Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано16.12.06 13:20



Повечето толерантни хетеро мислят че гейовете са интелигентни, умни и едва ли не ерудити. Така си мислех и аз след като се осъзнах и бях горд с това, че сме надарени умствено хора повече от другите, но това се оказа заблуда. Срещал съм толкова глупави и нискоинтелигентни наши хора, без отвореност и обща култура, че няма накъде.
Изводът е че ние сме като хетерото - има и умни ,има и глупави; има възпитани, има и прости.



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: lzibizi]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано16.12.06 15:39



Добро утро






Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: lzibizi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (храбрият свирач)
Публикувано16.12.06 16:09



Мани-мани, то не е мит, то не е легенда, то не е чудо.





Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: lzibizi]  
Автор Dregnot (непознат)
Публикувано16.12.06 17:20



Едно време и аз смятах че в тези среди е пълно само с интелигентни и умствено по развити хора. Е оказа се че не било така. Нямам претенции да съм гений, ама някои хора наистина ужасяват с простотията си. И за съжаление 90% от разговорите се въртят все около темата секс. Абе мит не ами направо легенда...



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: Dregnot]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано16.12.06 18:53



Естествено,че сте прави.
Но всъщност в какво се изразява да си интелигентен.
Аз примерно не уча више.Това определено не ме прави тъп.
Не разбирам от много неща.Може би и затова не се включвам в повечето теми

.Но това пак не ме прави тъп.
Мисля,че на всеки интелекта му е в това как вижда нещата.Като в това число,разбира се не влизат,обичайните заподозрени в Why Not,примерно.

Мит или не.По-добре така да си мислят.



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: lzibizi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано18.12.06 02:12



Ти явно си доста млад,поздравления разбира се.
Не приятел,няма такива работи,който си е прост,коще и двайсет висши образования да има не може да се каже,че е интелегентен.
Не е мит,всяко стадо си има черни овце.
Аз съм от тия които нямат притенции,че видите ли много съм интелегентен и много зная.В повечето случаи не съм компетентен и не вземам определени становищо.Сега да ви кажа,че съм с висше или основно образование за вас не е толкова важно,аз съм си аз.Приемете ме такъв какъвто съм.
Наистина е хубаво да има хора които да знаят и пишат в този клуб,да ни обесняват .
Ние сме хора ,впрочем знаете ли?
Тука кадето живея,има един мъж,как да обесня.Много е трудно да се обесни.
Той е недъгав.Едва се движи,роден е така.Не може да говори.Контактува с нещо на което пише,и хората го разбират.Той е гей,даже е доста заинтересуван от гей проблемите,доброволно присъства на гей срещи.Нали приятели,не искам да ви обеснявам че нашият живот,особенно ако си открит гей,е много труден, независимо където и да си, хората ни приказват.
Богати ,бедни,стари, млади,интелегентни и прости,болни и здрави,добри и лоши,
само с една дума,
ние сме ХОРА.



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: redjeep]  
Автор molko (непознат )
Публикувано18.12.06 16:02



Мога да кажа само, че съм изключително разочрован от гейоветеи особено от тези, които срещам по клубовете. Имам чувството, че никой не е способен да има някакви сериозни отношения.



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: molko]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано18.12.06 18:29



Така е molko.Но може би не,че не са способни,а и те са разочаровани.
Правиш секс за една нощ,за да забравиш или може би да си върнеш.
Тъпо е,но е така.

В момента се тормозя от казаното ми от един,които харесвам,че критерия му е човека да бъде поне толкова умен и способен ,колкото него.

Незнам,за мен това е ужасно.А аз как да разбера,дали съм способен и умен колкото него.Тия неща се разбират впоследствие,май.Аха.



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни? [re: lzibizi]  
Автор lmperator (непознат)
Публикувано30.12.06 07:44



Истината е монго ясна - нека помислим какво е интелигентността - въпрос на интерпретация. Ерудицията идва с времето, възпитанието, околните и най- вече това дали полагаш грижи за себеразвитието си. А това дали си гей или не ............ е няма връзка.



Тема Re: Мит ли е че всички гейове са интелигентни?нови [re: lzibizi]  
Автор Dregnot (малък сладур)
Публикувано30.12.06 09:53



По този въпрос може да се обърнем към "Ловците на Митове" от Дискавъри.
Сигурен съм че те ще установят "истината"






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.