича на такава лесбийка, каквато е приемлива за него. За да съм още по-ясна.... ако има дъщеря, която е хетеросексуална, но прилича на мъж, къпе се само веднъж в седмицата, псува като каруцар и се налива с бира до припадък докато си бръсне главата... той пак няма да е щастлив... нищо, че НЕ е лесбийка.
Нещастен ще го направи не сексуалността на момичето, а липсата на женственост в момичето. Бащата вече няма да се надува каква желана и атрактивна дъщеря има, а ще се срамува и ще гледа да не я показва и да не говори за нея.

Външния вид и сексапила при жените е от решаващо значение за отношението към тях - без значение всичките им дрги грехове. Но на един супер красив и сексапилен мъж въпреки външния му вид, хомосексуалността почти винаги няма да му бъде простена и абсолютно никога няма да му бъде простена толкова лесно и бързо, колкото на красива жена...

За финал.... Буч лесбийките... и женствените гейове не са харесвани от нито един хетеросексуален човек и от огромна част от хомосексуалните. Това е най-онеправданата категоря хомосексуални и на тях действително им е много трудно. Приети са само от себеподобните и понякога от роднините.
Факт. С нищожно малки изключения.



Тема От вас не ме е страх, ама ич.нови [re: [bbourgas]]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано05.01.07 15:33



И да ме заплашвате с банове, със заключване на теми, с "бой от гей", с пандиза - пфууу, смешни сте бе! Постнах един ред от Стария Завет да видя как ще реагирате - и реакцията ви беше каквато очаквах: неосъзната агресия, прикриваща вътрешен страх и несигурност. Аз поне съм открит и директен, защото съм наясно със себе си. А вие?

И Исус го попита: Как ти е Името? А Той отвърна: Името ми е Легион, защото сме Мнозина.


Тема Добре, няма.нови [re: 24.7]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано05.01.07 15:37



Само ще те пошляпам лекичко по дупето



И Исус го попита: Как ти е Името? А Той отвърна: Името ми е Легион, защото сме Мнозина.

Тема Младежо от С####в,нови [re: ЧepнoCъpцe]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.01.07 15:42



криейки се зад виртуални имена и сричайки пасажи от библията не те прави добър психоаналитик а успешен трол (вж. WikiPedia). Реакцията която постигна не е агресивна а подигравателно-поучителна. С "бой от гей" можем да те заплашим, защото повечето си прекарваме свободното време във залата, това дали ще се изплашиш си е твоя работа. Не си "открит и директен" а анонимен и фанатичен, a доколко си наясно със себе си, ще ти кажа като ми отговориш на въпроса:

- Какво търси един хетеро-християнин във форум с хомосексуални?



Тема Ще ти кажа какво търся, посетителю на зали.нови [re: martyr]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано05.01.07 15:45



Дойдох просто да се пошегувам, да видя как ще реагирате. И постигнах каквото исках. И не ми излизай с номера, че съм се криел зад виртуални имена - вие тук всичките го правите.
И не се заблуждавай, че си единствения, посещаващ залите през свободното си време.

И Исус го попита: Как ти е Името? А Той отвърна: Името ми е Легион, защото сме Мнозина.


Тема Познавам повечето по име,нови [re: ЧepнoCъpцe]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.01.07 15:56



ама няма какво да ти се обяснявам. Тролирай си на воля, само ще те клъцна там, където нарушаваш правилата. Иначе услужливо раздвижи атмосверата в клуба.

И не се заблуждавай, че си единствения, посещаващ залите през свободното си време.


Единственият заблуден тук си ти. Сега излез от вкъщи да подишаш малко чист Св##овски въздух...



Тема Правилно! Чета! Позовавам се!нови [re: eлия]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано05.01.07 16:00



И в Новия Завет има против мъжеложниците - Коринтяни 6:9, Тимотей 1:10. Стария пък не се споменава против тях само в Левит, ами и в Книга на Царете, Второзаконие... Ко прайм ся?



И Исус го попита: Как ти е Името? А Той отвърна: Името ми е Легион, защото сме Мнозина.

Тема Тролирам си, [re: martyr]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано05.01.07 16:03



какво да направя - и троловете са хора ся!
А, виж това за раздвижването на атмосферата - моля, това беше от една от главните ми задачи


Няма да излизам от вкъщи, защото Св##овския въздух хич не е чист - освен периодично бълваните гадости от заводите, трябва да прибавим мъглата и пушека от комините, стелещ се ниско над земята...

И Исус го попита: Как ти е Името? А Той отвърна: Името ми е Легион, защото сме Мнозина.

Тема Re: Правилно! Чета! Позовавам се! [re: ЧepнoCъpцe]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.01.07 16:23



В отговор на:

Ко прайм ся?




... к'о пра'им? Ами поглеждаме снизходително към библията и си намираме по-приятно занимание. Например вечеря с любимият човек, без да ми пука, че някакви книги отричат правото ми на съществуване. AFAIK, abomination не се превежда гнусота а извращение и their blood is upon them има поне 4 смисъла, по които може да се преведе. А ако цитираме латинският текст възможните преводи стават още повече:

20:13 qui dormierit cum masculo coitu femineo uterque operati sunt nefas morte moriantur sit sanguis eorum super eos (източник WikiSource)

dormierit (спя) в този текст може би означава, че ако спя с брат си на едно легло - също извършвам Гнусота?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.