Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Среща от форума?нови  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано02.12.06 23:55



Не знам дали е уместно и дали е подходящо да се случи такова нещо, но се замислих дали поне тези от нас, гейовете пишещи във форума адам и адам на Dir.bg, които са в София, а пък защо не и онези които имат възможност да дойдат от където и да било, тук в столицата, може, някога да се разберем и да се съберем в някой хубав ден на по кафе или по питие, някъде в центъра, защото много ще ми бъде драго да си поприказвам с други от същата ми сексуалност, мислене и душевност. Все пак, това е мое лично желание и ако някой, не го подкрепя си лично негово право.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от lzibizi на 03.12.06 00:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от lzibizi на 03.12.06 00:02.



Тема Re: Среща от форума?нови [re: lzibizi]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано03.12.06 10:56



преди сме се срещали само дето срещите стават винаги в София. мога да организирам нещо за Бургас, като мога да намеря място за 3-4 човека. но сега зимата не е толкова интересно, колкото лятото...





Тема Re: Среща от форума?нови [re: lzibizi]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (храбрият свирач)
Публикувано03.12.06 14:18



Ами като за начало ще го ударя информативно. Септември 2004 се проведе първата(официално заявена като такава) среща на клуба. Втората доколкото си спомням бе в началото на 2005-а. След това имаше още една среща, май към есента на 2005-а, а четвъртата среща бе към зимата 2005-а. Дано не бъркам много-много периодите. Първата, третата и четвъртата бяха организирани от мен, а втората - от Приньо.

Първата май беше най-хубава, защото си беше първа.

На втората не съм бил, но знам, че и тогава са си изкарали добре. Третата беше полупровал. По моя(но не абсолютно и категорично изцяло) моя вина. На четвъртата бяхме 4 души, ама не съм виновен аз, че бяхме само толкова - очакваха се повече хора, и съм свидетел как някои от тях само минаха и се направиха, че не са за срещата. Техен си проблем.

Както виждаш имаме някакви "традиции" в срещите на клуба. Знам, че за момента са били само в София, но никой не е спрял организирането на срещи другаде. Дори напротив - bbourgas винаги е казвал, че е готов да се заеме. Дори се чудя, че при това силно бургаско присъствие още е нямало среща там.

Проблем би бил единствено липсата на желаещи. Не, че е безсмислено да се видим 5-6 човека(то сега в клуба не, че сме много повече), но може би имаш очаквания за нещо по-масово, което би станало само в по-хубав сезон, примерно напролет.

Аз съм "за", но поради лични ангажименти съм свободен чак след 15-ти.

Айде давайте да се виждаме, че да има после кой да обсъждаме по айсиктиркю-то.

Еми - тва е, остава да кажат още няколко души, че са навити и готово.



Тема Re: Среща от форума?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано03.12.06 17:12



Ха, аз от много отдавна бях заявил желание за идване, за жлост срещата никога не е била във време, по което да съм в страната. Ако обаче се случи да я спретнете сега, ти както си свободен след 15ти, аз на 20ти си кацам в София, така че бих се присъединил на драго сърце.




Тема Re: Среща от форума?нови [re: lzibizi]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано04.12.06 00:38



Аз съм навит вие какво решите така да бъде, целта е да се синхронизираме така, че колкото може, повече форумци да дойдат на срещата на адам и адам в дира, без да са ангажирани.





Тема Martyr и Smara,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано04.12.06 09:58



ще дойдем. Ако има организационни задачи, може да ми подхвърлиш.





Тема Re: Среща от форума?нови [re: lzibizi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано04.12.06 15:12



Направо ви завиждам!Ако знаете,аз как желая да се срешна с вас.Много съм далеко.Да има живот и здраве,аз ще посетя Бълтария през 2008,август.Тогава,ще предложа среща на Златните пясаци.
А сега приятна среща през декември на всички,та и декември е прекрасен месец за подараци(Коледа,Нова година)Та даже може да си размините подараци,от приятелството по хубаво няма!!



Тема Re: Среща от форума?нови [re: lzibizi]  
Автор jism (39/би)
Публикувано04.12.06 15:23



Аз съм за 16.12. например... След това си е направо Коледа и Нова година.



Тема Втора среща - във Варнанови [re: lzibizi]  
Автор Linjack (sine nobilitate)
Публикувано09.12.06 16:54



Някой би ли дошъл на втора среща на клуба - във Варна - малко след нова година - да кажем преди Йорданов ден: 2-5 януари.
Аз ще си бъда малко в града, а мисля, че поне още двама от тук пищещите са от там - може и повече да са. Хора от други градове също са добре дошли.

Чакакм отговори. Мерси

ПП:Бих дошъл но софийската сбирка - но не мога - ще се връщам в края на годината. Освен ако не направите втора софийска среща межди 10 и 14 януари. След това летя.

---------
e^(i*pi)+1=0
Euler


Тема айде да започнем с наддаваниятанови [re: Linjack]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано09.12.06 23:16



аз пък казвам бургас.
готов съм да осигуря подслон у нас за 3-4 човека + храна + забавления






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.